Dolnośląski Oddział NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Gosia43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 525
Na forum od: 09 lut 2012 11:15

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Gosia43 »

Witam ;) No to sobie poczekamy :) Tylko czy doczekamy :?: Znajoma w trakcie czekania dostała zawał i zmarła :kwiat: :kwiat: :kwiat: A tak się cieszyła na ten wyjazd że podkuruje swoje zdrowie i odpocznie od codzienności :kwiat: Nigdy nie wiadomo co nas może spotkać następnego dnia :) :?: pozdrawiam oczekujących :) tym co już jadą życzę miłego spokojnego wypoczynku i super zabiegów ;) :D :D
malgorzata46
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 62
Na forum od: 21 lut 2015 10:04

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: malgorzata46 »

Gosia43 pisze:Witam ;) No to sobie poczekamy :) Tylko czy doczekamy :?: Znajoma w trakcie czekania dostała zawał i zmarła :kwiat: :kwiat: :kwiat: A tak się cieszyła na ten wyjazd że podkuruje swoje zdrowie i odpocznie od codzienności :kwiat: Nigdy nie wiadomo co nas może spotkać następnego dnia :) :?: pozdrawiam oczekujących :) tym co już jadą życzę miłego spokojnego wypoczynku i super zabiegów ;) :D :D
Gosia43 :) Ja również byłam w listopadzie 2013 w Szczawnie może się spotkaliśmy gdzieś na zabiegach :lol: pozdrawiam
Gosia43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 525
Na forum od: 09 lut 2012 11:15

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Gosia43 »

Małgorzata 46 ;)Kto wie :lol: Miałam turnus od 29,10 do 19.11 2013r :D A Ty kiedy byłaś :?: :P
malgorzata46
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 62
Na forum od: 21 lut 2015 10:04

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: malgorzata46 »

Gosia43 pisze:Małgorzata 46 ;)Kto wie :lol: Miałam turnus od 29,10 do 19.11 2013r :D A Ty kiedy byłaś :?: :P
No to się nie spotkaliśmy bo ja byłam od 19,11 do 09,12 2013r ;) Ale było super :lol:
malgorzata46
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 62
Na forum od: 21 lut 2015 10:04

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: malgorzata46 »

Gosia43 ;) a skąd wierz że byłam w Szczawnie Zdrój :?: :?: :?:
Gosia43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 525
Na forum od: 09 lut 2012 11:15

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Gosia43 »

Matgorzata46 :D Dawno mnie nie było na forum i troszkę zaglądałam tam i ówdzie :lol: A Szczawno Zdrój to też moje ulubione miejsce :) Pisałaś że wniosek jak składałaś to po zapaleniu puc i po szpitalu ;) Ja również byłam chora i miałam szpital :) To ten wirus nie służy teraz astmatykom ;) pozdrawiam i dużo zdrówka
PS:idę upiec jakieś ciacho na 8 marca bo zięcie przyjadą z :kwiat: :kwiat: :kwiat: a ja co :?: musi być ciacho :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Gosia43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 525
Na forum od: 09 lut 2012 11:15

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Gosia43 »

Mam takie małe pytanko :?: :?: :?: Czy ktoś z Was próbował się dodzwonić do NFZ-Wrocław :?: :?: :?: Bo ja jakoś nie mogę ciągle zajęte :roll: chciałam zapytać czy dokumenty dotarły czy nie zagineły :roll: :roll: :roll:
Awatar użytkownika
anovi
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 113
Na forum od: 19 wrz 2014 13:36
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: anovi »

Gosiu,najlepiej zadzwonić zaraz po 8 lub ok 15.30,tak mi podpowiedziała pani z NFZ i rzeczywiście dodzwoniłam się bez problemu :)
Awatar użytkownika
serendipity
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 495
Na forum od: 17 gru 2011 18:45
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: serendipity »

Gosia43, jeśli nie możesz się dodzwonić to można spytać tu: http://www.nfz-wroclaw.pl/default.aspx? ... =2&des=1;2 i poczekać 1-2-kilka dni na odp. Ale nie podawaj swoich osobistych danych, tylko cyferki::)
Gosia43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 525
Na forum od: 09 lut 2012 11:15

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Gosia43 »

Dzięki dziewczyny :) dodzwoniłam się ;) dokumenty dotarły ;) mam czekać na listonosz początkiem kwietnia ;) :lol: pozdrawiam
ODPOWIEDZ