Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: GIENIA »

Wg obecnych oczekiwać , może to byc grudzień 2020 , ale bardziej obstawiałabym styczeń , a nawet luty 2021 .... no chyba , że zmiany przyniosą nam miłe zaskoczenie :)
I teraz nie zawsze uwzględniano ten zapis , zobaczymy co nowe prawo przyniesie :)
Anna2
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 173
Na forum od: 01 lut 2019 21:11
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: Anna2 »

Ania52 pisze: 02 sie 2019 10:30 Melduję się z nr 20 480. Pociąg pędzi, a ja chcę żeby przyhamował,bo przede mną zima. W lipcu na kardiologii w moim NFZ ubyło 4236 nr.Anna2, jak u Ciebie ze spadkami nr ? Pozdrawiam Wszystkich.
u mnie w lipcu spadło tylko 2070 numerków, od 2 dni tylko 4 numerki. Mam numerek 19 235 i liczę na to, że w sierpniu i we wrześniu nadal beda wolno schodzić numerki i dostanę sanatorium w kwietniu
Awatar użytkownika
Andrzej-WP
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 354
Na forum od: 07 paź 2015 08:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: Andrzej-WP »

To_ja_Jowita pisze: 14 lip 2019 20:05
Andrzej-WP pisze: 13 lip 2019 00:03 Witam serdecznie- Jowitę.
Miło mi widzieć Ciebie na forum, i to dośc aktywnie, zresztą - jak zawsze,
Za 2 dni wyjeżdzam ( po raz pierwszy w życiu-Iwonicz) do sanatorium w Iwoniczu Zdroju. Mam sanatorium " Stare Łazienki" Dostałem pokoj nr. 5 na parterze z widokiem na park. Poprosiłem o lodowkę, którą jak dzisiaj usłysdzałem z recepcji- udało sie załatwić. I tak w miesiacu lipcu- wszystko wskazuje, spędze 3 tygodnie w sanartorium z zabiegami- finansowymi przez NFZ.
Pozdrawiam Ciebie serdecznie.
W zimę moze uda mi sie pojechać w ramach NFZ do Kołobrzegu. Ale to jesszcze duza niewiadoma.
Witaj serdecznie,
Niespokojna dusza w Tobie, jeszcze niedawno byłeś w Kudowie teraz już w Iwoniczu a w zimę już planujesz odwiedzić Kołobrzeg. Super, zazdroszczę. I jeszcze wygląda na to, że z każdego miejsca wracasz zadowolony. Andrzej po co Ci lodówka w Iwoniczu, czyżby posiłki były zbyt małe dla Ciebie, że planujesz dodatkowe zakupy. Powiem szczerze, że jak byłam (wprawdzie tylko raz) w sanatorium to nie widziałam nigdzie lodówek. Porcje może nie były duże, ale większości starczały. Dokupować musieliśmy tylko owoce i ewentualnie jakieś pomidory czy sałatę do posiłków.
Do Kołobrzegu to pewnie komercyjnie się wybierasz. Nie byłam jeszcze zimą nad morzem, ciekawa jestem czy dostatecznie grzeją w pokojach.
Napisz koniecznie jak minął pobyt w Iwoniczu. Pogody życzę.
Trzymaj się ciepło, Pozdrawiam
J.
Dzien dobry.
Wczoraj wieczorkiem wróciłem z Iwonicz a Zdróju. Nigdy tam wczesniej nie byłem, a to wspaniałe uzdrowisko, z fajnym klimatem. Nie duże, ale bardzo przyjemne. Widać ze w osytatnich 2-3 latach włodarze miasteczka dużo zainwestowali w wygląd i w rekreacje uzdrowiska, wykorzystujac głownie pieniążki z dotacji UE.
Miałem zakwaterowanie w samym centrum uzdrowiska , przy samej scenie, gdzie co drugi dzien były jakies wystepy, recitale, muzyka itp. Piekne tereny spacerowe, fontanny, zieleń, kwiaty, widoki, czysto, zadbane. Jest gdzie sie pobawic, potanczyć. W promieniu 200 m jest 5 miejsc do zabawy codziennej ,poobiednie five lub wieczorem. Są tęznuie solankowe, pijalnia wód mineralnych . Bardzo , bardzo przyjemnie. Zabiegi także na dość wysokim poziomie, wszyscy przyjemnie podchodzili do kuracjusza. Basen dosc duzy ( także zewnętrzny) z czystą woda. Tak ,że w pełni polecam
P.S Lodówka to mi była potrzebna na napije. Ja raczej nie podjadam. A tu w szczególnosci jedzenia wystarczało .
Pozdrawiam serdecznie.
( z Wwy jest ok 375 km. )
jettp
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1408
Na forum od: 13 cze 2017 20:36

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: jettp »

Witam wszystkich z kolejnego etapu Tour de Sanatorium. Do mety pozostało mi 3780 , inni zawodnicy mają więcej lub mniej , wszyscy jadą w peletonie i to jest dobra wiadomość . Ciekawe kto pierwszy zamelduje się na mecie 2020 r ???? :lol:
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6434
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: Martinka »

Witwm :kwiat:
Numerek sprawdziłam i mam :
8007 Ładny, co nie?
Pozdrawiam i czekam :)
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1702
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: p-siak »

Wyjazd koniec lutego? Mnie się udało i wyjazd tuż,tuż. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6434
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: Martinka »

Fajnego wyjazdu Grzesiu. :kwiat:
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6434
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: Martinka »

7967 - dzisiaj, spadło 40 :kwiat:
Pozdrawiam. :)
Miluta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 53
Na forum od: 02 maja 2018 09:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: Miluta »

Witam Was dziś z numerem 19090 i cały czas stoję w rozkroku :lol: ;) w poczekalni 2019 i tutaj. Może grudzień '19 albo wiosna '20.. ale coś czuję, że tegoroczne święta spędzę poza domem :roll: Pozdrawiam gorąco i miłego tuptania ;)
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2133
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: Chmurka07 »

Miluta no nie wiem czy z takim numerem masz szanse na 2019 rok???? obserwując spadek numerków i wyda e skierowania to w mazowieckim jest to mało realne.
ODPOWIEDZ