Podlaski NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 368
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

391 wczoraj na "fajrant".Zejdą do O ;) . Co tu tak cicho w temacie, poobrażali się, czy co. Tylko dwoje dyskutujemy. Dzwoniłaś wczoraj o zwroty ?
Lunastic
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 11 sty 2022 12:47
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Lunastic »

Tak, wczoraj był Iwonicz Zdrój i Goczałkowice, ale termin też za szybko, za pare dni wyjazd. Dziś znowu polujemy ;)
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 368
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

320 i nadal cisza
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Duszyczka »

Jedni dyskutują a inni tylko podglądają hihi.. :lol:
Woytek chyba jest już w sanatorium.Z tego powodu może zaginął na forum.
Ja czekam z pełnym napięciem kied Ty Tygrysie i Ty Lunasticku dostaniecie swoje papiery do zdrówka.
U mnie na dziś jest wagonik 2264.Jeszcze trochę trasy przede mną.Chociaż jeśli do sierpnia nie będzie przydziału to chyba również będę kombinować ze zwrotami.Tak mąż ma urlop
Awatar użytkownika
woytek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1296
Na forum od: 28 gru 2012 17:41
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Podlaski NFZ

Post autor: woytek »

zostałem wywołany do tablicy, ;) jeszcze domowa kanapa ale wyjazd już za chwilę wczoraj przekroczyłem połóweczke teraz mam 3121 do celu
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 368
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

Są, i inni, żyją ;) hura :) . Lunastick co tam ciekawego wydzwoniłaś ? Ja czekam cierpliwie dalej. Będę kombinował dopiero jak termin mi nie przypasuje. Myśle, że wtorek-środa już coś mi dadzą. Oby termin wyjazdu no i miejsce przypasowało.
Lunastic
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 11 sty 2022 12:47
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Lunastic »

Niestety na razie nic, od wczoraj awaria telefonow w NFZ. Dziś zajade po pracy i zobacze co maja. U nas wczoraj 743, numerki lecą szybko, takim tempem pewnie dostaniemy pare dni po Tobie przydzial :) myslicie ze otrzymujac przydzial, mozna jeszcze go wymienic na cos innego ze zwrotow? Wiem że niektore NFZty to praktykują
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 368
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

Poprzednio mi się udawało coś tam pomieszać z przydziałem już po otrzymaniu skierowania. Gdzieś na forum to opisywałem. W skrócie w 2020 dostałem Watre w Krynicy na wrzesień, aleto nie był problem. Zadzwoniłem z pytaniem o jedynkę, a tam na recepcji wielkie zdziwienie: z Nfztu-jedynkę nie za dużo Pan wymaga i takie tam opryskliwe, wredne odpowiedzi na proste banalne pytania. Podniosłami Kobieta ciśnienie w kilka minut do góry jakbym conajmniej kłócił się z żoną ;) . Tak, że chwila oddechu i następny tel. do naszego Nfz dwie minuty trochę bajeru, że termin, wysoko itp. i za 10 minut już miałem w przglądarce zmienione na Leśnka-Drzeiwarza na sierpień. Oczywiściet am bez problemu rezerwacja 1.A po za tym we wrześniu już były wstrzymane całkowicie wyjazdy do sanatorium. Czyli wszystko się da zrobić, tylko spokojnie ;)
Lunastic
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 11 sty 2022 12:47
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Lunastic »

Super, dzieki za info :)
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 368
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

Dzisiaj Nfzety nie pracują. Narazie numerki stoją w miejscu. Teraz co dziennie mam sylwester, odliczanie ;)
ODPOWIEDZ