NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14310
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: ANDY12345 »

Gieniu nie będę tyle czekał :lol: , w info. że przyznano mi leczenie, okres oczekiwania podano na 15 miesięcy, a jeszcze 2-3 lata temu było 8 miesięcy.
aksamitka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 115
Na forum od: 13 kwie 2019 16:32
Oddział NFZ: Małopolski

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: aksamitka »

u mnie powolutku- wczoraj -2 :roll: :roll: takze ciezko wyczuc kiedy bedzie przydział ( na tę chwile 3925)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: GIENIA »

Aksamitka , a w którym miesiącu składałaś wniosek :?:
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: Muzyczka »

Witam Andy i koleżeństwo, :P
U mnie też jak przyznawano numerek i /do Andy pisze że tylko na szczęście jeden numerek cha cha/...to również dostałam czas oczekiwania tak jak ty Andy - 15 miesięcy a kiedyś było 8 miesięcy to prawda, jeszcze 2 lata temu tak było..jak śledziłam to wydaje mi się że około 400 numerków schodzi miesięcznie ale z tym też różnie bywa bo kiedyś był straszny zastój.. Też bym tak chciała jechać w cieplejsze dni bo takie bardzo lubię i czekam od połowy zeszłego roku .. A Ty od kiedy czekasz Andy?... szczerze mówiąc nie wiem gdzie to się dzwoni żeby spytać po zwroty na Batorego w Krakowie..... Gdyby ktoś wiedział proszę informacje będę bardzo wdzięczna..

Serdecznie pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę :P
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: GIENIA »

Muzyczko , wysłałam Ci na pv dwa numery :)
Najlepiej dzwonić ok 9,30 i ok 14 :) panie są bardzo przyjemne , same zachęcaja do dzwonienia następnego dnia , jeśli w danym momencie nic nie mają :)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14310
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: ANDY12345 »

Muzyczko, na początku grudnia 2018 r :)
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: Muzyczka »

Witaj Andy...
Bardzo bardzo dziękuję..... Ja też nie lubię zimowych miesięcy i wyjazdu w tym czasie....a czekam od września zeszłego roku..... Dlatego też nie chcę w zimie.... U Ciebie to jest szansa na cieplejsze dni bo rok czasu i 6 miesięcy to byłby maj czerwiec... A u mnie według tych 18 miesięcy to wychodzi marzec....oby nie luty....hm...
Choć nie wiem jak u Ciebie, ale dzisiaj zobaczyłam na numery i strasznie się zmniejszyły przez dwa tygodnie aż poszło do 400 numerków w dół, aż się bardzo zdziwiłam...
Serdeczności śle i pozdrawiam serdecznie :P
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: Muzyczka »

Droga Gieniu,
Jesteś prze - Kochana i bardzo bardzo dziękuję za odpowiedź i za dobre wiadomości od Ciebie... :P :kwiat:

Sciskam mocno i buziaczki śle.. hejka.. :P
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14310
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: ANDY12345 »

Wolę cieplejsze bo mniej dźwigania, a mam jeszcze inne schorzenia i w cieple to się kuracjuszki i kuracjusze ładniej eksponują ;) :lol: :lol: :lol:
U mnie wychodzi na razie średnio 300 na miesiąc, a teraz w maju już zeszło ponad 500 i jeszcze miesiąc trwa. Za 3 miechy będę próbował zwrotów, może też spróbuj i pojedziemy w to samo miejsce :)
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: Muzyczka »

Tak tak Andy. :P . masz rację, najgorsze to te grube rzeczy zimą i dźwiganie tego wszystkiego w walizce i tak, aż tak dużo się nie weźmie, cześć i na siebie, grube kurtki i itd..a i ja mam mała walizkę zawsze.. duuuuuuży kłopot..
Chciałeś powiedzieć że człowiek lepiej się prezentuje jak ma mniej na sobie a i owszem, racja..a i duuuuuużo widać dla niektórych bez rozbierania wzrokiem.. hi... A szczególnie wtedy kiedy coś tam odkrywa ktoś jeszcze , typu dekolt czy nogi...hi...albo widać to i owo.. cha cha... :lol:
Dzięki wielkie za porady.... :roll:
Natomiast ja też lubię jak jest ciepło na dworze...hi.. nie piszę po krakowsku- na polu.... Ciepła aura powietrze to jest też fajnie i wychodzić z rana na przykład na wschody słońca lub na zachody wieczorem..lub na spacery ok.6...rano z gimnastyką..hi...
Lubię ciepłe dni..ale nie upały...
Z
Dzięki za porady, będę dzwonić...,to może uda się coś razem w to samo miejsce.... :lol:
ODPOWIEDZ