Swieradów-Zdrój-Szpital "Wacław"

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Alicja1
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 14 sie 2014 07:11

Swieradów-Zdrój-Szpital "Wacław"

Post autor: Alicja1 »

Proszę o opinię o Szpitalu Uzdrowiskowym -Wacław-turnus 20.10-10.11-a może ktoś jedzie w tym terminie.
Dziękuję i pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Swieradów-Zdrój-Szpital "Wacław"

Post autor: malgorzatas »

Alicja1 pisze:Proszę o opinię o Szpitalu Uzdrowiskowym -Wacław-turnus 20.10-10.11-a może ktoś jedzie w tym terminie.
Dziękuję i pozdrawiam:)
Alicja1 :kwiat: witaj na forum...a co by ciebie interesowało :?: bylam w tym szpitalu i mogę coś niecoś napisać..nie wszystko bo zapewne sie troche zmienilo jak wszędzie..ale postaram sie pomóc..pozdrawiam Gośka :kwiat:
Alicja1
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 14 sie 2014 07:11

Re: Swieradów-Zdrój-Szpital "Wacław"

Post autor: Alicja1 »

Dziękuje za miłe powitanie :) .Interesuje mnie baza zabiegowa, czy wszystkie zabiegi sa w budynku, jak z pokojami , czy mozna mieć jedynkę i czy czajnik jest w pokoju , sztuce , szklanki , reczniki-czy jak przyjadę to formalnosci będę tam załatwiać ?-i w ogóle jak tam jest w Swieradowie:)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Swieradów-Zdrój-Szpital "Wacław"

Post autor: malgorzatas »

Alicja1 pisze:Dziękuje za miłe powitanie :) .Interesuje mnie baza zabiegowa, czy wszystkie zabiegi sa w budynku, jak z pokojami , czy mozna mieć jedynkę i czy czajnik jest w pokoju , sztuce , szklanki , reczniki-czy jak przyjadę to formalnosci będę tam załatwiać ?-i w ogóle jak tam jest w Swieradowie:)
No to zaczynam :)
baza zabiegowa częściowo w szpitalu..a reszta co zapisze lekarz..to trzeba dojśc spacerkiem przez park..np. na borowinkę czy zabiegi robione prądem ;)
pokoje są 2 i 3 i 4 osobowe..ale jak masz szczęście i dodzwonisz sie do siostry oddziałowej to przy odrobinie szczęścia mozęsz dostac jedynkę..ale dzwoń juz teraz :!: :!:
wszystko jest w pokoju ( nie wiem jak z ręcznikami)..bo ZUS mial reczniki a NFZ mozna sobie wypożyczyc za 6 zł ;)
Swierardów to piękne i urokliwe małe miasteczko..masz duzo do zwiedzania..wycieczki zagraniczne też do Pragi..biesiady..koncerty..Góry Izerskie..wszystko to polecam :serce: nie ma wi - fi..ale sa stanowiska w sanatoriach gdzie mozna skorzystać z netu..a jak nie to w Urzędzie Miasta masz kawiarenkę internetową..pytaj co chcesz wiedzieć jeszcze...aha klopot z parkingiem jest też :(
Alicja1
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 14 sie 2014 07:11

Re: Swieradów-Zdrój-Szpital "Wacław"

Post autor: Alicja1 »

Dziękuję pięknie:), szczerze mówiąc bałąm się tego wyjazdu-nawet zastanawiałam się nad rezygnacja, ewentualnie zamianą), nigdy tam nie byłam , ale dzięki Tobie:), myślę ze będzie to udana rehabilitacja(mniej się boję)-proszę napisz czy sa zabiegi z basenem, ja nie mogę brać wszystkich zabiegów ze względu na stan zdrowia, np borowina ....i raczej wszystkie które są ciepłe, gorące.. proszę napisz mi jak to jest z przyjęciem , czy mozna dzien szybciej przyjechac? Jestem osobą "ciekawska" i będąc w nowych miejscach staram się "pozwiedzać" co się da, a tu jak piszesz jest co zobaczyć , mam nadzieję ze pogoda dopisze:).. i nie będzie potrzebne wi-fi;)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Swieradów-Zdrój-Szpital "Wacław"

Post autor: malgorzatas »

Alicja1 pisze:Dziękuję pięknie:), szczerze mówiąc bałąm się tego wyjazdu-nawet zastanawiałam się nad rezygnacja, ewentualnie zamianą), nigdy tam nie byłam , ale dzięki Tobie:), myślę ze będzie to udana rehabilitacja(mniej się boję)-proszę napisz czy sa zabiegi z basenem, ja nie mogę brać wszystkich zabiegów ze względu na stan zdrowia, np borowina ....i raczej wszystkie które są ciepłe, gorące.. proszę napisz mi jak to jest z przyjęciem , czy mozna dzien szybciej przyjechac? Jestem osobą "ciekawska" i będąc w nowych miejscach staram się "pozwiedzać" co się da, a tu jak piszesz jest co zobaczyć , mam nadzieję ze pogoda dopisze:).. i nie będzie potrzebne wi-fi;)
Z tego co wiem to nie można przyjechać dzień wcześniej,bo w tym samym dniu co sa przyjęcia to sa wypisy..ale możesz tam być bardzo wcześnie rano tak na 6 czy 7h..masz wtedy lepsze pole do popisu co do pokoju i wszystko wcześniej załatwisz łącznie z lekarzem ;) Basen do ćwiczeń jest w Domu Zdrojowym ( 5 min drogi)ale płytki) taki do ćwiczeń..na dużą pływalnie trzeba kawałek dojść..gwarantuje Tobie że będziesz zadowolona..jedzenie jest Catering ( ale smaczne i wszystkie diety)
Alicja1
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 14 sie 2014 07:11

Re: Swieradów-Zdrój-Szpital "Wacław"

Post autor: Alicja1 »

Dziękuje:) jakoś tak mi lżej na duszy-dzięki Tobie jeszcze raz dziękuję i myślę ze będzie wszystko dobrze :) .W poniedziałek zadzwonię tam , moze mi się uda załatwić jedynkę, a jeśli nie to mam nadzieję na dobre i miłe towarzystko w pokoju, zawsze się można "dogadać" jeśli są chęci. Będę mieć jeszcze kilka pytań , odnośnie zycia"towarzyskiego"... :oops: tz.wieczorków, czy miejsc gdzie mozna wypic kawe ,posłuchac muzyki:)-muszę wyjsc- miłego dnia zyczę :) Dziękuje :)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Swieradów-Zdrój-Szpital "Wacław"

Post autor: malgorzatas »

Alicja1 pisze:Dziękuje:) jakoś tak mi lżej na duszy-dzięki Tobie jeszcze raz dziękuję i myślę ze będzie wszystko dobrze :) .W poniedziałek zadzwonię tam , moze mi się uda załatwić jedynkę, a jeśli nie to mam nadzieję na dobre i miłe towarzystko w pokoju, zawsze się można "dogadać" jeśli są chęci. Będę mieć jeszcze kilka pytań , odnośnie zycia"towarzyskiego"... :oops: tz.wieczorków, czy miejsc gdzie mozna wypic kawe ,posłuchac muzyki:)-muszę wyjsc- miłego dnia zyczę :) Dziękuje :)
W Wacławie nie ma kawiarni...ale masz Dom Zdrojowy i mnóstwo kawiarenek gdzie można sie zabawić i potańczyć i wypić kawę w dobrym towarzystwie ;)
Alicja1
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 14 sie 2014 07:11

Re: Swieradów-Zdrój-Szpital "Wacław"

Post autor: Alicja1 »

malgorzatas pisze:
Alicja1 pisze:Dziękuje:) jakoś tak mi lżej na duszy-dzięki Tobie jeszcze raz dziękuję i myślę ze będzie wszystko dobrze :) .W poniedziałek zadzwonię tam , moze mi się uda załatwić jedynkę, a jeśli nie to mam nadzieję na dobre i miłe towarzystko w pokoju, zawsze się można "dogadać" jeśli są chęci. Będę mieć jeszcze kilka pytań , odnośnie zycia"towarzyskiego"... :oops: tz.wieczorków, czy miejsc gdzie mozna wypic kawe ,posłuchac muzyki:)-muszę wyjsc- miłego dnia zyczę :) Dziękuje :)
W Wacławie nie ma kawiarni...ale masz Dom Zdrojowy i mnóstwo kawiarenek gdzie można sie zabawić i potańczyć i wypić kawę w dobrym towarzystwie ;)


Dzien dobry :) Proszę napisz mi czy na zabiegi, jeśli trzeba dochodzić jest dalego np.do Domu Zdrojowego)czy też w innych obiektach są zabiegi. I jak są urządzone pokoje, w ogóle stan pokoju, czy łazienki.....czego moge się spodziewać po personelu "Wacława"- fajnie ze bedzie gdzie wypić kawę i posłuchać muzyki,a do tego jest co pozwiedziac.Proszę napisz mi czy gdzieś sa jakieś sklepy, gdyby się chciało kupic to i owo..Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Swieradów-Zdrój-Szpital "Wacław"

Post autor: malgorzatas »

Witaj Alicjo1 :kwiat: nie jest powiedziane że będziesz chodziła na zabiegi do Domu Zdrojowego czy dalej :?:
możesz mieć wszystko na miejscu..a nawet gdyby to sa to odleglości że w 10 min sie zmieścisz ;) spacerek dobrze zdrobi od rana ;) W pokoju masz wszystko tylko że wyposażenie tak ja wszędzie..szafa,szafka,masz prysznic i łazienke w pokoju...nie są to pokoje 5*****,ale da sie przeżyć te 3 tygodnie ;)
Personel,profesjonalny..siostra oddzialowa super..pielęgniarki też..zawsze służą pomocą..Jest Biedronka...masz bankomaty..jest gdzie kupić ciacho..jest wszystko ;)
Jest to na prawde wspaniala miejscowośc i gratukuje tobie miejsca :kwiat:
Glowa do góry..pierś do przodu i Świerardów jest twoj na 3 tygodnie :D
Możesz sie w świeta spodziewać lekarza..chodzi po pokoju i sprawdza jak kto sie czuje ;)
Do 22h trzeba być w pokoju..chyba że wycieczka to zgłaszacie u siostry że wracacie później i ona nie zamyka drzwi i czeka za wami..pozdarwiam Gośka :serce: :serce:
ODPOWIEDZ