Lubelski NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
adamadi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 439
Na forum od: 02 sty 2013 13:27
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lubelski NFZ

Post autor: adamadi »

henrys66 pisze:
adamadi pisze:Odświeżę ;) temat na dzień dzisiejszy nr 1757 :) Data wpływu do oddziału NFZ: 2013-09-12 (Reumatologia)
Ktoś dostał ostatnio przydział ?
Może ma ktoś bezpośredni nr telefonu do Pań z odpowiedniego pokoju w którym można się dowiedzieć o zwroty :?:
Jeśli tak to poproszę na PW
Witaj adamadi jak już coś ustalisz proszę podziel się wiedzą na w\w temat.Ja mam obecnie nr. 2270 i liczę że może w marcu wyjadę.Pozdrawiam.
Zadzwoniłem do NFZ i dowiedziałem się że przydział dostanę na Luty a mój nr teraz 1110,ale mam jeszcze zadzwonić w Grudniu może coś się zmieni ;)
Także z nr 2270 Marzec ....no nie wiem czy się uda :?
Awatar użytkownika
OLA45
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 124
Na forum od: 11 sty 2013 17:44
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Lubelski NFZ

Post autor: OLA45 »

Witam.Jeżeli chodzi o czas oczekiwania w lubelskim NFZ to u mnie wynosił on 15 m-cy.Przydział miałam przy nr.2300 z ponad dwu miesięcznym wyprzedzeniem.Tak miałam w dwóch przypadkach i za każdym razem prawie w to samo miejsce czyli do Kotliny Kłodzkiej.Teraz mam numerek 13900 więc może tym razem załapię na troszkę cieplejszy okres i może w końcu w jakieś inne strony :P Pozdrawiam :P
henrys66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 416
Na forum od: 30 cze 2013 20:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Lubelski NFZ

Post autor: henrys66 »

Witam wszystkich oczekujących.U mnie dzisiaj już 1420 Rozmawiałem z panią z NFZ-tu i przewiduje skierowanie dla mnie na przełomie lutego i marca.To będzie 18 miesięcy od daty złożenia.Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Lubelski NFZ

Post autor: margot »

Zadzwoniłam dzisiaj do Przemiłych Pań w NFZ Lublin z pytaniem , kiedy mogę złożyć wniosek ubiegając się o kolejny wyjazd na rehabilitację - od powrotu minęło 6 miesięcy ...
i Pani była zdziwiona , że jeszcze nie złożyłam :D :D :D
ale jeszcze chwilę zaczekam dla tzw. przyzwoitości ...inni tez potrzebują ...będą wcześniej ;)
Awatar użytkownika
adamadi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 439
Na forum od: 02 sty 2013 13:27
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lubelski NFZ

Post autor: adamadi »

U mnie w ciągu dziesięciu dni spadło z 1110 go 590 :o :shock: :D
A jak tam ma się sytuacja u innych Lubelskich "klientów" NFZ tudzież zniecierpliwionych kuracjuszy ;)
henrys66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 416
Na forum od: 30 cze 2013 20:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Lubelski NFZ

Post autor: henrys66 »

adamadi pisze:U mnie w ciągu dziesięciu dni spadło z 1110 go 590 :o :shock: :D
A jak tam ma się sytuacja u innych Lubelskich "klientów" NFZ tudzież zniecierpliwionych kuracjuszy ;)
Witam u mnie dzisiaj już 625 , ale 21 lutego mija mi 18 miesięcy od ostatniego wyjazdu z NFZ, więc muszę czekać do początku marca .Może się ktoś pochwali gdzie wysyła obecnie lubelski NFZ na reumatologię.Pozdrawiam wszystkich oczekujących.
Awatar użytkownika
adamadi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 439
Na forum od: 02 sty 2013 13:27
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lubelski NFZ

Post autor: adamadi »

henrys66 pisze:
adamadi pisze:U mnie w ciągu dziesięciu dni spadło z 1110 go 590 :o :shock: :D
A jak tam ma się sytuacja u innych Lubelskich "klientów" NFZ tudzież zniecierpliwionych kuracjuszy ;)
Witam u mnie dzisiaj już 625 , ale 21 lutego mija mi 18 miesięcy od ostatniego wyjazdu z NFZ, więc muszę czekać do początku marca .Może się ktoś pochwali gdzie wysyła obecnie lubelski NFZ na reumatologię.Pozdrawiam wszystkich oczekujących.
18 miesięcy to Ci mija od daty złożenia czy daty ostatniego pobytu ? Bo wcześniej napisałeś że od daty złożenia :?:
Awatar użytkownika
adamadi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 439
Na forum od: 02 sty 2013 13:27
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lubelski NFZ

Post autor: adamadi »

Dzisiaj u mnie już 390 :)
henrys66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 416
Na forum od: 30 cze 2013 20:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Lubelski NFZ

Post autor: henrys66 »

adamadi pisze:Dzisiaj u mnie już 390 :)
Piszę po raz trzeci może teraz się zamieści.Wróciłem z sanatorium 21 sierpnia , a wniosek złożyłem 26 września.
Beataa2702
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 496
Na forum od: 27 mar 2014 21:22
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Beataa2702 »

henrys66 pisze:
adamadi pisze:Dzisiaj u mnie już 390 :)
Piszę po raz trzeci może teraz się zamieści.Wróciłem z sanatorium 21 sierpnia , a wniosek złożyłem 26 września.
... i tylko minie 18 miesięcy i wyjazd, bo kończy się ważność wniosku który to też jest ważny 18 miesięcy, a u nas wniosek nie wraca do weryfikacji tylko nowy się składa i ponowna ocena itd...byłam w tej komfortowej sytuacji niedawno....
ODPOWIEDZ