Lubelski NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11631
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Atina »

Wszystko blisko spokojnie :) zabiegi w cudownym miejscu Wielka Pieniawa a jaki basen !!! :D. Ja byłam Korabie..tez chodziłam na zabiegi do Pieniawy.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20151
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Felice »

Odwiedzałam w Carmen koleżankę.Warunki....hm takie sobie,ale do przeżycia.W budynku cały czas zamknięte są drzwi,ja będąc gościem wchodziłam meldując się pielęgniarce.Obowiązkowy powrót o 22.00 ,ale wiem,ze kilka razy załatwiali sobie późniejszy powrót.Tam nie ma recepcji,tylko dyżurka pielęgniarek.Na zabiegi przychodzili do Wielkiej Pieniawy.
Miejsce położone bardzo uroczo bo w parku.To tyle co na temat Carmen wiem.
henrys66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 422
Na forum od: 30 cze 2013 20:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Lubelski NFZ

Post autor: henrys66 »

Właśnie na stronie NFZ pojawiła się informacja że dostałem z żoną przydział do sanatorium Dzwonkówka w Szczawnicy od 26.02.Byłem w tym roku w Papierniku i wiem że Dzwonkówka jest jeszcze wyżej.Chciał bym zamienić Szczawnicę na bardziej równinną miejscowość , może ktoś podpowie jakie są możliwości takiej zamiany .Wszystkich pozdrawiam i z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7126
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lubelski NFZ

Post autor: jacky6 »

henrys66 pisze:
Chciał bym zamienić Szczawnicę na bardziej równinną miejscowość , może ktoś podpowie jakie są możliwości takiej zamiany ?
przychodzę z podpowiedzią - uruchomienia forumowego odpowiednika Allegro dla wymiany skierowań kuracyjnych...
może by tak N-S objął medialny patronat ?
Nu - machniom ...
...
a tak całkiem serio dear Henry - pisz do LNFZ prośbę wniosek o zamianę jak wyżej...
poszukaj sobie jeno Waćpan solidnej wymówki ...
a przejdzie ...

a świątecznie też pozdrawiam...

:mrgreen: to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:
jaroj92
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 142
Na forum od: 13 lis 2014 11:03
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Lubelski NFZ

Post autor: jaroj92 »

Witam :!: Nalezaloby się pospieszyc z ta wymowka.Pozdrawiam.
dalekowic
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 22 gru 2012 20:12

Re: Lubelski NFZ

Post autor: dalekowic »

Witam w Nowym Roku. Wniosek złożony 2013 12 02 uzdrowiskowa rehabilitacja dla dorosłych w sanatorium uzdrowiskowym .Przydział od 2015 02 07 do 03 07 Ciechocinek Promień .Numer startowy 972 czas oczekiwania 18 miesiecy .Nie jest to poszpitalne skierowanie Pozdrawiam
henrys66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 422
Na forum od: 30 cze 2013 20:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Lubelski NFZ

Post autor: henrys66 »

jaroj92 pisze:Witam :!: Nalezaloby się pospieszyc z ta wymowka.Pozdrawiam.
Nic nie mogę zrobić z tym odwołaniem ponieważ jeszcze nie dostałem oficjalnego skierowania.Mam nadzieję że te perturbacje pocztowe związane są ze świętami i nowym rokiem.Moja wiedza o skierowaniu pochodzi ze strony NFZ, i już rozmawiałem z panią , niestety aby ruszyć z miejsca muszę odesłać skierowanie które zostało wysłane .Pozdrawiam .
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Lubelski NFZ

Post autor: asia13 »

]dalekowiec ja zlozylam w styczniu2014 w p ismie byl okres ok 16 mies,a teraz mam nr,3890 i wydaje mi sie ze nie doczekam do tych 16 mies,ato mialby byc maj,czyzby kolejka sie w lubelskiem skrocila? :( :o :o :shock:
dalekowic
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 22 gru 2012 20:12

Re: Lubelski NFZ

Post autor: dalekowic »

asiu moja kolezanka skladała w grudniu i nadano nm 22tys z hakiem .Obecnie to 1538 ,a czas oczekiwania 18 miesięcy .Po rozmowie z panią z NFZ dowiedziała się,że wyjazd nastąpi marzec ,kwiecień . Zobaczymy co przyniesie los Miłego dnia
jaroj92
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 142
Na forum od: 13 lis 2014 11:03
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Lubelski NFZ

Post autor: jaroj92 »

witam :!: mam pytanie ile trzeba czekac w lubeskim nfz i czy biora pod uwagę schorzenie .
ODPOWIEDZ