NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: Muzyczka »

Gienia, wiem jednak Adam.. super, gratuluję,!!!! :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14409
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: GIENIA »

Admirała nie było , był Tryton ... wzięłam Adama i Ewę .... koleżanka w Barbarce :?: to tam gdzie Zbyszek :) ja mam turnus od 30 ..

Muzyczko , a którym pociągiem wracasz :?: tym o 6.47 , czy tym wieczornym :?:
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: Muzyczka »

Wracam Gieniu ..tym popołudniu..ok.17.30 i sypialnym...18 lutego...
Fajnie że jedziesz...
Super :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14409
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: GIENIA »

Jeszcze nie kupiłam biletu powrotnego , bo nie wiem co robić :roll: po 6 , to bardzo wcześnie trzeba wyjść z ośrodka , no bo do promu , prom ... zaś tym popołudniowym :roll: , do 10/12 trzeba zapewne opuścić ośrodek :roll:
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: Muzyczka »

Gieniu, napewno bagaż można zostawić gdzieś u kogoś albo w recepcji mają gdzieś jakiś pokoik ...poza tym można jeszcze pospacerować i na spokojnie później pojechać ...ale jak uważasz takie są godziny niestety....
Ściskam i wszystkiego dobrego życzę... :kwiat:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5054
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: zbigniew165 »

Gienia jednak dałaś się namówić na Świnoujście. Załóżmy może jakiś temat Wyjazd do Świnoujścia, żeby się lepiej pisało i nie szukało po całym forum.
Chwal się kiedy jedziesz i jaki obiekt. Ja przyspieszyłem wyjazd i będę już w piątek ok. 11.00 w Barbarce. Tak że nie musicie z Muzyczką za długo na mnie czekać, ale może spotkamy się jak najszybciej na kawie, czy herbacie lub czymś podobnym :lol:
Gienia przeczytałem posty, które wymieniłaś z Muzyczką i już wszystko wiem.
Koniecznie ze spotkaniem poczekajcie na mnie, żeby mnie nic nie ominęło.
Widzę, że ten pobyt zapowiada się rewelacyjne z takimi dziewczynami jak Muzyczka i Gienia, czegóż tu więcej chcieć, a nie wspomnę o koleżankach o których piszecie.
Oj będzie się działo w tym Świnoujściu :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam Gienia i gratuluję. A przy okazji będzie Cię kosztowało moje doradztwo odnośnie wyjazdu. :lol:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14409
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: GIENIA »

Jest nowy temat ... szukaj :D
Awatar użytkownika
alien
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 892
Na forum od: 24 maja 2016 09:00
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: alien »

Ludziska! Ale Wam zazdroszczę tego Świnoujścia...a mnie do tego k..go dołka wyrzuciło..Muzyczka,dzięki za życzenia i wzajemnie wspaniałego pobytu ..co macie raczej pewne ,bo wiosna idzie,jodu od cholery i zamiast cygańskiej muzyki to sobie można szumu morza posłuchać. Gienia ,byłem w Adamie i Ewie ,ale 15 lat temu,więc sądzę,że zmieniło się na lepsze. Upierdliwe pielęgniarki były i mieliśmy z nimi co chwile scysje. Nie wiem jak teraz ,ale przedtem na posiłki chodziliśmy do Admirał I . Udanej rehabilitacji i zrywania parkietu obcasami życzę ! Swarożyc,Albatros,Lazur,i oczywiście Energetyk będzie Wasz! :D

Krysiapff,faktycznie jak zależy Ci na wodzie i piaskownicy to jest ostatni dzwonek na pukanie o zwroty...od połowy lutego już ludzie nie chcą oddawać morza. Najlepszy czas na załapanie się na morski zwrot to połowa listopada do połowy stycznia.
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: malgonia »

A ja tam nie zazdroszcze,wole Ustkę ostatecznie Kołobrzeg :lol: :lol: a tak wogóe to lubie tą adrenalinę co mi przydzielą.Wierze w przeznaczenie :lol: :lol: Dzisiaj mam numer 4752 czyli coraz blizej.Chce od połowy kwietnia albo maj :lol: :lol:
Awatar użytkownika
alien
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 892
Na forum od: 24 maja 2016 09:00
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: alien »

Malgonia,Ustka fajną rzeczą jest bo dziura ,ale jest gdzie buszować np rowerem,Kołobrzeg i owszem też,co prawda w Bronxie ,czyli za torami na terytorium uzdrowiskowym bywają tłumy,ale rozrywkowo dużo więcej niż w Ustce i Świnoujściu....Za to Świnoujście jest takie w sam raz..a do tego ta plaża...mmmm...no i zarąbista ścieżka rowerowa do Ahlbeck w lecie z końcówka na plaży naturystów. Wszystko ma swój urok,zależy co kto lubi.Jeśli zaś chodzi o bazę zabiegową to nie ma co porównywać Ustki do Świnoujścia czy Kołobrzegu bo to niestety nędza....za daleko od Niemieckiej granicy i infrastruktura cieniutka,solidna,ale cieniutka.
Malgonia,masz ogromne szanse na przełom maja...oby nie Goczałkowice lub Wysowa.. do plaży trochę daleko :lol:

Świnoujście! Będziemy Was śledzić na kamerkach :o :D
ODPOWIEDZ