Selene

forumowicz

Selene

Post autor: forumowicz »

Jest mi bardzo trudno ,ale czynię to na prośbę córki Selene.
Odeszła od nas nasza koleżanka Selene ,nagle niespodziewanie ,za szybko.
Odeszła dzisiaj.
Cóż mogę powiedzieć więcej ,nie znajduję słów wybaczcie.

  • Selene pozostaniesz w mojej pamięci na długo.
    Pamiętam nasze pierwsze spotkanie w Ciechocinku Twoją radość i spontaniczność.
    Pamiętam Twój śmiech on ciągle Ci towarzyszył .
    Potem kolejne spotkanie .
    Zostawiłaś po sobie puste miejsce tutaj na tym forum ,ale w moim sercu pozostaniesz na zawsze.
    Żegnaj koleżanko .

[ obrazek zewnętrzny ]
Awatar użytkownika
MaKa1
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4157
Na forum od: 12 mar 2013 20:06
Oddział NFZ: Opolski

Re: Selene

Post autor: MaKa1 »

Smutna wiadomość :( ....wyrazy współczucia najbliższym.
Selene ,żegnaj :cry:
forumowicz

Re: Selene

Post autor: forumowicz »

Selene prosiłaś aby uściskać smoka od Ciebie i ja to dla Ciebie zrobiłem .
Trudno jest wyrazić ból gdy tak nagle odchodzi ktoś nam bardzo bliski ,nie miałem przyjemności poznać Cię osobiście ale byliśmy tutaj razem jak w najwspanialszej rodzinie i to jest tak jakbyśmy znali się całe życie .Dziękuję za miłe słowa które mogłem przeczytać ,za docenienie mojej osoby ,za to że byłaś obecna.
Pożegnam Cię tak jak potrafię najlepiej :serce:

https://www.youtube.com/watch?v=LVLI8J-aAhs
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Selene

Post autor: malgorzatas »

Ja zapalę światełko pamięci :kwiat:

[ obrazek zewnętrzny ]
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7034
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Selene

Post autor: sztani »

To dla mnie bardzo smutna wiadomość ,jeszcze 06.04 byłaś tu z nami na forum jak zawsze życzliwa i uczynna .Swoimi wpisami pomogłaś wielu ludziom na forum . Nie mogę w to jeszcze uwierzyć . Cieszyłaś się życiem i zarażałaś tym innych . Nie zapominałaś nigdy ze swoich pobytów urlopowych wysyłałaś mi piękne zdjęcia i krótką relację . Byliśmy na tym forum razem kilka lat . zawsze interesowałaś się co u mnie jak moje zdrowie. Nigdy przez myśl nie przeszło by mi ,że tak szybko od nas odejdziesz .Wszystko co by tu jeszcze nie powiedzieć zabrzmi banalnie w takiej chwili .Brak mi słów . Składam Córce i całej Rodzinie wyrazy głębokiego współczucia .Miałaś wspaniałą Mamę a my Koleżankę . :(
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Selene

Post autor: stokrotka »

Osobiście nie znałam Selene-ale popisałyśmy w klubiku (Sanatoryjny Klub Przyjaciół na fb) nie raz.Były dobre rady i żarty.
Cóż ! życie zaskakuje nas znienacka .Tak nie miało być.Odchodzą od nas ludzie wartościowi w kwiecie wieku.
Pozostawiają najbliższych w rozpaczy , a przyjaciół w smutku :(
Spoczywaj Selene w pokoju [*]
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23721
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Selene

Post autor: grazynamackowiak »

forumowicz

Re: Selene

Post autor: forumowicz »

Bardzo mi smutno i przykro :( ,

Twoje światło i ciepło Selene będzie nas długo ogrzewać


https://www.youtube.com/watch?v=k1-TrAv ... tml5=False
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Selene

Post autor: administrator »

Szanowni Forumowicze

Selene już nie zaloguje się na forum NS. Nie odpowie na pytania. Nie doradzi nowicjuszom. Nie opowie o swoich doświadczeniach. Nie wybierze się na spotkanie forumowiczów. Nie zapuka do drzwi rodziny i przyjaciół... Selene zapukała do drzwi ostatecznych, przeszła na drugą stronę i teraz patrzy na nas z góry.
To stało się tak nagle. Jeszcze czytałem Twoje wpisy, jeszcze o czymś pisaliśmy i nagle wszystko się urwało...

Dziękujemy Ci, że byłaś z nami prawie od początku forum. Dziękujemy za optymizm i uśmiech, którym zarażałaś. Dziękujemy za to co przekazałaś w swoich wpisach i osobiście tym, którzy mieli okazję Cię poznać. Wiem, że z niektórymi z forumowiczów zżyłaś się jak z rodziną i oni z Tobą. Tym bardziej nam żal i tym bardziej smutno...
Selene, odpoczywaj w pokoju w miejscu, w którym już nic nie boli. Pozostajesz w naszej pamięci.
:kwiat:
Awatar użytkownika
Anna-K
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3376
Na forum od: 01 lip 2014 19:20
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Selene

Post autor: Anna-K »

Nie ma takich słów,które oddałyby żal jaki czujemy po stracie bliskich i takich które mogłyby nas w tej chwili pocieszyć.
Dlatego jedynie napiszę,iż łączę się w tym ogromnym smutku razem z córką i rodziną.
Oraz wierzę,iż zamknęły się za Nią bramy na ziemi,by mogły otworzyć się przed Nią bramy niebios,
Gdzie nie istnieje pośpiech,ból,ani smutek.

Składam głębokie wyrazy współczucia najbliższym.
Zablokowany