Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6088
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: Duszyczka »

Gabriela pisze: 16 wrz 2019 21:34 Chciałabym z Wami czymś się podzielić odnośnie NFZtu. Otóż przed tygodniem wszystkie potrzebne im dokumenty,załatwiłam i wysłałam na wskazany adres do NFZ Szczecin,a oni mi to odesłali i dzisiaj to dotarło... :roll: Z tłumaczeniem z ich strony że to miał odesłać mój rodzinny i odesłali to spowrotem :x :x :x :x :x
I wiecie czego tu nie mogę pojąć że w piśmie od nich nic takiego nie ma,a i mój rodzinny oddał to nam i kazał to odesłać jak najszybciej. Teraz muszę iść do rodzinnego i żeby to odesłał do nich w moim imieniu?
Już nic nie pojmuję,mąż mówi że to ich taktyka żeby nie dawać za dużo wyjazdów i utrudniać celowo nam życie.

Proszę podzielcie się czy też tak mieliście utrudniane?
Gabrielo..może za wcześnie złożyłaś papiery od ostatniego powrotu? Mój znajomy złożył papiery w Nfz-cie osobiście .Niestety nie przyjęli z racji że nie minął pełny rok od powrotu z ostatniego sanatorium...Kwestia kilku dni.....Miał przynieść je ponownie w odpowiednim czasie.
Awatar użytkownika
Gabriela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 330
Na forum od: 19 kwie 2013 15:00
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: Gabriela »

Duszyczka,ale ja dopiero pierwszy raz chce wyjechać z NFZ wiec nic za wcześnie :lol:
Awatar użytkownika
Andrzej-WP
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 354
Na forum od: 07 paź 2015 08:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: Andrzej-WP »

To_ja_Jowita pisze: 20 wrz 2019 21:47 witaj Andrzej,
znowu mnie wyprzedzasz,twoje numerki jakoś szybciej uciekają ..... ale kiedyś Cię dogonię.
Piszesz, że chcesz w zimie morze otrzymać. Jeszcze nigdy w zimie nie byłam nad morzem. Chyba bym nie chciała latać na kąpielach po mrozie, Ja spodziewam się dostać przydział na przełomie kwietnia/maja 2020. Poczekaj na mnie ..........haha

Pozdrawiam ciepło
hej
Witaj. Ale ostatnio szybko zlatują numerki w NFZ mazowieckim. U mnie dzisiaj tj 24.09= zeszło 325 numerków ; 23.09= zeszło 300 numerków
20.09 =zeszło 294 numerki; 19.09=zeszło 303 numerki. Ja tak dalej będzie-to w miesiacu może zejsc nawet 6000 numerków.
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 935
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: To_ja_Jowita »

Witaj Andrzej,
Mazowsze się uwija, jak tak dalej pójdzie to za miesiąc i ty będziesz się pakował do wyjazdu, a ja ciągle stoję w ogonku buuuu :roll:
Na dziś mam numer 37150. Jak myślisz kiedy przypadnie mi przydział ???
Pozdrawiam i kibicuję Ci :)
Hej
jettp
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1408
Na forum od: 13 cze 2017 20:36

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: jettp »

A u mnie też jakaś dziwna cisza, nic się nie dzieje , czekają w NFZ to i ja poczekam ;)
Awatar użytkownika
Andrzej-WP
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 354
Na forum od: 07 paź 2015 08:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: Andrzej-WP »

To_ja_Jowita pisze: 24 wrz 2019 20:06 Witaj Andrzej,
Mazowsze się uwija, jak tak dalej pójdzie to za miesiąc i ty będziesz się pakował do wyjazdu, a ja ciągle stoję w ogonku buuuu :roll:
Na dziś mam numer 37150. Jak myślisz kiedy przypadnie mi przydział ???
Pozdrawiam i kibicuję Ci :)
Hej
Dzien dobry Jowita.
Ja dzisiaj mam u siebie numerek 17006 . Widze,że jest między nami różnica około 20000 numerków. Myślę,że ja wyjade w styczniu, przełom lutego 2020 roku. Natomiast Twój wyjazd około 3,5 miesiąca póżniej tj około połowy maja 2020 roku. Maj jest zawsze piękny . Na spacery, na relaks słoneczny. Będziesz miała wypoczynek w fajnym okresie.
Pozdrawiam Cię serdecznie,życząc miłego dnia.
Andrzej
Miluta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 53
Na forum od: 02 maja 2018 09:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: Miluta »

Dzień dobry wszystkim :kwiat: dziś stuknęło mi 12 i pół tysiączka. Oj tak czuję, że święta spędzę poza domem.. :roll: miłego dnia ;)
Miluta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 53
Na forum od: 02 maja 2018 09:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: Miluta »

A dziś 12050 :o :shock: od wczoraj 500 numerków, szok normalnie :roll: Miłego.. :kwiat:
jettp
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1408
Na forum od: 13 cze 2017 20:36

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: jettp »

trochę ruszyło , a najważniejsze że pozostało 2968, niby niewiele ale jednak jeszcze trzeba trochę poczekać ;) ale co tam, miło się czeka w Waszym towarzystwie... :D
betim68
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 02 cze 2019 01:12
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: betim68 »

Witam oczekujących. Kończę tydzień z 8641 numerkiem w naszej kolejce.Jak będą tak szybko spadały to się na ten rok załapię.Pozdrawiam i życzę cierpliwości.
ODPOWIEDZ