Swieradów-Zdrój-Szpital "Wacław"

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Alicja1
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 14 sie 2014 07:11

Re: Swieradów-Zdrój-Szpital "Wacław"

Post autor: Alicja1 »

Witaj Gosiu :kwiat: :) Dziekuję pięknie za odpowiedz i przepraszam ze dopiero teraz odpisuję, mało czasu a i trochę się pokomplikowało, nie wiem czy będę mogła jechac :( do Swieradowa. Ale to jeszcze troszkę czasu więc się jeszcze wiele moze zmienić. Dziękuję Ci za wszystko , bardzo dobrze ze rehabilitacja jest tam dobra i się przykładają...bo to najwazniejsze, przynajmij dla mnie :) +oczywiscie okolica, a reszta to jak piszesz zalezy w duzej mierzy od nas :) .Gosiu, dziękuję raz jeszcze i serdecznie pozdrawiam :kwiat: :) ...Jeśli będę mieć jakies pytania , mam nadzieję ze mi pięknie odpowiesz jak zawsze :kwiat: .Pozdrawiam , dobrego dnia życzę :kwiat: :serce:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Swieradów-Zdrój-Szpital "Wacław"

Post autor: malgorzatas »

Alicja1 pisze:Witaj Gosiu :kwiat: :) Dziekuję pięknie za odpowiedz i przepraszam ze dopiero teraz odpisuję, mało czasu a i trochę się pokomplikowało, nie wiem czy będę mogła jechac :( do Swieradowa. Ale to jeszcze troszkę czasu więc się jeszcze wiele moze zmienić. Dziękuję Ci za wszystko , bardzo dobrze ze rehabilitacja jest tam dobra i się przykładają...bo to najwazniejsze, przynajmij dla mnie :) +oczywiscie okolica, a reszta to jak piszesz zalezy w duzej mierzy od nas :) .Gosiu, dziękuję raz jeszcze i serdecznie pozdrawiam :kwiat: :) ...Jeśli będę mieć jakies pytania , mam nadzieję ze mi pięknie odpowiesz jak zawsze :kwiat: .Pozdrawiam , dobrego dnia życzę :kwiat: :serce:
Jestem do dyspozycji..pytaj odpowiem na wszystkie pytania..pozdrawiam Goska
mad
Posty: 3
Na forum od: 06 wrz 2014 21:43
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Swieradów-Zdrój-Szpital "Wacław"

Post autor: mad »

Witam. Dostałam skierowanie do sanatorium St Lukas. Czy ktoś wie coś na jego temat. Znalazłam bardzo mało informacji o tym sanatorium. Na stronie reklamuje się jako spa więc nie bardzo wiem co o tym myśleć. Nie wiem jaki tam są zabiegi.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Swieradów-Zdrój-Szpital "Wacław"

Post autor: malgorzatas »

mad pisze:Witam. Dostałam skierowanie do sanatorium St Lukas. Czy ktoś wie coś na jego temat. Znalazłam bardzo mało informacji o tym sanatorium. Na stronie reklamuje się jako spa więc nie bardzo wiem co o tym myśleć. Nie wiem jaki tam są zabiegi.
Witaj na forum mad :kwiat: Lukas a Waclaw to dwa inne sanatoria..możesz się określic bliżej..pozdrawiam Goska
mad
Posty: 3
Na forum od: 06 wrz 2014 21:43
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Swieradów-Zdrój-Szpital "Wacław"

Post autor: mad »

ups... faktycznie należało przejść do następnych stron i odszukać właściwe sanatorium :D A swoją drogą, informację o St Lukas są bardzo enigmatyczne i mało konkretne. Generalnie same laurki ,Aż za słodko. No, cóż. Pożyjemy- zobaczymy :D . Pozdrawiam Kaśka
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Swieradów-Zdrój-Szpital "Wacław"

Post autor: malgorzatas »

mad pisze:ups... faktycznie należało przejść do następnych stron i odszukać właściwe sanatorium :D A swoją drogą, informację o St Lukas są bardzo enigmatyczne i mało konkretne. Generalnie same laurki ,Aż za słodko. No, cóż. Pożyjemy- zobaczymy :D . Pozdrawiam Kaśka
Witaj mad :kwiat: Gratuluje Tobie i miejscowości i sanatorium :kwiat:
Dostałas na prawde super skierowanie..możesz sie tylko cieszyć..masz wszystko co potrzeba :kwiat:
Będziesz zadowolona..wszystko masz w pobliżu..nawet wieczorki taneczne masz na miejscu..jeśli to cie interesuje :kwiat:
Pozdrawiam Gośka :kwiat:
mad
Posty: 3
Na forum od: 06 wrz 2014 21:43
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Swieradów-Zdrój-Szpital "Wacław"

Post autor: mad »

Dziękuję za słowa otuchy, Pozostaje mi się tylko cieszyć. :D ... i czekać na śnieg aby " okoliczności przyrody" były piękniejsze. Pozdrawiam Kasia
forumowicz

Re: Swieradów-Zdrój-Szpital "Wacław"

Post autor: forumowicz »

mad pisze:Witam. Dostałam skierowanie do sanatorium St Lukas. Czy ktoś wie coś na jego temat. Znalazłam bardzo mało informacji o tym sanatorium. Na stronie reklamuje się jako spa więc nie bardzo wiem co o tym myśleć. Nie wiem jaki tam są zabiegi.
Witaj mad !
Jesteś szczęściarą. Domyślam się że dostałaś skierowanie do st Lucas z ZUS !!! Jak sama nazwa wskazuje :arrow: st LUCAS czyli święty Łukasz. To obiekt 4 gwiazdkowy...,najlepszy obiekt w Świeradowie. Wszystko na miejscu.., obsługa super, kuracje na poziomie. Będziesz zadowolona. Miłego pobytu. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24964
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Swieradów-Zdrój-Szpital "Wacław"

Post autor: Sloneczko »

mix pisze:
mad pisze:Witam. Dostałam skierowanie do sanatorium St Lukas. Czy ktoś wie coś na jego temat. Znalazłam bardzo mało informacji o tym sanatorium. Na stronie reklamuje się jako spa więc nie bardzo wiem co o tym myśleć. Nie wiem jaki tam są zabiegi.
Witaj mad !
Jesteś szczęściarą. Domyślam się że dostałaś skierowanie do st Lucas z ZUS !!! Jak sama nazwa wskazuje :arrow: st LUCAS czyli święty Łukasz. To obiekt 4 gwiazdkowy...,najlepszy obiekt w Świeradowie. Wszystko na miejscu.., obsługa super, kuracje na poziomie. Będziesz zadowolona. Miłego pobytu. Pozdrawiam
Mix :kwiat: ja ci mówię uważaj na serduszko swoje ;) :lol: :lol:
forumowicz

Re: Swieradów-Zdrój-Szpital "Wacław"

Post autor: forumowicz »

Lukas to obiekt wybudowany dla Niemców,ponieważ cieszył się małym powodzeniem,właściciele zostali zmuszeni do podpisania umowy z ZUSem,obiekt ten jest wiec w miarę wysokiej klasy,natomiast Wacław,to tragedia,taki sobie internat i do tego z rygorem.jak ktos jest zainteresowany jeszcze opinia o Świeradowie,proszę dawać pytania,byłem tam 9 razy.
ODPOWIEDZ