NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
samanta
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 112
Na forum od: 29 lip 2012 16:55
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: NFZ Małopolska

Post autor: samanta »

Witam ! Dzisiaj mam 15800 ale martwi mnie fakt ,że Małopolska na tym forum jest mało aktywna :(
Co do terminu składania wniosków do sanatorium ja zrobiłam to tydzień po powrocie :roll:zaraz udałam się do lekarza i powiedziałam że szkoda czasu bo i tak prawie dwa lata trzeba czekać ,wysłałam wniosek i pózniej w przegladarce zaczęłam obserwcje co jest najfajniejszą sprawą z całego czekania :ugeek: :geek:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Maria777
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 131
Na forum od: 08 lip 2014 17:38
Staż sanatoryjny: 2

Re: NFZ Małopolska

Post autor: Maria777 »

Podkarpacie też mało aktywne, nie ma za wiele z kim popisać :kwiat:
jawa 53
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4983
Na forum od: 24 gru 2013 07:17
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: NFZ Małopolska

Post autor: jawa 53 »

Masz rację Samanta,niewiele osób mamy w naszej kolejce, może przydziały będą szybciej ;) :lol:
Mój aktualny numer 52021, a Ty to chyba już możesz starać się o zwroty,pozdrawiam :) :kwiat:
samanta
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 112
Na forum od: 29 lip 2012 16:55
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: NFZ Małopolska

Post autor: samanta »

Niestety z rezygnacji wydaje mi się, że dopiero po upływie 18 miesięcy można ubiegać się o zwroty, u mnie nastąpi to w czerwcu ! Owszem byłabym przeszczęśliwa gdybym dostała zwrot i to nad morze :roll: ale niestety składając wniosek w grudniu było jasne że przydział będzie w okresie zimowym .Byłam już w pażdzierniku i listopadzie i było super teraz kolej na grudzień ;)
jawa 53
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4983
Na forum od: 24 gru 2013 07:17
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: NFZ Małopolska

Post autor: jawa 53 »

Samanta w naszym NFZ o zwroty można się starać po 18 miesiącach od ostatniego pobytu.
Mnie ostatnim razem proponowano, ale raz nie odpowiadało mi miejsce a drugi raz termin.
forumowicz

Re: NFZ Małopolska

Post autor: forumowicz »

cześć!wiecie jak to jest z tymi zwrotami w małopolskim?ile miejscowości jest przeważnie do wyboru,i czy są jakieś konkretne miejscowości przeważnie do wyboru,czy rożne bywają?
jawa 53
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4983
Na forum od: 24 gru 2013 07:17
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: NFZ Małopolska

Post autor: jawa 53 »

Max ze zwrotami to jest tak jak z kupnem samochodu w komisie, do dyspozycji masz to z czego ktoś zrezygnował. ;)
Ale gdy masz czas to możesz trafić coś ciekawego . Ty na Batorego masz blisko, zajrzyj czasem, ładne dziewczyny tam pracują. :)
forumowicz

Re: NFZ Małopolska

Post autor: forumowicz »

ja o zwroty mogę pytać dopiero za pół roku,tak więc wizyta na Batorego nic by nie dała
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: NFZ Małopolska

Post autor: malgonia »

A ja mam dzisiaj 47097 numer, czyli czekam do 2016 jesień :D :D
jawa 53
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4983
Na forum od: 24 gru 2013 07:17
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: NFZ Małopolska

Post autor: jawa 53 »

Ja mam aktualnie 50883, czyli czekam do końca roku 2016. Ale całe lato i jesień 2016 mogę polować na zwroty. ;) :)
ODPOWIEDZ