Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
tekla bacha 2019
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 69
Na forum od: 02 kwie 2019 14:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: tekla bacha 2019 »

beab pisze: 21 maja 2019 18:02 To mnie Halinka przegoniła. U mnie na dziś 3000. Ciekawe gdzie mnie rzucą😀 Reumatologia pędzi :lol: pozdrowionka
witam beab :) jedziemy równo ja dziś mam 2 882 :lol: też reumatologia :roll: :roll: pozdrawiam :kwiat:
ibizka wielkopolska
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1057
Na forum od: 01 gru 2012 20:00

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: ibizka wielkopolska »

ula509 pisze: 20 maja 2019 19:33 ufffff.......I się doczekałam.:) Po południu był wpis. Jadę do Kołobrzegu do MSWiA od 8.sierpnia do 27. :) :) Bardzo się ucieszyłam. Pisałam cichą prośbę o Bałtyk, ale nie mam na co narzekać, bo jest ok.! :)
Przydział dostałam po 21,5 miesiącu. W przeglądarce dziś spadło do ok.413 - tyle zobaczyłam na wejściu, a następne wejście już wpis. Teraz muszę ze spokojem poczytać opinie.
Z wątku nie znikam na walizki, bo mi tu fajnie, choć i tam zajrzę. :kwiat:
Super Tam to atmosfera jest wakacyjna. Najważniejsze ,że jesteś zadowolona. Ja dalej czekam.
ula509
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 315
Na forum od: 15 sty 2019 21:30
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: ula509 »

Zaglądam i serdecznie trzymam kciuki.:) Dzisiaj muszę się po wątkach innych rozejrzeć.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: GIENIA »

Trzymam kciuki za tych najbardziej oczekujących , czyli z niskimi numerkami :D
Dobrych przydziałów :serce:
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1551
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: lawenda »

jacky6 pisze: 21 maja 2019 23:20
Czyżby to była "lawendowa" kuracja o której należy zapomnieć i nigdy nie będzie nic do wspomnienia ?
Nie wierzę...
Jacky6 no coś ty.....zapomnieć....o 3 tygodniach bez pracy, gotowania, prania, sprzątania...... :lol: :lol: :lol:
A wspomnienia są zawsze i najczęściej są miłe.... ;) :D Tylko pytanie....czy chcemy się nimi dzielić na forum publicznym. ;)

Wszystkim z przydziałami życzę udanych kuracji, a oczekującym wymarzonych kurortów. :kwiat:
Awatar użytkownika
halina-s
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 318
Na forum od: 20 cze 2016 18:56
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: halina-s »

Witam wszystkich .Na dzien dzisiejszy moj numer 2048 :D :D :D ,blisko coraz blizej :lol: :lol:
aksamitka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 115
Na forum od: 13 kwie 2019 16:32
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: aksamitka »

u mnie tez przyspieszylo 4309
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1383
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: Pancernz »

21,5 To się Pani naczekała i w końcu doczekała bardzo fajny ten moment jak się dowiadujemy gdzie itd ta adrenalinka coś pięknego i te oczekiwania hehe,super,gratulacje dla wszystkich za cierpliwość .
Janek
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 09 mar 2019 20:58
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: Janek »

lawenda pisze: 21 maja 2019 18:50
Jacky6 nie zapomnieli, nie zapomnieli, tylko w natłoku zajęć i nadrabianiu zaległości po pobycie w sanatorium zwyczajnie nie mają czasu. ;) Wiosenne prace w ogrodzie, sprzątanie, pielenie i strzyżenie, zajmują sporo czasu. :roll:

Pozdrawiam i gratuluję przydziałów wszystkim szczęśliwcom, bo my już zapomnieliśmy, że byliśmy w sanatorium. :lol:

I tego się też obawiam co zastanę po przyjeździe z sanatorium to jednak 3 tygodnie a moja żona lekko nie będzie miała. Opieka nad dwójką b.małych dzieci ,folia z pomidorami i ogórkami no i cały ogród do podlewania (bo u nas dalej słabo z deszczem) do pielenia a o koszeniu trawy nie wspomnę.
Awatar użytkownika
beab
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 395
Na forum od: 08 mar 2012 10:23

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: beab »

Janek ja też nie wiem co będzie bo zostawiam męża i kota . Strach się bać :D. Ale w końcu jadę na rehabilitację to będę wypoczęta a po powrocie hejaa i do pracy. Ale tak już na serio trzeba również dbać i siebie. Bo bez nas byloby ciężko naszym połówkom☺pozdrawiam
ODPOWIEDZ