Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: jacky6 »

Florka pisze: 14 cze 2019 19:12 Ja w pokoju tylko się kąpię i śpię. Ja zaczynam się pakować.

....
Długo myślałem i nic nie wymyśliłem.
Ale tak samo się się pakuję.
Jeno w odwrotnym kierunku.
PS - Coś było o nadzwyczajnym gościu i się nie dopowiedziało.
:mrgreen: :ugeek:

Bandin
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 26 paź 2016 13:10
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: Bandin »

ibizka wielkopolska pisze: 14 cze 2019 18:51
elaela50 pisze: 14 cze 2019 18:39 Witam w Narcyzie byłam 2 lata temu , zimny catering i pokoje lata 70, ale może się coś zmieniło. Na zabiegi trzeba po schodkach i z miasta pod górę. .........
No właśnie czytałam i myślę ,że nic się nie zmieniło. Cóż robić? Pozostaje szukać tylko pozytywów
W Narcyzie byłem 4 lata temu.
- bierz pokój od strony południowej z widokiem na Czantorię
- nie oglądaj sanat.mił. bo to jest zupełnie inna bajka

Największy minusem jest czip na rękę. Bez niego nie ma zabiegu. Odnotowuje wejście i wyjście na zabieg. Tolerancja 15 min. Straszny reżim pod tym względem. Zamiana godzin zabiegu to wizyta w dziale planowanie i komputerowe przeprogramowanie terminu. Za niestawienie się na zabieg - płacisz. :oops:
Bardzo ciekawe zabiegi w basenie solankowym. Bierz ich jak najwięcej. Pamiętaj o czepku.
ibizka wielkopolska
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1056
Na forum od: 01 gru 2012 20:00

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: ibizka wielkopolska »

Bandi pisz co jeszcze Ci się przypomni bo czuję,że muszę zbierać informacje aby nie byc zaskoczoną. Wiesz może co z parkingiem?
Awatar użytkownika
halina-s
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 318
Na forum od: 20 cze 2016 18:56
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: halina-s »

berbla65 pisze: 14 cze 2019 23:26 A ja czekam i czekam ;) nadal bez skierowania :| tydzień kończę z numerem 1436 :shock: pozdrawiam oczekujących :serce:
berbla juz zaczynam sie za Ciebie denerwowac :!: :lol: ale idzie nowy tydzien i napewno juz dostaniesz jakąs wiadomosc-tego Ci zycze :serce: :lol: :lol: :lol:
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 844
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: berbla65 »

Dzięki za ,,towarzyszenie w niedoli"😢jak się czeka 32 miesiące to 5-10 dni to już pikuś😃 dla odstresowania byłam dziś
na spływie kajakowym na rzece Mała Panew w Krupskim Mlynie - było super👍polecam😁pozdrawiam❤
Bandin
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 26 paź 2016 13:10
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: Bandin »

ibizka wielkopolska pisze: 15 cze 2019 18:44 Bandi pisz co jeszcze Ci się przypomni bo czuję,że muszę zbierać informacje aby nie byc zaskoczoną. Wiesz może co z parkingiem?
Parking jest , bardzo mały przy samym sanatorium otwierany na szlaban. Można było parkować na drogach dojazdowych (widać auto z okna jeśli masz je na czantorię), pomimo zakazu i tak ciężko było o miejsce , ale coś się zawsze znalazło.
Jedzenie raczej smaczne jak na sanatoria nfz, pyszne natomiast było pieczywo.
Zabiegi OK, tylko nic na miejscu. Trzeba spacerkiem do budynku zabiegowego tak jak wcześnie ktoś napisał około 200 stopni schodów i jeszcze ze 100 m przez park.
Jak zbierzesz ciekawą ekipę to możecie rozpalić ognisko w specjalnie do tego celu wyznaczonym miejscu za budynkiem sanatorium. Są ławki i murowane palenisko. Kiełbasa z Lidla , Podwawelska 95% mięsa, idealna na ognisko.
Awatar użytkownika
halina-s
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 318
Na forum od: 20 cze 2016 18:56
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: halina-s »

berbla65 pisze: 15 cze 2019 22:54 Dzięki za ,,towarzyszenie w niedoli"😢jak się czeka 32 miesiące to 5-10 dni to już pikuś😃 dla odstresowania byłam dziś
na spływie kajakowym na rzece Mała Panew w Krupskim Mlynie - było super👍polecam😁pozdrawiam❤
nie odstresowałabym sie poniewaz ,panicznie boje sie wody.nie pływam kajakami,statkami, jachtami itp :roll: :roll: przykre wspomnienia :roll: :roll: :)
Awatar użytkownika
beab
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 395
Na forum od: 08 mar 2012 10:23

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: beab »

A ja myślałam że dostałam czyjś zwrot. Gdy przeczytałam weryfikację okazało się że moja p.doktor zaproponowała Ustroń lub Rabke 😊 I już wszystko wiadomo. A jak u Was nastawienie do wyjazdu,?
Awatar użytkownika
halina-s
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 318
Na forum od: 20 cze 2016 18:56
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: halina-s »

..a moja zaproponowała morze i co i nic jest Nałeczow :lol: :lol: ale juz ochłonełam i jade :!: :!: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
beab
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 395
Na forum od: 08 mar 2012 10:23

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: beab »

U mnie też emocje minęły. Teraz tylko szykować ciuchy i heja :lol:
ODPOWIEDZ