Podlaski NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 369
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

:kwiat: Ok, dziękuję za szybką i wyczerpującą odpowiedź. O takie dokładnie inf. mi chodziło ;) . Życzę Wam jak najbardziej udanego pobytu w Szczawnicy. Też trafiliście myślę, że najlepiej jak tylko można w tamtych rejonach. Okolica bliższa i dalsza b. ciekawa. Byłem w Szczawnicy kilkanaście razy, począwszy od wycieczki szkolnej jeszcze w latach 70,wyjazdy do sanatoriów, także prywatnie i kończywszy marzec tego roku. Pozdrawiam i do usłyszenia po powrocie :D
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Duszyczka »

Ja dodam jeszcze Tygrysie.że blisko do zwiedzania jest też Lubomierz...miasro polskiej komedii.Kręcono tam pierwsze odcinki Kargula i Pawlaka.Autentyczne
kameralne miasteczko zasiedlone. po wojnie ludżmi zza Buga.Polecam!
Lunastic
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 11 sty 2022 12:47
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Lunastic »

Dzięki Tygrysie! :) Tobie również udanego pobytu w naszych kochanych Cieplicach :)

Dyszyczka, a jak Twoja kolejka?
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Duszyczka »

Lunastic..jak na dziś to 1928....W końcu więcej spadło.Od kilku dni było tylko kilka punktów.Dziś kilkadziesiąt.Hurrraa! :D
Również życzę Wam owocnej rehabilitacji.zabawy no i powodzenia :serce:
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 369
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

Duszyczko bierz cos ze zwrotów póki jest duży wybór, bo już za miesiąc będzie posucha,w lato już nie będzie tak jak teraz. Nikt wtedy nie rezygnuje. U mnie trwa nie równa walka o pokój 1 osobowy z "biurokracją" Odpowiedź na moją prośbę o rezerwację nie napawa optymizmem :( Jedynki nie ma możliwości zarezerwowania. Propozycja :- "Możliwe zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym studio ( studio 6 os. -
pok. 1 os. + pok. 1 os. + pok. 2 os. + pok. 2 os)." Chcą mnie wrzucić do jakiejś 6 osobowej "chlewni"
i wmawiają, że to studio :) :) :) Narazie porażka ten Agat na starcie podnieśli mi ciśnienie, a szkoda, bo to psuje na samym początku jakieś tam pozytywne wyobrażenie.
Lunastic
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 11 sty 2022 12:47
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Lunastic »

O nieźle, nawet nie wiedziałam że mają tam takie twory :shock: :lol:
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Duszyczka »

I faktycznie niezły spęd... :o
My będziemy czekać.Jesteśmy uzależnieni od urlopu męża.Ma zaplanowany najszybciej na drugą połowę sierpnia.Najwyżej wtedy będę coś wydzwaniać.Jesteśmy niewymagający więc c wszystko będzie nas cieszyć.Z wyjątkiem Gołdapi i Supraśla.😃
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 369
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

Duszyczko znając życie to jak , Gołgap i Supraśl nie to dadzą Augustów ;) Oczywiście to żart poranny ;) . Życzę Wam od razu dobrego i wymarzonego przydziału żebyście nie musieli nic kombinować z wyjazdem tak jak ja ;) :kwiat:
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Duszyczka »

Dzięki Tygrys. :D :serce:
Ale tu Cię zaskoczę..Augustów bardzo lubimy.Może być.dla nas.Znamy tam każdy budynek i krzaczek .Nie mówiąc o okolicach nawet.Byśmy tam czuli się jak w domu. :lol:
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1227
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Podlaski NFZ

Post autor: zawiela »

No weź Duszyczko nie osłabiaj,chcesz się czuć jak w domu? Mieć masaże?Ja Ci zrobię!!!!! ALE ,wyjeżdżając,chcę poznać nowe kąty .....czy ktoś mnie rozumie czy plotę trzy po trzy?
Ja Was Z A W I O Z Ę .
Niech Wam przydzielą miejsówę taką,w jakiej nie byliście.....oby fajną :serce: :)
Takie moje małe wydumki przy piąteczku.
ODPOWIEDZ