Lubelski NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Andy60
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 24 sty 2017 15:17

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Andy60 »

jan19557 pisze: 06 gru 2019 13:08 Nieuchronnie zbliża się czas wyjazdu w zimie tylko ja złożyłem wniosek 20,12,2018 czyli jeszcze nie ma roku to może jeszcze mnie nie wygonią. :cry:
Zgodnie z tym co pisze Andy to u mnie wypada w czerwcu.

Ja przed uplywem roku, dostałem przydział ;) ....przyznam, że bylem w szoku, ze NFZ tak sie pospieszył. Moze juz te wszystkie miejsca w Naleczowie rozdane i teraz kolejka zwolni i dla dalszych nr zostana lepsze miejscowosci i lepsze terminy :D
Naleczow nie jest zły, ale jak sie 2 razy bylo po pobycie w szpitalu na leczeniu sanatoryjnym wlasnie w Naleczowie i pierszy raz sie składa wniosek na leczenie uzdrowiskowe, chcialoby sie w inne miejsce ;)
henrys66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 422
Na forum od: 30 cze 2013 20:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Lubelski NFZ

Post autor: henrys66 »

Ja składałem 20 grudnia 2018 z myślą o wyjeździe w czerwcu (górne drogi oddechowe).Najwcześniej mogę wyjechać w lutym bo mija 18 m-cy od ostatniego wyjazdu z NFZ-tu. Mimo wszystko liczę na maj , czerwiec. Pozdrawiam i życzę trafionych skierowań.
Awatar użytkownika
Andrzej1958
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1790
Na forum od: 23 maja 2018 19:18
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Andrzej1958 »

Dzisiaj mocno zwolniło. Spadło tylko 11 numerków. Zaczynam mieć nadzieję, że będzie przynajmniej wiosenny miesiąc.
Nie lubię zimy, a szczególnie wyjazdów zimowych.
Przykro mi, że nie solidaryzuję się z Tymi co są za mną w kolejce.
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2133
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Chmurka07 »

Andrzej a kto tu jest takim fanem zimowego wyjazdu????? Wszyscy czekamy na co najmniej wiosnę :D Nie wszystkim to się udaje, to fakt ;)
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Lubelski NFZ

Post autor: jan19557 »

Przez 2 dni 250 w dół :o Chyba ktoś wykracze zimę. Brrrrrrrrrrrrr
Awatar użytkownika
jania
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 171
Na forum od: 20 paź 2017 15:47
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Lubelski NFZ

Post autor: jania »

Andy60 pisze,że chciałby po 2 pobytach w Nałęczowie otrzymać skierowanie do innej miejscowości.Z całego serca życzę Ci tego :serce: ,ale co ja mam powiedzieć po 4 skierowaniach do Nałęczowa i do tego w zimie? Teraz jadę po raz 5 i znowu zima :evil: Wyjazdy letnie opłacam sama i też do Nałęczowa :lol: :lol: Pozdrawiam lubelaków :kwiat:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20160
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Felice »

Chmurka07 pisze: 06 gru 2019 20:49 Andrzej a kto tu jest takim fanem zimowego wyjazdu????? Wszyscy czekamy na co najmniej wiosnę :D Nie wszystkim to się udaje, to fakt ;)
Ja jestem fanką zimowych wyjazdów,co roku w styczniu jestem w Krynicy. :D
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2133
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Chmurka07 »

Felice ja bym wolała Krynicę odwiedzić w maju :lol: Śnieg i mróz to nie moja bajka. :lol:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20160
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Felice »

Gdzieś zimę muszę przeżyć...a Krynica to zawsze lepsze miejsce na nią niż Warszawa.
Andy60
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 24 sty 2017 15:17

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Andy60 »

jania pisze: 06 gru 2019 22:11 Andy60 pisze,że chciałby po 2 pobytach w Nałęczowie otrzymać skierowanie do innej miejscowości.Z całego serca życzę Ci tego :serce: ,ale co ja mam powiedzieć po 4 skierowaniach do Nałęczowa i do tego w zimie? Teraz jadę po raz 5 i znowu zima :evil: Wyjazdy letnie opłacam sama i też do Nałęczowa :lol: :lol: Pozdrawiam lubelaków :kwiat:
Mozna wiedziec jaki termin i ktore sanatorium ?
ODPOWIEDZ