NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: Muzyczka »

Goja,
ja nie pisałam dokładnie o autobusowych połączeniach z Krakowa, tylko o połączeniach tl, że mają być nowe od 14 grudnia , kolejowe połączenia to znaczy zmiana rozkładu jazdy, a chyba się Gienia pytała czy masz tam połączenia!

Jak uważasz tak zrób , spokojnie , masz czas i jeszcze dużo czasu jak chcesz podejść to idź tam na Batorego, przecież skierowanie już masz w ręku.. A pytać każdy może...
A nóż widelec.
Trzeba zawsze myśleć pozytywnie...i próbować..
Dziękuję bardzo za wieści..
Wspieramy...
Wszystkiego dobrego życzę na dzisiaj i na nowy tydzień. :) :serce: :serce: :serce:
.
forumowicz

Ponownie witaj Muzyczka !

Post autor: forumowicz »

Acha... No to źle odczytałam. Sorry. 😘. Gienię też przepraszam, wiem że z Krakowa jest pociąg gdzieś ok. 7 rano i trzeba wysiąść w Wysokiej Kamieńskiej a z tamtąd za ok 40:min jest połączenie do Kamienia Pomorskiego. Natomiast jadąc rano jest jeszcze bardziej kiepsko bo wtedy trzeba przesiadać się dwukrotne - to odpada. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłej niedzieli . :kwiat:
forumowicz

Ponownie witaj Muzyczka !

Post autor: forumowicz »

Acha... No to źle odczytałam. Sorry. 😘. Gienię też przepraszam, wiem że z Krakowa jest pociąg gdzieś ok. 7 rano i trzeba wysiąść w Wysokiej Kamieńskiej a z tamtąd za ok 40:min jest połączenie do Kamienia Pomorskiego. Natomiast jadąc rano jest jeszcze bardziej kiepsko bo wtedy trzeba przesiadać się dwukrotne - to odpada. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłej niedzieli . :kwiat: Dowiedziałam się też że będą zmiany w rozkładzie w połowie grudnia, więc rezerwacja biletów to późniejsza kwestia. ☺️
forumowicz

Gienia ponownie witam.

Post autor: forumowicz »

🌞Gieniu . Połączenie pociągiem jest , z tym że z przesiadką w Wysokiej Kamieńskiej jak na razie godzina odjazdu na dzień dzisiejszy to ok.22 . Natomiast rano nie opłaca się gdyż wtedy są 2 przesiadki. Trzeba czekać do połowy grudnia gdy nastąpią zmiany rozkładu. Może wtedy będzie inaczej. :serce: :serce: :serce: Miłego dnia życzę. :kwiat:
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: Muzyczka »

Goja, A patrzyłaś się na połączenia tego typu że trzeba jechać do Szczecina i potem od Szczecina półtorej godziny do Kamienia Pomorskiego czy też tak może być?... to wtedy chyba są różne połączenia i flixbusem i pociągiem z jedną przesiadką w Szczecinie...
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: Muzyczka »

Goja, już wiem, patrzysz się na pociąg 22.19 na Świnoujście co jest IC i przesiadka w Wysokiej Kamieńskiej.. ale to już za Szczecinem ale jak uważasz...To dobre rozwiązanie..miejmy nadzieję że będzie kursował ten pociąg ewentualnie z małą zmianą godzinną parę minut czy wcześniej czy później ale żeby kursował w styczniu..Mnie też by pasował...mija Droga..
Serdecznie pozdrawiam.. :serce:
aksamitka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 115
Na forum od: 13 kwie 2019 16:32
Oddział NFZ: Małopolski

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: aksamitka »

W środę wróciłam z sanatorium Przy Tężni w Inowrocławiu, jednym słowem- super! Gieniu wiem że czekasz na opis ale jeszcze muszę ochłonąć, wrócić do szarej rzeczywistości ale pamiętam , na pewno napiszę :lol:
forumowicz

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: forumowicz »

Muzyczka, byłam na dworcu i pytałam o połączenie do Szczecina lecz miła Pani powiedziała, że to się nie kalkuluje i że szkoda czasu . Radziła mi jechać właśnie do Wysokiej Kamieńskiej bo tak jest szybciej i trochę taniej. Ale i tak pójdę tam ponownie za parę dni gdyż chciałabym zapytać ewentualnie o kuszetki lub sypialny. Jak również ile płaci się wówczas mając legitymację związku emerytów i rencistów. Jeżeli czegoś się dowiem to dam znać. Ale przemyślę jeszcze ten wariant. Na razie mamy jeszcze sporo czasu . Trzeba wybrać to co będzie lepszym wyjściem.😘Dzięki za porady Jesteś super !!!! :serce: :serce: 🌜Dobrej nocy!
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: Muzyczka »

Droga Goja, :serce:
Masz rację na dworcu mają 100 razy lepsze informacje więc lepiej się tego trzymać....co do kuszetki tak jak piszesz to trzeba wykupić tej wcześniej, wtedy kiedy można czyli miesiąc przed wyjazdem a sypialny kosztuje około 79 zł plus bilet z Twą zniżką, czyli prawie 80 złnokus bilet i to jest dobry pomysł... lepiej wziąć sypialny 3-osobowy, żeński przedział i dół... niż kuszetkę bo to jest różnica tylko 10 zł a przynajmniej w sypialnym masz pościel to znaczy prześcieradła i masz wodę do picia...a rano dają herbatę lub kawę i muffinkę nawet...hihi. i ręczniczek malutki. Ja tak kiedyś jechałam do Świnoujścia i byłam bardzo zadowolona a pan konduktor z wagonu pomoże Ci wnieść do przydziału walizkę i położyć na górę jak i co będziesz chciała oczywiście on pomoże i jest bezpiecznie.... Nawet on Cię obudzi rano, i wie kiedy , bo zostawiasz u niego Bilet i on rano zwraca..
Serdecznie pozdrawiam Droga Goja :serce: . wszystkiego dobrego życzę :)
Awatar użytkownika
alien
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 892
Na forum od: 24 maja 2016 09:00
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: alien »

No i stało się! Skierowanie do Ciechocinka od 7 stycznia....poślizg pół roku...a w domu Sajgon i remont totalny...piszę odwołanie...ktoś chętny na Ciechocinek z kardiologi?
ODPOWIEDZ