Dolnośląski Oddział NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Aliszka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 04 gru 2017 10:18
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Aliszka »

Halineczka, jestem , jestem i oczywiście podtrzymuję propozycję :)
Halineczka
Posty: 3
Na forum od: 17 paź 2019 19:07
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Halineczka »

To raz jeszcze witam Aliszka! i bardzo się cieszę na wspólną podróż i pytam jak mogę się z tobą skontaktować:mój adres mailowy to :[email] [tel] pozdrawiam serdecznie i czekam na info. Halina
Ostatnio zmieniony 28 paź 2019 21:37 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto email i nr tel; Proszę nie zamieszczać w publicznych postach swoich danych osobowych.
mariusz26
Posty: 2
Na forum od: 30 paź 2019 13:42
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: mariusz26 »

Witam wszystkich serdecznie, mam pytanie, w tym momencie mój numer skierowania w kolejce to 890, przy jakiej liczbie mogę się spodziewać miejsca i daty wyjazdu, i wiecie może jaki to może być orientacyjnie termin z takim numerem skierowania. Dodam, że kierunek leczniczy to Reumatologia. Pozdrawiam wszystkich obecnych i przyszłych kuracjuszy.
hipek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 243
Na forum od: 09 lis 2015 15:00
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: hipek »

Witaj Mariusz.
Przy tym numerze to skierowanie pewnie jest już w drodze,sprawdź w przeglądarce skierowań.NFZ oddział dolnośląski zazwyczaj wysyła skierowania z 2 miesięcznym wyprzedzeniem,czyli wyjazdu możesz się spodziewać pod koniec grudnia 2019.

Pozdrawiam
Hipek
mariusz26
Posty: 2
Na forum od: 30 paź 2019 13:42
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: mariusz26 »

Witaj, w tym momencie w systemie jest cały czas komunikat, iż skierowanie oczekuje na wyznaczenie miejsca i terminu leczenia. Dziękuję bardzo za odpowiedź, już wiem, że w każdym dniu mogę się spodziewać informacji z NFZ-u.
Pozdrawiam, Mariusz
forumowicz

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: forumowicz »

A ja zgubiłam kartkę z numerem skierowania. Nie ma i już. Numeru nie spisałam zatem od sierpnia jestem w błogiej nieświadomości numerycznej. Może i dobrze... dwadzieścia parę miesięcy i się dowiem tak czy inaczej. Nie przyspieszę biegu ani nie zmienię wyników loterii.
Anna2
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 173
Na forum od: 01 lut 2019 21:11
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Anna2 »

mariusz26 jak dostaniesz skierowanie to koniecznie się pochwal kiedy, gdzie, przy jakim numerze i jak długo czekałeś od złożenia wniosku do wyjazdu. Ja dzisiaj mam numer 13246 i czekam od lipca 2017
hipek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 243
Na forum od: 09 lis 2015 15:00
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: hipek »

Witam.
Czy może ktoś z dolnośląskiego wybiera się do Jubilata Lądek Zdrój od 03.12.2019 do 24.12.2019.

Pozdrawiam
Hipek
julinka601
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 135
Na forum od: 08 sie 2011 22:28

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: julinka601 »

Kuracjusze z Dolnoslaskiego Oddzialu poddali się? Nikt nie pisze,nie pyta,nie dzieli się uwagami?
hipek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 243
Na forum od: 09 lis 2015 15:00
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: hipek »

Witaj julinka 601
Nie wszyscy z dolnośląskiego się poddali.
Nie dalej jak wczoraj dzieliłem się wrażeniami z rozpoczęcia kuracji w Jubilacie w Lądku zdrój.

Pozdrawiam
Hipek
ODPOWIEDZ