Lubelski NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2132
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Chmurka07 »

Tomasz jest coś takiego jak wyjazd ze zwrotów :lol: Atrakcyjna oferta wzięłam ;) W marcu będzie już cieplej a czas szybko leci.
Awatar użytkownika
Andrzej1958
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1778
Na forum od: 23 maja 2018 19:18
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Andrzej1958 »

Chmurko gratulacje i owocnej kuracji.
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Lubelski NFZ

Post autor: danusia57 »

Chmurko gratulacje z przydziału,pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
tomaszsanat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 263
Na forum od: 05 sty 2018 12:54
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Lubelski NFZ

Post autor: tomaszsanat »

chmurko żartuję domyślam sie że to ze zwrotów ,kiedyś tez tak robiłem jak pracowałem normalnie i nie było możliwosci wziąc urlop , to sie jechało tylko wtedy kiedy mogłeś ,choć bardzo często brałem zwolnienie lekarskie też w sanatorium , teraz to niechętnie piszą ,to historia ,tak więc teraz nie poluje na zwroty i wszystko mi pasuje oczywiśćie oprócz nałęczowa :lol: Pozdrawiam
Ja-ga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 220
Na forum od: 20 wrz 2013 19:12
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Ja-ga »

;) :kwiat: Witaj Chmurko. Czekam na przydział (profil reumatologia). Może wiesz, gdzie nasz lubelski NFZ wysyła z tym schorzeniem? Interesują mnie góry. Pozdrawiam.
Chmurka07 pisze: 23 sty 2020 16:35 Dzisiaj przyjęłam propozycję NFZ-tu i od 28 stycznia rozpoczynam kurację w MSW Kołobrzeg. Zawsze wierzyłam w nasz Fundusz. :D Wszystkim oczekującym życzę dobrych przydziałów.
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2132
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Chmurka07 »

Ja-ga trudno mi powiedzieć, ja gór nigdy nie dostałam bo mam reum+kard i zawsze mi pisze balneolog wszystkie oprócz górskich. Wiem napewno że reumatologia to najczęściej Horyniec albo Ciechocinek.Tam chyba mają najwięcej miejsc.O górskich nie wiem.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Lubelski NFZ

Post autor: jan19557 »

Ja też mam kręgosłup+kardio i dostawałem skierowania od morza do tatr. Do Muszyny zostałem wysłany po 3 miesiącach po st 2 zawałach i założonych stentach.
Na sprawy ruchowe mogą wysłać wszędzie ale najlepiej zadzwonić do nich to powiedzą. Nie robią z tego żadnej tajemnicy. Powodzenia.
Ja-ga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 220
Na forum od: 20 wrz 2013 19:12
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Ja-ga »

Dziękuję, dziękuję. Ja zwykle proszę o góry i byłam już w Krynicy, Szczawnicy i Szczawnie, chociaż trudno pagórki Szczawna zaliczyć do gór..... Chętnie pojechałabym w inne górskie tereny. Zobaczymy. :kwiat:
Ja-ga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 220
Na forum od: 20 wrz 2013 19:12
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Ja-ga »

[Chmurka :kwiat:
Aaaa.... Ja wolę góry. Zwykle tak dostaję, ciekawi mnie jakie jeszcze są możliwości.
henrys66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 416
Na forum od: 30 cze 2013 20:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Lubelski NFZ

Post autor: henrys66 »

Może ktoś posiada informacje gdzie kieruje nasz NFZ na górne drogi oddechowe ? Wiem że Wysowa i Szczawnica.
ODPOWIEDZ