Lądek Zdrój Jadwigi 2 oddział sanatoryjny 1

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
wiolka1367
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 06 wrz 2014 22:53
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Lądek Zdrój Jadwigi 2 oddział sanatoryjny 1

Post autor: wiolka1367 »

czy ja dobrze rozumiem , ze to sanatorium jest odpłatne ??? przeraża mnie jazda do niego z pomorza :( , ogólnie bardzo lubię ruch , baseny itp ale czytałam na forum że np do Pragi nie bo zamykają drzwi o 22 i nie pozwalaja wracać pózniej, jak w przedszkolu ??
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24605
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lądek Zdrój Jadwigi 2 oddział sanatoryjny 1

Post autor: ewasz »

Nie wiem jak sprawa przedstawia się w innych sanatoriach. Byłam w "Janie" i te osoby co jechały na wycieczkę wpisywały się na listę u pielęgniarek i jechały. Nie było problemu. To samo było z wycieczką do Wiednia.
Natomiast we wszystkich sanatoriach jest przestrzegana magiczna godzina 22:00. Drzwi się zamyka i tyle. Komercyjni mają luz blues ;)
Pozdrawiam i życzę miłego pobytu :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7126
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lądek Zdrój Jadwigi 2 oddział sanatoryjny 1

Post autor: jacky6 »

wiolka1367 pisze:
czy to sanatorium jest odpłatne ??? przeraża mnie jazda do niego z pomorza :( , ogólnie bardzo lubię ruch , baseny itp
każde lądeckie sanatorium jest "ruchowe"...
pls - poruszaj się....
wiolka1367 pisze:
ale czytałam na forum że np do Pragi nie bo zamykają drzwi o 22 i nie pozwalaja wracać pózniej, jak w przedszkolu ??
wystarczy zgłosić siostrze przełożonej ( nie jeden raz ), że jesteście uczestniczkami wojażu zdobywów Mostu Karola a będzie Wam dane ...
:mrgreen: :ugeek:
Awatar użytkownika
gorkaa
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3444
Na forum od: 23 lip 2010 10:57
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lądek Zdrój Jadwigi 2 oddział sanatoryjny 1

Post autor: gorkaa »

wiolka1367 pisze:witaj , też mam tam być od 7 do 28 i czytam fatalne opinie na temat tego sanatorium i okazuje się jesli dobrze czytam , ze jest odpłatne, a przyznam że mam tam baaardzo daleko bo z pomorza, wiecie coś więcej o tym sanatorium bede wdzięczna
Wiolka to mamy taki sam termin. :D
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20155
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Lądek Zdrój Jadwigi 2 oddział sanatoryjny 1

Post autor: Felice »

wiolka1367 pisze:czy ja dobrze rozumiem , ze to sanatorium jest odpłatne ??? przeraża mnie jazda do niego z pomorza :( , ogólnie bardzo lubię ruch , baseny itp ale czytałam na forum że np do Pragi nie bo zamykają drzwi o 22 i nie pozwalaja wracać pózniej, jak w przedszkolu ??
Wiolka,odpłatne w zależności od tego jakie masz skierowanie.Wszystkie skierowania na pobyty sanatoryjne są płatne,nie tylko w Lądku.
Wycieczki się zgłasza i wracasz w godzinie powrotu,na pewno zostaniesz wpuszczona do budynku.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Lądek Zdrój Jadwigi 2 oddział sanatoryjny 1

Post autor: sztani »

Byłem na wycieczce w Pradze będąc w tym sanatorium . nie było najmniejszego problemu . Trzeba tylko zgłosić wyjazd i paniom w kuchni powiedzieć ,że nie będę korzystał z posiłków w danym dniu. Prowiantu na wycieczkę niestety nie ma .Pozdrawiam Lądek i kuracjuszy
wiolka1367
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 06 wrz 2014 22:53
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Lądek Zdrój Jadwigi 2 oddział sanatoryjny 1

Post autor: wiolka1367 »

gorkaa,,,,mam nadzieję , ze się poznamy juz kupiłam bilet więc nie ma odwrotu,,,do zobaczenia ,,a skąd jedziesz bo ja z Gdańska
Awatar użytkownika
gorkaa
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3444
Na forum od: 23 lip 2010 10:57
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lądek Zdrój Jadwigi 2 oddział sanatoryjny 1

Post autor: gorkaa »

wiolka1367 pisze:gorkaa,,,,mam nadzieję , ze się poznamy juz kupiłam bilet więc nie ma odwrotu,,,do zobaczenia ,,a skąd jedziesz bo ja z Gdańska
oczywiście, że się spotkamy :D
Wiolu wysyłam Ci wiadomość na pw
wiolka1367
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 06 wrz 2014 22:53
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Lądek Zdrój Jadwigi 2 oddział sanatoryjny 1

Post autor: wiolka1367 »

hej gorkaa,,z Gdanska dojeżdzm do Wrocławia będę tam 7 o 5,35 a autobus do Kłodzka mam 10 minut pózniej chyba że się zspóznię to 6,,40 i potem przesiadka ,,nie mam nikogo we Wrocławiu więc tak muszę jechać , spisałam twój numer więc zadzwonię , bo ja na priv nie mam tu mozliwości wysłania wiadomości ,,pozdrawiam
jacek7910
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 26 cze 2014 00:50
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Lądek Zdrój Jadwigi 2 oddział sanatoryjny 1

Post autor: jacek7910 »

sztani pisze:Byłem na wycieczce w Pradze będąc w tym sanatorium . nie było najmniejszego problemu . Trzeba tylko zgłosić wyjazd i paniom w kuchni powiedzieć ,że nie będę korzystał z posiłków w danym dniu. Prowiantu na wycieczkę niestety nie ma .Pozdrawiam Lądek i kuracjuszy
jesli jesteś z zusu to zapomnij o wycieczkach ordynatorka cofnela i zakazała wyjazdów ~! ale tylko zusu :( jedyne rozwiazanie to tylko samemu sie w pare osób ustawić na wyjazd ale potem trza sie martwić o pieczatki na karcie zabiegowej :D
ODPOWIEDZ