Lubelski NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Lubelski NFZ

Post autor: asia13 »

Pulmonologia ok.16 miesiecy ,a koleżanka z reumatologii ok.18 miesiecy.
jaroj92
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 142
Na forum od: 13 lis 2014 11:03
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Lubelski NFZ

Post autor: jaroj92 »

moje schorzenie to kardiologia, slyszalam ze wlasnie kardiologia zawsze jest na pierwszym miejscu i czeka się krócej.
Awatar użytkownika
anusia153
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3923
Na forum od: 08 gru 2013 08:04
Staż sanatoryjny: 4

Re: Lubelski NFZ

Post autor: anusia153 »

Z jakim numerkiem realizowane są obecnie wnioski w Lubelskim NFZ ?
Składałam wniosek w VI 2014 r z numerem startowym ponad 27 tys , teraz mam 17 tys z hakiem ,coś mi się wydaje , że kolejka się wydłuża , chyba będę dłużej czekać niż 18 miesięcy :roll:
henrys66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 422
Na forum od: 30 cze 2013 20:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Lubelski NFZ

Post autor: henrys66 »

anusia153 pisze:Z jakim numerkiem realizowane są obecnie wnioski w Lubelskim NFZ ?
Składałam wniosek w VI 2014 r z numerem startowym ponad 27 tys , teraz mam 17 tys z hakiem ,coś mi się wydaje , że kolejka się wydłuża , chyba będę dłużej czekać niż 18 miesięcy :roll:
Ja składałem wniosek we wrześniu 2013 i startowałem z numerem 28000.Dwa tygodnie temu otrzymałem skierowanie do Szczawnicy mając nr około 350.Obecnie złożyłem odwołanie o zmianę miejsca.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Lubelski NFZ

Post autor: asia13 »

anusia153 pisze:Z jakim numerkiem realizowane są obecnie wnioski w Lubelskim NFZ ?
Składałam wniosek w VI 2014 r z numerem startowym ponad 27 tys , teraz mam 17 tys z hakiem ,coś mi się wydaje , że kolejka się wydłuża , chyba będę dłużej czekać niż 18 miesięcy :roll:
W lubelskim raczej się nie zdarza żeby czekać wiecej niż 18 m-cy,tak że pewnie dostaniesz w wyznaczonym terminie.Piszę to na podstawie doświadczeń moich i znajomych.Ja mam nr.3900 i liczę na maj. :)
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Lewek »

Henrys :o :o :o Szczawnica to piękny kurort :shock: , dlaczego nie chcesz tam jechać :roll: :roll: :roll: :?:
Awatar użytkownika
buniek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 226
Na forum od: 28 gru 2014 19:39
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Lubelski NFZ

Post autor: buniek »

anusia153 pisze:Z jakim numerkiem realizowane są obecnie wnioski w Lubelskim NFZ ?
Składałam wniosek w VI 2014 r z numerem startowym ponad 27 tys , teraz mam 17 tys z hakiem ,coś mi się wydaje , że kolejka się wydłuża , chyba będę dłużej czekać niż 18 miesięcy :roll:
Witam wszystkich :) ja składałem wniosek 12-2013 z numerkiem 26000 i prognozą oczekiwania około 17 miesięcy, na dzień dzisiejszy mam numerek 1423 :)
henrys66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 422
Na forum od: 30 cze 2013 20:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Lubelski NFZ

Post autor: henrys66 »

agalew pisze:Henrys :o :o :o Szczawnica to piękny kurort :shock: , dlaczego nie chcesz tam jechać :roll: :roll: :roll: :?:
Witam byłem w czerwcu w Papierniku i było super ,Dzwonkówka jest jeszcze wyżej i w zimie nie mam pomysłu co tam robić.Na nartach nie jeżdżę.Poza tym chcemy z żoną poznać nowe miejsca , może Polanica :) .Jak dostanę nowe skierowanie to się pochwalę.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
anusia153
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3923
Na forum od: 08 gru 2013 08:04
Staż sanatoryjny: 4

Re: Lubelski NFZ

Post autor: anusia153 »

henrys to Ty praktycznie już jedną nogą w sanatorium jesteś :D Ale jak chcesz zmienić miejsce to możesz poczekać dłużej .
Szczawnica jest piękna , ale Wielka Pieniawa w Polanicy jest według mnie najlepszym sanatorium pod każdym względem w jakich do tej pory byłam .
Życzę Ci henrys powodzenia w otrzymaniu skierowania do tego ośrodka . :D
henrys66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 422
Na forum od: 30 cze 2013 20:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Lubelski NFZ

Post autor: henrys66 »

anusia153 pisze:henrys to Ty praktycznie już jedną nogą w sanatorium jesteś :D Ale jak chcesz zmienić miejsce to możesz poczekać dłużej .
Szczawnica jest piękna , ale Wielka Pieniawa w Polanicy jest według mnie najlepszym sanatorium pod każdym względem w jakich do tej pory byłam .
Życzę Ci henrys powodzenia w otrzymaniu skierowania do tego ośrodka . :D
Nie dziękuję żeby nie zapeszyć , w tym tygodniu wszystko się wyjaśni , i oczywiście napiszę jak poszło.Pozdrawiam. :)
ODPOWIEDZ