NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: Muzyczka »

I nie tylko :lol: :lol: :lol: .....
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14476
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: ANDY12345 »

Już widzę jak instaluję swoje okienko :lol:
forumowicz

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: forumowicz »

Muzyczka ! Witam ponownie. 🙋. Właśnie byłam dzisiaj w południe na Batorego. Dzisiaj na dyżurze była bardzo miła pani. Dowiedziałam się od niej że faktycznie numerki są już w zasadzie rozpisane na ten rok. Mnie wypadnie prawdopodobnie styczeń/luty. Miła pani zaproponowała mi sama że mogłabym nawet teraz (w tym mies) jechać że zwrotów. Byłam zaskoczona , powiedziałam jej że niestety nie mogę skorzystać w tej chwili gdyż mam ustalone już badania i 2 wizyty u lekarzy. Prosiłam również o zapis przy moim wniosku aby nie przydzielano mi Krynicy, bo tamtejszy klimat nie sprzyja mi i źle się tam czuję. Zrobiła to, zaznaczając iż nie jest to wiążące ale być może wezmą to pod uwagę przy przydziale sanatorium. Ja faktycznie bardzo nie lubię Krynicy i tamtejszego klimatu. Myślę że warto iść na Batorego i pytać w swojej sprawie. Ja byłam tam już wiele razy przed poprzednimi wyjazdami. Na ogół nie czeka się zbyt długo .Dzisiaj przede mną były 4 osoby .
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: Muzyczka »

Goja,
Wow !!! Super, dziekuje!! :serce: Jesteś wspaniała..!!! Pięknie napisałaś i wszystko mi wytłumaczyłaś.. bardzo dziękuję!!! :serce:
Teraz żałuję, że tam się nie wybrałam.. Ajajaj...a miałam dziś możliwość... Trudno, może w przyszłym tygodniu uda mi się.. A jeśli można spytać , wiesz co było że zwrotów, czy Nałęczów, to mi zawsze proponowali,..hi..a może co innego było, ale nie dla mnie, bo ja mam jako pierwsze schorzeniem układ oddechowy i inne... Wiesz, fajnie, że tam byłaś i że poszłaś porozmawiać. Zawsze uważam, że warto rozmawiać, zawsze coś się można dowiedzieć.
A u Cb też zastój z numerkami, tak samo? Od 4 dni nie ruszyło nic.. Bo Ty masz tak jak ja, poszpitalne...trudno..
Poczekamy, muszę być cierpliwa...Tylko ja mam planowany wyjazd też na rehabilitację w ferie zimowe, na tydzień, i boję się, że terminy mi się zdublują, to jest najgorsze ..
Wszystkiego najlepszego życzę, miłego wieczoru i jeszcze raz bardzo dziękuję za napisanie...i za pomoc.
Serdecznie pozdrawiam :) :serce: :serce: :serce:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: GIENIA »

Wiem Goja , na którą panią trafiłaś , skoro miła :) piszesz , ze proponowała Ci zwroty 8-) może zacznę dzwonić o nie :roll: telefon , jeśli odbierze miła pani , też wszystko wytłumaczy :)
Też nie chciałabym o tej porze roku do Krynicy :?
forumowicz

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: forumowicz »

Witaj Muzyczka ! Cieszę się że na coś przydadzą Ci się infomacje. U mnie numerki od tygodnia stoją .Mam w tj chwili numer 299. Prawdopodobnie przydziały robią raz lub dwa razy w miesiącu. Tak więc na razie jest bez zmian. Jeżeli idzie o zwroty to nie pytałam gdzie aktualnie można by się załapać ,ponieważ nie brałam tego pod uwagę. Ale jeżeli Ty chciałabyś jechać wcześniej to radzę iść na Batorego i dopytać. Może będzie jakiś dobry termin i fajna miejscowość. Życzę powodzenia. Daj znać co załatwiłaś i jaki masz aktualny numer. A ja mimo wszystko będę po malutku myśleć o wyjeździe i coś niecoś dokupić na zimową porę.....bo gdyby tak zaskoczyli z terminem ......🙋 Cieplutko pozdrawiam !🌻🌻🌻.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: Muzyczka »

Witaj Goja, serdecznie dziękuję za miłe wiadomości. Tak jak wcześniej pisałam i tak samo jak i u Ciebie przez cały tydzień jest mały zastój albo i duży...nie wiem jak to rozumieć ..widocznie tak musi być....Ja mam nr 120 i caaaaly tydzień stoi nr w miejscu..u mnie jest taka sytuacja że wcale bym nie myślał że o tym ale mam wyjazd w czasie ferii i nie chciałabym żeby się te terminy z funduszu i mojego wyjazdu nałożyły na siebie i w tym jest cały problem...
Podobnie jak Ty mając tak blisko już numerek nie brałam pod uwagę właśnie że zwrotów tak jak Ty.. A szczerze mówiąc nigdy nie korzystałam z tej formy. Oczywiście dam Ci znać co i jak..
Jak tylko coś będę wiedziała.
Jeszcze raz dziękuję za napisanie i życzę wszystkiego dobrego, miłej niedzieli i jutrzejszego święta, a także wszystkiego dobrego w życiu dużo zdrowia i cieplutko pozdrawiam bo troszkę chyba chłodu wpłynęło do Polski to byśmy dbali o swoje zdrowie by nie zachorować..
Serdecznie pozdrawiam... .
forumowicz

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: forumowicz »

Witaj Gienia! 🙋 Jeżeli interesowały by Cię zwroty to myślę że lepiej iść i rozmawiać bezpośrednio na Batorego. Nie wiem co mieli ze zwrotów jak byłam , bo ja nie brałam tego pod uwagę więc nie pytałam .Jak miła pani nazywała się to też nie wiem, wiek ok.40 lat szczupła (tyle że takich osób jest tam więcej). Jeżeli więc dasz radę podejdź i dopytaj może Coś będzie fajnego. A ja póki co pomalutku będę myśleć co dokupić na zimową porę bo gdyby tak zaskoczyli z terminem ....???. Jak na razie udało mi się kupić super bluzę sportową cieplutką , rozpinaną na zamek. Lubię być wcześniej przygotowaną, żeby nie biegać w ostatnich dniach na zakupy. Trzymam za Pomyślnie załatwienia Twoje i Muzyczki !
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: Muzyczka »

Witaj Goja,
My też Ci życzymy pomyślnego załatwienia swoich spraw a także udanych wspaniałych zakupów.. jeśli to coś pomoże to pamiętaj , w sanatoriach grzeją i powinno być też cieplej...
Wszystkiego dobrego życzę.... powodzenia..
ewasmukla
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 129
Na forum od: 20 cze 2011 20:44

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: ewasmukla »

:D Szpital Uzdrowiskowy ma. malo kiedy zwroty.Mnie tylko od kiedy jezdze do Szpitala.to Rymanow albo Naleczow.....pisma profesorskie o morze i zaswiadczenia nie pomogly haha...morze mialam na wyjazdach sanatoryjnych.Jedno co jest pocieszajace to to ze o Szpital Uzdrowiskowy mozna skladac zaraz po przyjezdzie ale musi rok minac zeby znow wyjechac.Bylam osobiscie na Batorego i stad mam te wiedze. :evil: :D .Juz za 2 dni bede w Naleczowie drugi rok z kolei.Szpital Kolejowy kardiologiczny ma bardzo fajne warunki i zabiegi....Pozdrawiam oczekujacych....
ODPOWIEDZ