Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7119
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: jacky6 »


Dzisiaj także Margareta dostała wypiskę do domku.
Zatem przeniesienia całej dwójki dokonamy w połączeniu ( mam nadzieję, że... ) z nowymi skierowaniami dla kolejkowiczów z poczekalni.

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:

Awatar użytkownika
beab
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 395
Na forum od: 08 mar 2012 10:23

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: beab »

Witam wszystkich 😊Ja już po pobycie w Rabce😁 Czekało się tyle lat a tak szybko zleciało..Nie było tak strasznie jak wynikało z opisów. Każdy ma inne oczekiwania. Pozdrowionka dla tych co oczekują i tych , którzy wspominają 😁
Awatar użytkownika
Margareta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 82
Na forum od: 04 kwie 2016 13:41
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: Margareta »

Wróciam z Piwnicznej powiem tak:
posiłki dupy nie urywają ale głodna nie chodziłam, rozrywek zero jeśli chodzi o potańcówki
wycieczki organizowane przez pana Mariusza ratują cały pobyt gdyby nie wyjazdy to byłaby totalna nuda
pokoje najmniejsze dwuosobowe jedynek brak
zabiegi uczciwe tzn. jak jest np. 10 minut to jest faktycznie 10 minut a nie 3 u 4 minuty
chociaż dostałam np. ozonoterapie która mnie kompetnie nie przekonywała nie mam pojęcia czy ona na coś pomaga
polecam pstrąga w Czerczu jest przepyszny chociaż ciężko tam trafić bo nie ma żadnych wskazówej jak tam dojść zero reklam i drogowskazów
cała Piwniczna to rynek i pijania wody nic więcej, na rynku można zjeść lody i obiad nic się w miasteczku nie dzieje, aż żal bo okolica przepiękna i piękne widoki
reasumując ...... mam nadzieję, że więcej mnie nfz tam nie wyśle
Celina53
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 140
Na forum od: 07 kwie 2015 17:01
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 27

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: Celina53 »

witajcie młodzieży :D ...czekałam , czekałam no i się doczekałam ...dostałam dzisiaj wiadomość ze przyznali mi sanatorium . Przy numerze 242 dostałam skierowanie do Szczawna Zdrój,, Dom Zdrojowy,,. Jade 28 X-18XI. Nie wiem czy powinnam się cieszyć czy raczej nie ...nie ma na forum wiadomości na temat tego sanatorium...może Wy coś wiecie ? skończyli już remont?...zakład przyrodoleczniczy już odremontowany? aaaaaaa i jeszcze jedno -prosze mnie przenieść do tych ze skierowaniami :)....dziękuję i wszystkim życzę dobrego dnia :D :kwiat:
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7119
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: jacky6 »


Gratulacje.
Przeważnie domy zdrojowe mają dobre notowania.
Jeśli domy prowadzą usługi komercyjne to opinie powinny być np. w booking.com.

Przenosiny kompleksowe pod koniec tygodnia.

:mrgreen: :ugeek:

Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7119
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: jacky6 »


Pozdrawiam z Bogacsa...

Ale rychło wracam do Poczekalni....

:mrgreen: :ugeek:
B 01.jpg
ula509
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 315
Na forum od: 15 sty 2019 21:30
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: ula509 »

Wpadłam, poczytałam, życzę wszystkim czytającym dobrej dla nich lokalizacji. :D
Opis i ocenę MSWiA zamieściłam, do czego zachęcam innych,gdy już będą w trakcie lub po swoich pobytach.
Pozdrawiam. :kwiat:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: malgorzatas »

Do Celiny53 :kwiat:
W Szczawnie Zdrój przebywa obecnie moja szwagierka ,jest bardzo zadowolona z tego co mówi. ..lekarze otwarci na sugestie, niektóre zabiegi w innym budynku...są wycieczki ,o remontach nic nie mówi. .poleca wycieczkę do Szklarskiej Poręby do huty szkła. ..do Pragi. ..
Na jedzenie też nie narzeka. ..kilometr od Szczawna jest stadnina i tam pyszna kawa..cudne widoki...jak wroci na drugi tydzień zapytam więcej
Jak masz pytania to napisz...co Cię interesuje
Pozdrawiam
Celina53
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 140
Na forum od: 07 kwie 2015 17:01
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 27

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: Celina53 »

Małorzatas :kwiat: :kwiat: :kwiat: dzięki za odzew....tak naprawdę to interesuje mnie wszystko...począwszy od zabiegów....chodzi mi głównie o kąpiele np solankowa ....ewentualnie borowinową ...masaż podwodny najchętniej ręczny....własnie czy wszystkie pokoje są po remoncie ...jak tam wygląda organizacja....no o wycieczkach już wspomniałaś ...ale ja tam bede właściwie koniec października do połowy listopada więc wieczory długie ....jakaś kawiarnia ...jakies programy ba nawet tańce 8-) będę wdzięczna za każda wiadomość.Pozdrawiam serdecznie :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: malgorzatas »

Celinko :kwiat: Jak tylko przyjadą ( w następny piątek) to się z nimi umówię i wszystko wypytam..ale nie prędzej jak w połowie września...nie chcę teraz im głowy zawracać niech odpoczywają...ale nie martw się jak oni są zadowoleni to Wszyscy co tam pojadą też...

Pozdrawiam....Gośka...

Jak coś się dowiem to zaraz napiszę... :kwiat:

Kąpiele borowinowe są ...bo ona to ma...jechali wcześnie rano ,pokoje schludne ale gierkowskie...( taki pokój oni mają)..łazienka mała..to wiem..resztę napiszę... :)
ODPOWIEDZ