NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
aksamitka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 115
Na forum od: 13 kwie 2019 16:32
Oddział NFZ: Małopolski

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: aksamitka »

GIENIA pisze: 13 wrz 2019 08:44 Będzie Muzyczko konic października lub listopad :roll:
obstawiam listopad, gdyz ja we wtorek dostalam koncówke pazdziernika
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: Muzyczka »

Hejka Drogie dziewczyny ,
W sumie nie wiem jak to dokładnie jest , bo z początku myślałam że jak dostanę do domu skierowanie to z 3 miesiące wcześniej....
Dziś popatrzyłam i jest 581...21 numerków w dół... Tak jak pisałam- ten tydzień jest dość szybki jeżeli chodzi o zejście w dół numerków ale były takie dni i tygodnie że nic nie ruszało się.. przez 2 tygodnie... hihi...

Zobaczymy, ciekawa jestem jak będzie.., choć bardzo lubię październik, polską , złotą jesień..a listopad czy grudzień...nie za bardzo.. nigdy nie byłam w tym czasie.. eh ..
Wszystkiego dobrego życzę..
Miłego spokojnego udanego szczęśliwego weekendu..
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14528
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: GIENIA »

A ja byłam 7 razy o tej porze :D 7 cudownych pobytów :D
W Kołobrzegu 5 razy ..... 2 razy w paźdz. , tylko zahaczyłam o listopad , 1 raz w listopadzie , 1 raz w grudniu i 1 raz w lutym :D
W Świnoujsciu 1 raz w pażdz , i w Iwoniczu w październiku , też zahaczajac o listopad :)


Nie pogardzę kolejnymi pobytami o tej porze roku :D

Każdy pobyt był super :D gdyż każde miejsce , o każdej porze ma swój urok :serce: trzeba tylko umieć go dostrzec :D :serce:

Skierowanie chyba wysyłają na ok 6 tyg przed wyjazdem , zatem faktycznie , Aksamitka ma rację , raczej listopad , a może nawet zahaczyć o grudzień :roll:
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14522
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: ANDY12345 »

Muzyczka pisze: 13 wrz 2019 17:32 Hejka Drogie dziewczyny ,
W sumie nie wiem jak to dokładnie jest , bo z początku myślałam że jak dostanę do domu skierowanie to z 3 miesiące wcześniej....
Dziś popatrzyłam i jest 581...21 numerków w dół... Tak jak pisałam- ten tydzień jest dość szybki jeżeli chodzi o zejście w dół numerków ale były takie dni i tygodnie że nic nie ruszało się.. przez 2 tygodnie... hihi...

Zobaczymy, ciekawa jestem jak będzie.., choć bardzo lubię październik, polską , złotą jesień..a listopad czy grudzień...nie za bardzo.. nigdy nie byłam w tym czasie.. eh ..
Wszystkiego dobrego życzę..
Miłego spokojnego udanego szczęśliwego weekendu..
A mówiłem chwyć się mojej ręki :o :lol:
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: Muzyczka »

Andy. Dosłownie... Hihi..
Na początku była mowa z przymrużeniem oka jednego albo dwóch lub pomachać rączką...hihi
czasem warto trzymać się czyjeś ręki lub wesprzeć się czyjąś ręką czy ramieniem ha ha ha..

pozdrawiam serdecznie na wesoło i...Weekendowo...
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: Muzyczka »

Gieniu,
Jeśli chodzi o mnie to tak jak pisałam nigdy nie byłam o tej porze.. nad morzem tym bardziej.. nad morzem byłam w lutym, w marcu, byłam koniec kwietnia i maja.. i oczywiście czerwiec lipiec czy sierpień... Wszystko priv. Natomiast raz z funduszu czerwiec lipiec...

Wielka niewiadoma....teraz.....eh....

Zobaczymy...
Ściskam mocno buziaczki śle.. hejka....
ewasmukla
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 129
Na forum od: 20 cze 2011 20:44

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: ewasmukla »

Morze jest piekne o kazdej porze roku....a zima ma codziennie inny kolor i wyglad.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14528
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: GIENIA »

Morze i Kołobrzeg zawsze mają swój urok :serce: ja komercyjnie byłam w grudniu :D
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: Muzyczka »

Droga Ewasmukla,
Tak, tak.. ale latem morze jest takie że spędzam nad morzem czas od 7 do 8 godzin, kiedy spaceruję lub plażuję, plus jeszcze poranne pójścia na wschody lub wieczorne na zachody... Natomiast zimą godzina do dwóch i grzaniec i ewentualnie mogę jeszcze pospacerować godzinyme to tylko tyle co można wytrzymać w zimne dni..nad morzem.....
Też nasz rację, że pięknie jest zimą, wspaniałe czapy śnieżne na kołkach.. Mam na myśli na palach.. ośnieżona plaża też pięknie wygląda ale jak słońce zacznie grzać to topnieje śnieżek....czasami są takie zimne dni, że tutaj gdzie dochodzi fala to jest zmrożone... też bardzo ładnie to wygląda..
Serdecznie pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14528
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: GIENIA »

Masz rację Muzyczko :)
ODPOWIEDZ