NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14526
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: GIENIA »

Kolezanka szła z innej kolejki , miała tzw. poszpitalne i nie do końca jest zadowolona z przydziału :( chciała blizej , a dostała dosyć daleko :roll:
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: Muzyczka »

Gieniu, przecież ja mam to samo z tej samej kolejki.... I koleżanka gdzie dostała?
Serdecznie pozdrawiam.. :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14526
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: GIENIA »

Ale ze mnie przysłowiowa blondynka :lol: przecież wiedziałam , że Ty też na poszpitalne :oops:
O koleżance na priv . :)
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: Muzyczka »

Droga Gieniu, dzięki za napisanie...
Wszystkiego dobrego życzę....
Miłego dnia :) :serce:
forumowicz

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: forumowicz »

Witaj Muzyczka ! Witaj Wienia ! Jadę 8 stycznia do szpitala -sanatorium Mieszko w Kamieniu Pomorskim ! Jestem w szoku, gdyż nie spodziewałam się tak szybkiego przydziału ! Liczyłam że będzie to raczej w lutym i miałam nadzieję na jakąś miejscowość na południu Polski. Nie wiem jak sobie poradzę z bagażem a do tego czeka mnie jazda nocą i to przecież środek zimy .brr brr. Ale nie mam już wyboru. Trzeba mieć tylko nadzieję że nie będzie srogich mrozów. Pozdrawiam Was Cieplutko 🌞🌞🌞🌞
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: Muzyczka »

Witaj Goja...
I już przydział, jak szybko u Cb ..
Dowiedziałaś się pewnie w piątek, ja natomiast w środę.. czyli jak był długi zastój, to teraz bardzo szybko do przodu poszły numerki..Masz rację,że to daleko jak i u mnie, aczkolwiek możesz jak sama wiesz nadać bagaż pocztą lub przesyłką, tak czasem robią, odbierają na recepcji i bagaż na Cb czeka. Z Kamienia Pomorskiego można w sobotę lub niedzielę podjechać nad morze..jak będziesz mogła, do Dziwnowa. Oby wszystko było dobrze..to co wiem, ma być nowy rozkład jazdy pociągów od 14 grudnia, to zobaczysz na aktualne połączenia i czy pociągiem lepiej czy autobusem. .
Wiesz, ja w sumie nie pojechałam na Batorego ...tak złożyło się... i też byłam w środę przydziałem bardzo zaskoczona.
Trzymam kciuki, by pomyślnie udało się z połączeniami...i byś nie martwiła się..
Wszystkiego dobrego życzę..
Serdecznie pozdrawiam i jak najlepiej życzę...
Pisz, gdybyś potrzebowała pomocy...
Dobrego dnia życzę powodzenia i wszystkiego najlepszego..
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: malgonia »

Trochę to dziwne,zastanawiacie się analizujecie,czekacie tylko ....tak długo,a u nas czas oczekiwania trzy lata....h
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: Muzyczka »

Małgonia, co to znaczy bo tak napisałaś: " a u nas przydział .."..w jakim województwie? .i z jakiego powodu dziwne? - 35 miesięcy lub 15 poszpitalne, coś koło tego czasem krócej lub dłużej. chyba wszyscy musieli przywyknąć, gdyż nie ma wyjścia.. To dziwne, nam dziwne? Komu dziwne? .Hm..samo życie .to nie myśmy tak wymyślili, że co 3 lata .aby też te 3 lata szybko minęły, to może ludzie tak ten czas tym pisaniem wypełniają, radzą się, pytają, opisują i itd..każdy pewnie z różnej przyczyny tu pisze, i jak chce, to robi.
Tak mi się wydaje, a może mylę się...
Serdecznie pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę...
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14526
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: GIENIA »

goja54 ... masz dobre połączenie :?:

Pozdrawiam Wszystkich Małopolan :D
forumowicz

Witaj Muzyczka

Post autor: forumowicz »

Witaj Muzyczka 🙋 !! Bardzo bardzo dziękuję za informację. Nie wiedziałam że w tamten rejon kursują autobusy z Krakowa , muszę to w takim razie sprawdzić. Może tak byłoby lepiej, chociaż nie wiem co na to mój kręgosłup ? Na dłuższe siedzenie prawie bez ruchu moje kości "buntują" się . Ale zobaczymy. Ja faktycznie w piątek zobaczyłam w przeglądarce że mam już przydział. No to trochę radości było. Zimą w tamtych rejonach nie byłam, ale latem owszem - Mielno, Sarbinowo i in. Ponadto jest to jeszcze czas kolorowych choinek, światełek, baniek , może być miło. Jednak kiedy zaczęłam szukać opinii o "Mieszku" , poczytałam iż budynek sanatorium nie jest taki fajny. Tam ponoć są tylko pokoje 3-osobowe i wszystkie bez łazienek !!! . W pokojach są tylko umywalki ..? . Trzeba biegać po korytarzach w szlafroczkach z akcesoriami do mycia , z mokrą głową i gołymi nóżkami ..... ( hi, hi, hi ) . Trzeba by się pilnować aby .... się nie przeziębić. Nie wiem czy to na pewno tak jest, ale takie informacje znalazłam. Muszę jednak iść jeszcze raz na Batorego jednak gdyż w styczniu mam terminy badań USG barku i rezonans kręgosłupa piersiowego. Może okaże się że zechcą zmienić mi termin realizacji wyjazdu i będzie inna miejscowość. Spróbuję. Jeszcze raz serdeczne dzięki za odpowiedź . :kwiat: :serce:
ODPOWIEDZ