Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: Fionka »

Ewaszku to jest tak po........one ze sie w glowie nie miesci.Ten najistotniejszy przepis majacy (niby) miec na wzgledzie dobro pacjeta mowi ze rehabilitacja aby byla skuteczna powinna byc stosowana w okresie co 18 miesiecy.I CO :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: : :shock: :shock: :shock: :shock: :evil: :evil: :!:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1953
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: Zosia »

Wcześniej aby była skuteczna przerwa musiała trwać 12 miesięcy teraz 18 niedługo może być jeszcze więcej coś ta rehabilitacja jest coraz bardziej skuteczna i coraz bardziej częstsza nam wyraźnie szkodzi :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: Fionka »

Bo My musimy byc silni i zdrowi chodzby na skrobi.....itd. To bylo w tamtej epoce i co REAKTYWACJA
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7129
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Poczekalnia AD 2019...

Post autor: jacky6 »

brrrelok pisze: Sam już nie wiem co mam o tym sądzić, kolega wrócił z sanatorium (Kołobrzeg) w XII 2014, w czerwcu lekarz wypisał mu nowy wniosek i jak ostatnio z nim rozmawiałem (w połowie sierpnia) to mi powiedział że dostał numerek i orientacyjny czas oczekiwania to 29 miesięcy :shock:
może tutaj wystąpić X podtekstów których kolega Ci nie zdradził...
poczynając od zaszłości zwanej szpitalnym pobytem ale też przypadłości zwanej "tramwaj zwany pożądaniem".... nam zaś pozostaje bujać się w fotelu wiklinowym - spadku po babci kurującej się swego ( przedwojennego czasu ) w Truskawcu - Zdroju ...

wicie - rozumicie ...

jak rzykał Edu ...

:mrgreen: 11 DDW :ugeek:
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7129
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

siedząc w poczekalni na wyjazd w roku 2019...

Post autor: jacky6 »

wiesniaczkaela pisze:Bo My musimy byc silni i zdrowi chodzby na skrobi.....itd.
kopytka czyli inaczej kluski śląskie na bazie skrobi ( mąki ziemniaczanej ) na drugie danie z roladką i modrą kapustą ...

i już czuję się gotów wystartować na letnią kurację AD 2019 o ile św. Piotr mnie wypuści za bramę :-)

:mrgreen: 8 DDW :ugeek:
G a p c i o
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 25 sie 2015 18:31

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: G a p c i o »

Witam . To ja się muszę zastanowić nad tym , czy jest w ogóle sens ubiegania się o rehabilitowanie w sanatorium , skoro tak długi okres oczekiwania , a potem jeszcze może wyznaczą miejscowość , zabiegi i kwaterunek w lipnym miejscu :( .
Awatar użytkownika
maria123
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1596
Na forum od: 04 lis 2013 21:03
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: maria123 »

Gapcio! Jest sens . Tutaj czeka się w bardzo miłym towarzystwie i czas szybko leci. :lol: Nim się oglądniesz będzie rok 2019 i dostaniesz przydział i w wymarzone miejsce i termin. Warto nam towarzyszyć, a więc po skierowanie i w kolejkę, a póżniej tylko :ugeek:
G a p c i o
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 25 sie 2015 18:31

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: G a p c i o »

To prawda co piszesz Mario , bo mnie lekarka rodzinna również zachęca żebym nie zwlekał ze zrobieniem badań i wypisze mi skierowanie . Ja może zbyt pesymistycznie niekiedy podchodzę do tego wszystkiego ; a bo to urlopu szkoda i inne takie problemy sobie niepotrzebnie robię :? Zapisałem się na forum żeby zapoznać się z tym całym przebiegiem czekania na przydział . Zobaczymy jak będzie ? Na razie porobię potrzebne badania . Miłego czekania życzę tym wszystkim którzy już czekają :D
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7129
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: jacky6 »

Jest bardzo prawdopodobne, że składając w przyszłym roku wniosek otrzymam po zarejestrowaniu w NFZ numer oscylujący o cyfrę 200.000...
I czasem oczekiwania 36 miesięcy.
Będzie to jednak bardzo przykre liczyć na to, że kolejka wykruszy się drogą naturalnego odchodzenia w zaświaty ...

:mrgreen: 2DDW :ugeek:
Awatar użytkownika
maria123
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1596
Na forum od: 04 lis 2013 21:03
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: maria123 »

Oj jacky6! Nie nastawiaj Gapcia tak pesymistycznie. Jak będzie cierpliwie i grzecznie czekał w kolejce to kolejka dojdzie do niego. :shock:
ODPOWIEDZ