Lubelski NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
tomaszsanat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 274
Na forum od: 05 sty 2018 12:54
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Lubelski NFZ

Post autor: tomaszsanat »

witam forumowiczów uważacie ze ja tam z pyskiem do nich ide zmienic miejsce kuracji , ja zmieniałem tylko raz i powiedziałem nigdy więcej a tylko dlatego że miałem nałęczów .Odrazu wysłały mnie panie oczywiśćie do kierowniczki a ta wielka kierowniczka odrazu mało mnie nie zjadła na sniadanie nie wolno zmieniac nieda sie i takie inne mądrośći poniewaz jestem uparty czego chce to naogół dostaje , stoje na baczność koło najwiekszej mądrośći w NFZ ,więc nie miała wyjscia i ustąpiła proszę napisac podanie motywować zaswiadczenie od lekarza i wszystko co możliwe do wymyslenia , więc to zrobiłem i trwało to 4 ry miesiące zamiast pojechać w sierpniu pojechałem w grudniu : wnisek żadnych łask więcej od tej wielce szanownej komisji ,bo jeszcze nie dodałem ze powiedziała zę musi się zebrac komisja w mojej sprawie Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2133
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Chmurka07 »

Tomasz mówisz chciała Cię zjeść ;) Hm to pewnie niezłe ciasteczko z Ciebie :D :D :D
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Lubelski NFZ

Post autor: jan19557 »

Ja też rozmawiałem z panią kierowniczką i była miła, poszła ze mną do drugiego pokoju i kazała dziewczynom uwzględnić moją prośbę. . Może u mnie miała lepszą nockę niż u ciebie Tomku. :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
tomaszsanat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 274
Na forum od: 05 sty 2018 12:54
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Lubelski NFZ

Post autor: tomaszsanat »

dzięki jan za miłe słowa ale juz nie bedę nic zmieniał raczej do konca wyjazdów sanatoryjnych ,wiadomo że teraz to jest tylko niby sanatorium , a nie jakiekolwiek leczenie, kiedyś to było super a teraz to żeby nie powiedzieć dno mówie kiepsko , a jeżdzę od 1976 roku to wiem cos na ten temat , a ci co się zachwycają tymi turnusami teraz, to naprawde szkoda gadac . pozdrawiam
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Lubelski NFZ

Post autor: jan19557 »

Czy ktoś wie który miesiąc rozdzielają na serduszko bo zaczynam się niepokoić. Kończę miesiączek z nr. 8357. Spadek aż o 2530. W takim tempie mogę się załapać na luty-marzec czego bym nie chciał. :( :shock:
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2133
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Chmurka07 »

Janku nie wiem jaki miesiąc obecnie z przydziału dzielą, ale maja bardzo dużo luzu na grudzień. Dzisiaj miałam takowa propozycję przez telefon. ;) ( u mnie reum+ kard.)
Awatar użytkownika
Andrzej1958
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1787
Na forum od: 23 maja 2018 19:18
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Andrzej1958 »

Ja kończę miesiąc z numerem 4772. Spadło 2538. Jak będzie takie tempo, to przydział koniec stycznia początek lutego (pulmonologia), a liczyłem na cieplejsze miesiące. Wniosek składałem w połowie listopada zeszłego roku.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Lubelski NFZ

Post autor: jan19557 »

Myślę że mają dużo zwrotów i szukają chętnych. Co zrobiłaś Chmurko. Pewnie odmówiłaś? Mam nadzieję że nie będą przyspieszać dla staroci bo zima pewna i oby nie Nałęczów. Co tobie proponowali?
henrys66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 422
Na forum od: 30 cze 2013 20:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Lubelski NFZ

Post autor: henrys66 »

Witajcie . Kończę miesiąc z numerem 8200 górne drogi oddechowe , i mimo wszystko liczę na lato :D
Awatar użytkownika
tomaszsanat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 274
Na forum od: 05 sty 2018 12:54
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Lubelski NFZ

Post autor: tomaszsanat »

Panie i pannowie ja mam już 4000tys. i licze na marzeć a Ty janie dopiero 8tys i liczysz na zimę ,raczej nie mósisz się martwić :P
ODPOWIEDZ