Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
BarbaraG
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 925
Na forum od: 19 sie 2018 12:24
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: BarbaraG »

Atina pisze: 26 cze 2020 11:08 W pomorskim szaleje kolejka :lol:
Potwierdzam, od rana szaleją :lol:
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2516
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: Mazrena »

Czy ktoś może mi wyjasnić sytuację ? otóż mam skierowanie złożone z mężem i numerki mieliśmy obok siebie. Teraz patrzę a on ma ok 1500 numerów za mną, jak to się tak rozluźniło między nami ;) . Czy jest szansa na ponowne zejście się naszych kolejek ? :P
Poza tym mój numer stoi od marca :roll:
Awatar użytkownika
sapphira
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 17 maja 2014 07:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: sapphira »

Mazrena, ja też czekam na wyjazd z mężem i mamy kolejne nr natomiast nasi znajomi (też para małżeńska ) posiadają nr, które są oddalone od siebie o blisko 4000 miejsc.... Pani z funduszu wyjaśniła, że nr nic nie znaczą w obecnej sytuacji i pojadą razem na 100%... Jest ogólny bałagan wynikający z przestoju wydawania skierowań i nr nie należy się sugerować... Nie martw się bo wszystko będzie ok. Jak na razie mój nr także nie uległ zmianie. Pozdrawiam serdecznie .☔️🍀
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: p-siak »

Chyba jest też tak,że ci co pierwszy raz,to dostają wcześniej mimo większego numeru.
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2516
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: Mazrena »

Dzięki SApphira :) Mo numer stoi , a męża przesuwa się hm :lol: to pewnie dogoni mnie i potem juz razem będziemy przesuwać się ;)
Awatar użytkownika
sapphira
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 17 maja 2014 07:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: sapphira »

Trzymam się info, którą otrzymałam podczas rozmowy telefonicznej do NFZ -u i załatwiłam już urlop na wrzesień. Zobaczymy czy rzeczywiście wyjazd nastąpi w przewidywanym czasie. Dziwna sprawa z tymi nr bo skoro ludzie wyjeżdżają z naszego wojewòdztwa to dlaczego ich spadek nie jest u wszystkich widoczny.Pozdrawiam serdecznie.🌻
Awatar użytkownika
Maria K
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 692
Na forum od: 18 maja 2015 14:34
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: Maria K »

Ja też składałam razem z mężem,cały czas mieliśmy różnicę o 2 numerki,po zatrzymaniu w marcu mąż miał cały czas ten sam numer,a mi przybyło prawie 1700 numerków.Od 1 czerwca do 12 mężowi nic się nie zmieniło,a mi ubyło te 1700.Od 12 czerwca znów mamy różnice 2 numerki,czyli wróciło do stanu z przed pandemi. Najgorsze to jest to że strasznie pomału schodzą nam teraz te numerki.Inni piszą że im tak szaleją ,a nam schodzi po 100 do 200 dziennie.Planowałam że pojedziemy we wrześniu po 28 miesiącach czekania,a teraz to chyba dopiero w grudniu ,lub po nowym roku.ostatnio byliśmy w grudniu,i teraz pewnie też pojedziemy w zimę.
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: p-siak »

Pocieszę Cię, iż w lubelskim jak na razie kolejka stoi na tej samej stacji co przed epidemią.
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2516
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: Mazrena »

wygląda na to ,że nie tylko moje kolejki się rozjechały ;) Czekamy aż się zjadą i pojadą dalej razem 8-)
Ciekawe czy Sapphira dostanie na wrzesień :idea: ?
Ja liczyłam na listopad/ grudzień a co będzie to trzeba poczekać :roll: czy 2020 czy przerzucić sie na 2021 ? :?: :idea: :kwiat:
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 934
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: To_ja_Jowita »

Mazowsze idzie jak burza do przodu, od piątku spadło ok. 300 numerów, na dziś mam numer 6949. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ