POMORSKI NFZ -kolejka itp

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Eliza17
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 16 sty 2020 01:05
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Eliza17 »

Dzięki. Czekam cierpliwie.
BarbaraSzczepanska
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 544
Na forum od: 18 kwie 2017 16:22
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraSzczepanska »

Byłam w Piwnicznej Zdrój zabiegi na miejscu tylko nie ma basenu ale tak to jest b dobrze :kwiat: miła obsługa zabiegi jak w każdym sanatorium posiłki bardzo smaczne no i widoki ładne do Zakopanego 100 km można pojechać do Czech bardzo blisko jest ok pozdrawiam
krychna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 431
Na forum od: 06 lut 2016 17:01
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: krychna »

Dorotko życzę Tobie i Basi wydzwonienia fajnych miejsc bo będziecie miały prawo wyboru :) Ja będę musiała przyjac to co mi przydzielą :!:
Nic Tobie nie podpowiem bo bylam w Naleczowie ,Inowrocławiu Dlugopolu Ciechocinku i w Cieplicach koło Jeleniej Góry.Jedynie w Inowrocławiu były wszystkie zabiegi na miejscu,w pozostałych miejscowościach musiałam dochodzić na niektóre zabiegi ;)
BarbaraSzczepanska
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 544
Na forum od: 18 kwie 2017 16:22
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraSzczepanska »

Krychna ja dopiero będę dzwonić i chciałabym pojechać 3 raz bo było fajnie zabiegi na miejscu itd lub do Gołdapi życzę Krychna dobrego przydziału :D aby nie Iwonicz ! Pozdrawiam
Awatar użytkownika
BarbaraG
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 926
Na forum od: 19 sie 2018 12:24
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraG »

Eliza i Krychna, lada chwila pojedziecie. Myślę, że będzie to koniec marca początek kwietnia. Życzę Wam dobrego sanatorium i oczywiście dla nas z pomorskiego najlepsze są góry. Też na to liczę na przełomie sierpnia/ września. Wniosek składałam w grudniu 2018 i zaczynałam od numerku 36914 - reumatologia. Dzisiaj mam 11789.
Ostatnio zmieniony 18 sty 2020 01:18 przez BarbaraG, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BarbaraG
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 926
Na forum od: 19 sie 2018 12:24
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraG »

BarbaraSzczepanska pisze: 17 sty 2020 21:10 Byłam w Piwnicznej Zdrój zabiegi na miejscu tylko nie ma basenu ale tak to jest b dobrze :kwiat: miła obsługa zabiegi jak w każdym sanatorium posiłki bardzo smaczne no i widoki ładne do Zakopanego 100 km można pojechać do Czech bardzo blisko jest ok pozdrawiam
Też byłam w Piwnicznej w 2016, w Muszynie 2018 - sanatoria ogólnie dobre, zabiegi na miejscu. Jedyny mankament to brak basenu, ale idzie przeżyc. Są wycieczki na baseny termalne na Słowację - Vrbov ( Wierzbów ), Węgry - Miskolc baseny podziemne. Zresztą wycieczek jest full. Polecam spływ Dunajcem po stronie słowackiej, o wiele lepszy niż po stronie polskiej. Basia do Czech jest dosyc daleko. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Atina »

Góry kochamy ale nie w okresie grzewczym :roll: masakra...taka prawda.
Osobiście nie przeszkadzają mi zabiegi poza miejscem zamieszkania.
Oczywiście wszystko zależy od obecnego stanu zdrowia.
Tak zawane molochy nie są dla mnie problemem...jest tam dobra organizacja ;)
Czekamy na wasze dobre przydziały jak i szczęście przy zwrotach👍 :) 👍
BarbaraSzczepanska
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 544
Na forum od: 18 kwie 2017 16:22
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraSzczepanska »

Barbara G chodziło mi od sanatorium w Piwnicznej przed piękna trasę nową do Słowacji przy granicy przejezyczylam się w pisaniu pozdrawiam :kwiat:
BarbaraSzczepanska
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 544
Na forum od: 18 kwie 2017 16:22
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraSzczepanska »

Atino dzięki może coś dobrego będzie. Nie muszą być góry bo syn mieszka w górach i jeżdżę z mężem co róż tak że wolę coś innego zobaczyć :D jak dostanę coś ze zwrotu to dam znać pozdrawiam serdecznie wszystkich :kwiat:
daniel19666
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 15 gru 2019 18:37
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: daniel19666 »

Na dzień dzisiejszy mam 1635 numer jeszcze bez skierowania 🤔 może na dniach już otrzymam, również marzą mi się góry.
ODPOWIEDZ