Połczyn Zdrój 17listopad - 08grudzień 2016r

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
stefi68
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 652
Na forum od: 28 cze 2014 19:08
Oddział NFZ: Lubelski

Połczyn Zdrój 17listopad - 08grudzień 2016r

Post autor: stefi68 »

Witam ;) Czy ktoś z Lublina lub okolic wybiera się w tym terminie do sanatorium w Połczynie ?
Szukam towarzystwa ( niekoniecznie z tego samego ośrodka), na wspólne spacery, kawę i miło spędzony czas.
Ktoś chętny? :roll:

Mile widziane są też podpowiedzi od osób, które ostatnio były w tym ośrodku (na temat ośrodka), a także na temat Połczyna (nigdy tam nie byłam) :twisted: Pozdrawiam serdecznie :)
hipek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 243
Na forum od: 09 lis 2015 15:00
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Połczyn Zdrój 17listopad - 08grudzień 2016r

Post autor: hipek »

Stefi wejdź do działu oceń sanatorium tam znajdziesz dużo aktualnych informacji na temat Połczyna-zdrój.
Ja byłem w Gryfie na przełomie lipiec-sierpień i generalnie jestem zadowolony z pobytu.
Zadzwoń do recepcji ośrodka do ,którego się wybierasz i zapytaj o ręczniki bo np. w Gryfie na skierowanie z NFZ ich nie było.
Jeżeli po przeczytaniu wszystkich zamieszczonych na forum informacji będzie cię jeszcze coś interesowało to napisz w miarę możliwości postaram się odpowiedzieć.

Pozdrawiam
Hipek
Awatar użytkownika
stefi68
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 652
Na forum od: 28 cze 2014 19:08
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Połczyn Zdrój 17listopad - 08grudzień 2016r

Post autor: stefi68 »

Witaj Hipek ;) dzięki za informacje jak coś napiszę później na priv . Jeszcze raz dziękuję, pozdrawiam i życzę miłej i spokojnej nocki ;) ;) ;) w przydziale dostałam PODHALE :) :) :)
ODPOWIEDZ