Lubelski NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Atina »

MegMar gratulacje morza...Podczele to dzielnica Kołobrzegu z tego co wiem,nie znam miejsca.
Pojedziesz zobaczysz być może opiszesz to sanatorium :) ...ważne że morze na twoje schorzenie :)
Ja zawsze szukam pozytywnych stron...🦈🐋🦈
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Lubelski NFZ

Post autor: MegiMar »

Serdecznie dziękuję za słowa otuchy 🤞szczerze, to pierwsza faza euforii minęła po przeczytaniu postów forumowiczów, źadnego pozytywnego, ale co tam‼️😜najbardziej przeraża mnie ten węzeł sanitarny na korytarzu, ponoć coś się tam remontowało, ale czy uda mi się wynegocjować pokój po remoncie? No i ta znikoma dbałość o czystość też nie nastraja dobrze. Optymistycznie bliskość morza, ok 1km, teraz wypada jedynie zamawiać 🤞pogodę bardziej wiosenną, bądź bodaj przedwiośnie. Pociesza mnie zapowiedź wspólnej kawy ze znajomymi z forum. Pozdrawiam i wszystkim życzę jak najbardziej udanych wyjazdów 🙂
Tadek7775
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 152
Na forum od: 12 mar 2014 07:39
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Tadek7775 »

Atina pisze: 23 sty 2019 16:08 MegMar gratulacje morza...Podczele to dzielnica Kołobrzegu z tego co wiem,nie znam miejsca...
Czy Podczele to dzielnica Kołobrzegu? Może i tak ale czy „z buta” czy samochodem to ok. 8 km. Tak czy inaczej jest to przedwojenna baza lotnictwa Luftwaffe czy powojenna Wielkiego Brata ze wschodu. Co tam siedzi w ziemi i zatopione jest w morzu to Bóg raczy wiedzieć. Sanatorium mieści się w byłym budynku kasyna niemieckiego. Natomiast w blokowisku niemiecko – rosyjskim nieciekawe towarzystwo wykwaterowane z Kołobrzegu. Tak było dokładnie 8 lat temu. Dla mnie to totalne zadupie. Na temat samego sanatorium się nie wypowiadam bo wpadłem tam dwa razy będąc w Kołobrzegu na kawę i sernik bo był tam bardzo dobry. Chciałem też zobaczyć kawałek tej ziemi pozyskanej po 1991 roku.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Lubelski NFZ

Post autor: jan19557 »

Megi tylko które Podczele I czy II ? . Do morza około 1 km. przez lasek. Jaka to dzielnica Kołobrzegu?
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Lubelski NFZ

Post autor: MegiMar »

Janku, to przeczytałam dzisiaj w przeglądarce NFZ SANATORIUM UZDROWISKOWE ORW KOŁOBRZEG - PODCZELE, KOŁOBRZEG, KOSZALIŃSKA 72, z tego co wyczytałam, to nie są to z całą pewnością 😪Podczele II. Po każdym kolejnym poście utwierdzam się w przekonaniu, że kiepsko trafiłam z lokalizacją i standardem sanatorium. Dopytam jeszcze w recepcji. Jakoś nie wierzę, źe wszyscy, którzy napisali takie niepochlebne posty, przesadzają i raczej to niechlubne miejsce dla NFZ, i mam dylemat 🤔
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1709
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Lubelski NFZ

Post autor: p-siak »

Przesadzają zapewne, będzie dobrze U koleżanki w miejscu-400
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Lubelski NFZ

Post autor: MegiMar »

Byłabym mile rozczarowana Grzegorzu, jednakowoż zbyt wiele przesłanek utwierdza mnie w przekonaniu, że Podczele to nie czarny koń wśród sanatoriów 😉Pozdrawiam, a koleźance oczywiście wymarzonej miejscówki 👍
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Lubelski NFZ

Post autor: asia13 »

U mnie dziś 1404 :) Siedzę jak na szpilkach :) kiedy i gdzie????
Tadek7775
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 152
Na forum od: 12 mar 2014 07:39
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Tadek7775 »

asia13 pisze: 25 sty 2019 19:55 U mnie dziś 1404 :) Siedzę jak na szpilkach :) kiedy i gdzie????
No to na tych szpilkach możesz siedzieć jeszcze ok. jednego miesiąca. Później jeszcze do wyjazdu 2-3 miesiące i może to być Wielkanoc. A gdzie chcesz jechać?
Pozdrawiam
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Lubelski NFZ

Post autor: kmz44 »

Witam!!! Na Wielkanoc to chyba ja pojadę, mój numer 1009 a Asia w maju :kwiat:
ODPOWIEDZ