NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
staff
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 43
Na forum od: 01 mar 2019 20:39
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: staff »

Gieniu -tak ; wg mnie masz 100% rację z pobytem właśnie w Kołobrzegu -nieważne jaka pora roku. Bo dopowiem: oprócz 2-krotnych przydziałów z NFZ, byłem na kilku pobytach w ośrodkach-prywatnie (nie w lecie), ale w Kołobrzegu; bo wg mnie jest olbrzymia magia tego miejsca. Ale jeszcze: lato ma tą niezaprzeczalną zaletę, że można w morzu pływać -co ja uwielbiam :) - dlatego gloryfikuję letni pobyt (do klubu Morsów nie należę).
Prostuję też: malkontent to nie Ty Gieniu, za diabła nie Ty.. czuć wyraźnie z Twojego pisania radość życia. Proszę nie urażaj się przypadkiem..

Czy może ktoś potwierdzić na 'teraz', że kolejka przesuwa się cokolwiek szybciej niż kilka tygodni temu ?
Będąc po weryfikacji oczekuję powrotu na listę oczekujących i nie widzę tempa zmian.. :roll:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14526
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: GIENIA »

Ja się tak łatwo nie obrażam :D
Poza tym , mnie wszędzie jest dobrze , nie straszne mi słabsze wyżywienie , jakieś koty kurzu w pokoju , mało sympatyczny rehabilitant ... a ileż ja z nim spędzam czasu :?: 15 minut co drugi dzień :?: :lol:
W Kołobrzegu byłam 5 razy w chłodnych porach i nigdy się nie nudziłam . I ciągle mi go mało , gdybym mogła , bez zastanowienia zamieszkałabym w nim na stałe .
Jak w tym Walczyku Kołobrzeskim .... ja kocham Kołobrzeg , ja kocham spacery wzdłuż brzegu .... :serce:

U mnie wczoraj spadł 1 numerek , dzisiaj 52 ... słabiutko :(
Zaglądam do tej przegladarki z przyzwyczajenia :) i tak będę polować na 8-) zwrot :D
MaryKate
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 504
Na forum od: 03 gru 2014 13:40
Staż sanatoryjny: 0

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: MaryKate »

Kolejka przesuwa sie od kilkudziesięciu nr dzienne w porywach do 200 nr dziennie w moin profilu reumatologia , nie wiem jaki ty masz , jeszcze mam pytanie kiedy był złożony wniosek bo ja już 21 miesięcy od złożenia i nie mam jeszcze weryfikacji :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14526
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: GIENIA »

Ja z pulmonologii ... też mi się podobnie przesuwało , wczoraj był taki zastój :?
Niebawem pójdziesz do weryfikacji , teraz biorą w 22 miesiącu , ja jeszcze troszkę poczekam , mam dopiero 17 miesiąc :)
aksamitka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 115
Na forum od: 13 kwie 2019 16:32
Oddział NFZ: Małopolski

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: aksamitka »

Reumatologia dość mocno w kwietniu zwolniła....
Awatar użytkownika
staff
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 43
Na forum od: 01 mar 2019 20:39
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: staff »

jak miło przeczytać odzew w oczekiwanym temacie.. !

MaryKate: ja też reumatologia. o swojej kolejce kiedyś już coś tam już pisałem, ale proszę:
data wpływu do oddziału NFZ mojego wniosku: 2017-05-31; następuje niezrozumiała przerwa... 2017-08-17 dopiero pojawiam się na internetowej 'tablicy' NFZ z nr: 65.220
Po czasie oczekiwania od złożenia wniosku: 21 i pół miesiąca dokładnie => mając okrągły nr. 24.500 nastąpiła przerwa na weryfikację; i trwa.
Dokument 'weryfikacji' oddałem osobiście na Dzienniku Podawczym w NFZ/ul.Batorego 2019-03-29.
..tyle
pozdrawiam wszystkich oczekujących..! ;)
MaryKate
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 504
Na forum od: 03 gru 2014 13:40
Staż sanatoryjny: 0

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: MaryKate »

Staff ja mam już nr 19821 , zaniosłam osobiście do NFZ wniosek na początku lipca 2017 , ocena przez lekarza była we wrześniu a pismo z nadanym nr dostałam w pażdzierniku .
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14526
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: GIENIA »

Liczy się data wpływu/złożenia w oddziale , nie data oceny przez balneologa .
kuracjuszkama
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 09 mar 2019 16:07
Oddział NFZ: Małopolski

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: kuracjuszkama »

Hurra, moje wróciło do lekarza, składane 07.07.2017.
Awatar użytkownika
alien
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 892
Na forum od: 24 maja 2016 09:00
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: alien »

Ewula, pozazdrościć terminu... byłem dwa razy w Kołobrzegu właśnie czerwiec i przełom maj czerwiec... zawsze pogoda ekstra :!: Co prawda zaczynają się już ceny wakacyjne i tłumy na weekendy,ale jest spoko. A jak jeszcze masz możliwość zabrać rower ,to uwierz,że nawet five w Ikarze od 15 stek ,czy w Bałtyku przegrają z frajdą jazdy po ścieżkach. Będziesz miała super pogodę i wypoczynek.
Gienia, jeszcze niedawno na Arciszewskiego w Kołobrzegu,tj. po drugiej stronie portu ,w kierunku Grzybowa,20 min spacerkiem od centrum,były na zamkniętym osiedlu mieszkania do sprzedania,na przeciw piękny park ,za parkiem puste plaże. Cena ok 350 tys. Ale mieszkania ,jak i okolica cudna...
ODPOWIEDZ