Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Celina53
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 141
Na forum od: 07 kwie 2015 17:01
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 27

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: Celina53 »

czołem młodzieży :D :D :D . sierpień dobiegł końca a ja mam numer 242... kurcze gdyby mi ktoś mówił w zeszłym roku ze nie załapie sie na lato to bym w życiu nie uwierzyła ...moja cierpliwość się kończy ...chyba :)... wczoraj zadzwoniłam do NFZ z pytaniem na kiedy się mogę spodziewać wyjazdu ...usłyszałam w odpowiedzi przełom pażdziernika i listopada :( pytanie gdzie mnie rzuca losy :D uwaga zaczynam marzyć ...moze do Kołobrzegu :) w Ciechocinku byłam ostatnie trzy razy i chyba mam już dość....teraz odezwę się dopiero wtedy jak już będę wiedziała gdzie i kiedy pojadę ....serdecznie pozdrawiam pasażerów tego pociągu :)...do następnego :)
Awatar użytkownika
MargeRita
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 123
Na forum od: 23 cze 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: MargeRita »

:?


To z nr 410 ?
Moze na listopad sie zalapie 8-)
redzinka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 10 lut 2012 13:05

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: redzinka »

Witam,
Celina 53 , dzwoniłam do NFZ zniecierpliwiona brakiem informacji podobnie jak Ty. Miła Pani poinformowała mnie, że wyjadę na przełomie września i października a na pewno do końca października już wrócę z turnusu. Dzwoniłam tylko dlatego, żeby poukładać sobie swoje sprawy zawodowe , jak i prywatne. Moja mina bezcenna :ugeek: jak zobaczyłam skierowanie terminowo nie mające nic wspólnego z informacja z NFZ. I nawet nie chodziło mi o miejsce tylko o termin.Piszesz, ze byłaś w Ciechocinku. Właśnie do ZNP dostałam skierowanie. Może parę słów napiszesz o pobycie w Ciechocinku. Pozdrawiam serdecznie Wszystkich przyszłych i obecnych kuracjuszy :D :kwiat:
Celina53
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 141
Na forum od: 07 kwie 2015 17:01
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 27

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: Celina53 »

MargeRita pisze: 31 sie 2019 14:13 :?


To z nr 410 ?
Moze na listopad sie zalapie 8-)
Margerita ...jesteś z innego województwa...u Ciebie może być szybciej ....pozdrawiam :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Celina53
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 141
Na forum od: 07 kwie 2015 17:01
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 27

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: Celina53 »

redzinka pisze: 31 sie 2019 21:38 Witam,
Celina 53 , dzwoniłam do NFZ zniecierpliwiona brakiem informacji podobnie jak Ty. Miła Pani poinformowała mnie, że wyjadę na przełomie września i października a na pewno do końca października już wrócę z turnusu. Dzwoniłam tylko dlatego, żeby poukładać sobie swoje sprawy zawodowe , jak i prywatne. Moja mina bezcenna :ugeek: jak zobaczyłam skierowanie terminowo nie mające nic wspólnego z informacja z NFZ. I nawet nie chodziło mi o miejsce tylko o termin.Piszesz, ze byłaś w Ciechocinku. Właśnie do ZNP dostałam skierowanie. Może parę słów napiszesz o pobycie w Ciechocinku. Pozdrawiam serdecznie Wszystkich przyszłych i obecnych kuracjuszy :D :kwiat:
Byłam w Ciechocinku w Orionie i w Krystynce ....obok Twojego sanatorium tylko przechodziłam więc nie potrafie powiedziec jak tam jest...poszukaj informacji wpisując miejscowość i które sanatorium w lupke ....bedzie to jakaś orientacja ...ale z moich doświadczen Ci powiem ze każdy turnus jest inny ...i cos co moze komuś przeszkadzać dla Ciebie okaże się drobiazgiem bez znaczenia ...a czasamijak już nawet wszystko jest do luftu ludzie z ,którymi będziesz wszystko wygładza i powiesz na koniec ....było super.....i takiego właśnie super pobytu Ci życzę :)
Awatar użytkownika
JerzyHo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 82
Na forum od: 23 gru 2018 19:34
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: JerzyHo »

Celina53 pisze:sierpień dobiegł końca a ja mam numer 242.
mam swoje notatki , zbliżony numer miałem 22 maja , skierowanie dostałem przy numerze 26 w dniu 24 czerwca.
miłego oczekiwania :D
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: jacky6 »

redzinka pisze: 31 sie 2019 21:38 ...dzwoniłam do NFZ zniecierpliwiona brakiem informacji podobnie jak Ty.
Miła Pani poinformowała mnie, że wyjadę na przełomie września i października a na pewno do końca października już wrócę z turnusu.
Dzwoniłam tylko dlatego, żeby poukładać sobie swoje sprawy zawodowe , jak i prywatne.
Moja mina bezcenna :ugeek: jak zobaczyłam skierowanie terminowo nie mające nic wspólnego z informacja z NFZ.

Znamy to znamy - szczególnie śląski z takowych zagrywek słynie.
4 lata temu wstecz - nie mogąc się doczekać skierowania - zatelefonowałem - uzgodniłem miejscowość podgórską.
Otrzymaliśmy Gołe Czałkowice i to skuli tego, że stamtąd widać czubek Beskidów.
Ja zaś miałem na myśli Lądek Zdrój...
I gadaj tu z takimi...
PS - w poniedziałek lub niewiele później okaże się, że Maryli wciśnięto kolejny śmieć...

:mrgreen: :ugeek:
zbiibri
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 366
Na forum od: 06 lut 2012 18:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: zbiibri »

Pozdrawiam wszystkich oczekujących :serce:
Dzisiaj jest mój 4 dzień w Watrze w Kryynicy Zdroju
Pokój mam z balkonem i z pięknym widokiem na góry .
Pogoda super właśnie się opalam 8-)
Z zabiegów jestem zadowolona . jedzenie dobre
Życzę wszystkim oczekującym takich fajnych miejsc
zbiibri
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 366
Na forum od: 06 lut 2012 18:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: zbiibri »

Widok z balkonu
Załączniki
IMG_20190831_153116.jpg
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 844
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2019...

Post autor: berbla65 »

Wow ale piękny widok :lol: Jacky6 - moja kuracja dobiegła końca- właśnie jadę pociągiem :P 11,5 godzinna podróż a potem jeszcze 1 godz samochodem :P - proszę o przeniesienie na listę zrealizowanych kuracji ;) pozdrawiam :serce:
ODPOWIEDZ