Podlaski NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Smerfetka1
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 585
Na forum od: 23 lut 2019 11:32
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Smerfetka1 »

Witajcie kochani Podlasianie 🤩dzisiaj półmetek mojego pobytu w Cieplicach. Obiecałam, że zdam relacje z pobytu 🤔nie pisałam, ponieważ musiałam poczekać aż emocje opadna. Stoczniowiec budynek zabytkowy trochę zaniedbany, warunki mieszkaniowe znosne, pokój dwuosobowy duży z łazienką baza zabiegowa marna ale na miejscu na plus dla tych co mają problemy z poruszaniem się. Ja chodzę do Domu zdrojowego na gimnastykę rewelacyjnie prowadzona i na basen. Wszystkie zabiegi mokre wykonywane są w Domu Zdrojowym tam też jest woda do picia marysienka. Kuracjuszy 36 osób, fajni sympatyczni ludzie tworzymy fajną poczke. Na każde pytanie odpowiem pytajcie 😘. Pozdrawiam 🌹
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Duszyczka »

Kawał drogi pokonałaś ale warto było widać Smerfetko.Ważne jest zadowolenie z pobytu i poprawa zdrowia.Nowi przyjaciele-bezcenne.. :serce:
Dziękuję za relację. :serce:
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Duszyczka »

Hop hop ... :o Podlasianie :shock: Jest tu ktoś? Nikt nie czeka z utęsknieniem na wyjazd? :roll: :?: :(
U mnie numerk 11 000 :D
Ktoś może ma podobny? :roll: :?:
Awatar użytkownika
Smerfetka1
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 585
Na forum od: 23 lut 2019 11:32
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Smerfetka1 »

Hej Duszyczko :kwiat: jeszcze muszę odczekać swoje zanim złożę wniosek 😭🤧😱 Jestem jeszcze w Cieplicach 🤩zaczynam pakowanie i jutro powrót do domku 💋
Awatar użytkownika
kremewa
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 137
Na forum od: 12 lip 2013 20:32
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Podlaski NFZ

Post autor: kremewa »

Duszyczko, czekamy, i skracamy sobie czas oczekiwania na przydział. Sierpień kończę z numerem 4 tysiące z hakiem.
We wrześniu zdecydowałam się odwiedzić Kołobrzeg, bo to czekanie się dłuży. Po powrocie może coś ''upoluje'' ze zwrotów.
Jak się nie uda, to będę grzecznie czekać na przydział - pewnie styczeń 2020 r. Nasz NFZ informuje, ze realizują wnioski
złożone w grudniu 2017 r. - są to przydziały na wrzesień, październik i listopad 2019.
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Duszyczka »

Smerfetka1 pisze: 27 sie 2019 11:33 Hej Duszyczko :kwiat: jeszcze muszę odczekać swoje zanim złożę wniosek 😭🤧😱 Jestem jeszcze w Cieplicach 🤩zaczynam pakowanie i jutro powrót do domku 💋
Oj..Powroty do realu są smutne.Pozostają wspomnienia.dużo energii i nowi przyjaciele... :serce:
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Duszyczka »

kremewa pisze: 27 sie 2019 12:51 Duszyczko, czekamy, i skracamy sobie czas oczekiwania na przydział. Sierpień kończę z numerem 4 tysiące z hakiem.
We wrześniu zdecydowałam się odwiedzić Kołobrzeg, bo to czekanie się dłuży. Po powrocie może coś ''upoluje'' ze zwrotów.
Jak się nie uda, to będę grzecznie czekać na przydział - pewnie styczeń 2020 r. Nasz NFZ informuje, ze realizują wnioski
złożone w grudniu 2017 r. - są to przydziały na wrzesień, październik i listopad 2019.
To faktycznie..przy grzecznym czekaniu styczeń. . :(
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Duszyczka »

Podlaskie drzemie już pod przykrywą jesienną?Taka cisza... :shock:
Siedzę już w wagoniku 10200.Powolutku ciuchcia zmierza do celu X aby dotrzeć w lipiec/ sierpień. :mrgreen:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Zosia »

Witajcie Podlasianie :D Nie zaglądałam tu dawno bo droga przede mną jeszcze bardzo , bardzo daleka . W ubiegłym roku odesłali mi skierowanie, że za szybko złożyłam ponownie więc czekam skracając ten czas jakimiś prywatnymi wypadami :) . Teraz już chyba bym mogła ale ... czy wiecie ile teraz się czeka? Skoro piszą , że realizują skierowania z grudnia 2017 no jak ktoś dostanie listopad to 23 miesiące :o No to tak chyba jeszcze nie było :roll: :shock:
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1227
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Podlaski NFZ

Post autor: zawiela »

Heloł? Są tu jakieś żywe człowieki? Zaraz spadniemy na drugą stronę a tak nie może być!!!! ;) :P
ODPOWIEDZ