Lubelski NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Lubelski NFZ

Post autor: jan19557 »

Już to gdzieś pisałem, że te numerki nic nie mówią jeśli nie wiadomo z jakiego schorzenia, leczenie sanatoryjne czy poszpitalne. Grześ dostał wiadomość przy nr. 400-500 a ja w ubiegłym roku na 3 tygodnie przed wyjazdem z numerem 4400 . Między mną a Chmurką było różnicy kilkaset numerków, w normalnej kolejce przy czym ja na serce pojechałem w styczniu a ona na kręgosłup o ile pamiętam pojechała w maju lub czerwcu. Tyle można wywnioskować z tych numerków.
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2133
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Chmurka07 »

I Jan ma rację. :D
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Lubelski NFZ

Post autor: MegiMar »

grzegorz67 pisze: 21 sty 2019 11:38 Między 400 a 500,teraz to już pewnie połowa marca wyjazd/w tym przypadku sprzed tygodnia 8 marca/.Pozdrawiam.
Dzisiaj numerek 338 i nadal cisza i bez przydziału, więc te nr-ki, tak jak Jan napisał, to kwestia umowna i pewnie przydział to wypadkowa wielu czynników 🤔ale od tygodnia śledzę z zapartym tchem i nie omieszkam poinformować na forum, jak już coś będzie wiadomo, pozdrawiam i dużo ciepłych myśli, oczywiście związanych z atrakcjami, jakie NFZ nam sposobi ☺️😜
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Lubelski NFZ

Post autor: jan19557 »

Bo prawdopodobnie masz poszpitalne bądź szpital sanatoryjny i stąd te małe numerki. Przy nich udzie dostawali info nawet przy numerach około 100
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Lubelski NFZ

Post autor: MegiMar »

Janku, niby mam poszpitalne, ale czekam już odpaździernika 2017, a w przeglądarce „ UZDROWISKOWE LECZENIE SANATORYJNE DOROSŁYCH
Profil leczenia: CHOROBY GÓRNYCH DRÓG ODDECHOWYCH (LARYNGOLOGIA), zatem balneolog nie uznał mojego wniosku jako poszpitalny i czekam na ogólnych zasadach, tak myślę, ale może w tym tygodniu już się rozstrzygnie moja przygoda z NFZ, pozdrawiam 🙂
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2133
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Chmurka07 »

MegiMar spokojnie ja ostatnim raze. Dostałan przy nr chyba coś ok140.i 6 tygodni przed
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Lubelski NFZ

Post autor: MegiMar »

Chmurko, nie jestem jakoś zaniepokojona i zdecydowanie wolę wiosenne klimaty, więc czym później, tym lepiej dla mnie 🤞‼️Fakt okupuję przez ostatnie tygodnie i przeglądarkę i forum, ale mam wrażenie, że i tak skierowanie przyjmę z radością, gdyż nie mam wielkich wymagań i każdy wyjazd, oby przyniósł pozytywne efekty zdrowotne, będzie ok, a pozytywne nastawienie sprawi, że przeżyję nową przygodę, no niekoniecznie telewizyjną 😜fziękiję za zainteresowanie i pozdrawiam 🍀
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Lubelski NFZ

Post autor: MegiMar »

A ja już wszystko wiem, wczoraj nr 318, a dzisiaj skierowanie do Kołobrzegu, wymarzone🌊, ale Podczele, to jakieś 8 km od miasta i termin 17.02-10.03. Mam jednakowoż nadzieję, że te mankamenty nie będą zbytnio rzutować na całość, jestem ciekawa jaka baza zabiegowa i tak dalej. Już przejrzałam stronę sanatorium i wpisy na NS i nieco się zmartwiłam, ale dawka optymizmu i dobrego nastawienia i będzie dobrze, pozdrawiam 🙂
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2133
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Chmurka07 »

MegiMar gratuluję wypada powiedzieć. Kołobrzeg ...super szkoda tylko ze to Podczele. Co prawda nie byłam i nie wiem jak jest ale ipinie nie są najlepsze . A co tam opinie innych...pojedziesz z dobrym nastrojen to będzie dobrze. Koniecznie opisz sutuacje jak wrócisz a nuż sie przyda i mi i innym taka wiedza . Powodzenia.
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Lubelski NFZ

Post autor: kmz44 »

Megi piszesz że daleko od miasta a czy daleko od morza? Bo jeżeli blisko morza to można pospacerować nad morzem, a jakaś rozrywka też się znajdzie w sanatorium :kwiat: Życzę udanego pobytu :kwiat:
ODPOWIEDZ