Podlaski NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 369
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

Nie wytrzymałem jeździłem osobiście do Nfz i powiem Wam tak. Dzwoniąc ,dzwoniłem dzisiaj dwa razy,miałem po kilka propozycji 4-6, zależy która Pani odbierze tel. Na miejscu inna rozmowa napewno tych propozycji było około 20 jak nie więcej. Ale, no właśnie, ale. Morza brak, jednak był i Połczyn, Ustroń,Ciechocinek, Gołdap. Polanica, Kudowa, a nawet Supraśl, oczywiście Wschowa itp. W sumie już można by na siłę coś wybrać. Powstrzymałem się przed wyborem dzięki namowie i radzie Pani z Nfz która mi zasugerowała, żebym nie brał nic na siłę, że mam dużo czasu i byle co zdążę wziąć i zebym jeszcze trochę "popolował" to może "ustrzelę" to na czym mi bardziej zależy. Może i tak będzie lepiej, zobaczymy.
Lunastic
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 11 sty 2022 12:47
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Lunastic »

Dobrze ze w naszym NFZ jest taka mozliwosc, że mimo przydziału możesz to zamienić na coś ze zwrotów :) my wlaśnie tak polowaliśmy, zależalo nam na Cieplicach (ale tu tylko Agat), Szczawnicy lub Krynicy i na tym sie skupiliśmy. Na szczęście tylko pare dni nam to zajęło :) jestem pewna że też coś upolujesz :)
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 369
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

Od jutra zaczynam ich trochę "molestować" ;) , telefonami i polować:Krynica-wojskowy, Continental, Leśnik, LwiGród:Ustka;Kołobrzeg;Świnoujście, Szczawnica i zobaczymy. Pani z Nfz sama powiedziała żebym nie przepraszał tak jak dziś za drugi tel., tylko śmiało dzwonił, bo niektórzy dzwonią i po 15 razy dziennie bez skrępowania ;) . To ja ograniczę się do 3 tel. dziennie ;)
Lunastic
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 11 sty 2022 12:47
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Lunastic »

Nam dokładnie tak samo powiedziała ;) jeszcze dodała że tano najlepiej dzwonić przed 9 (ale nie od razu po 8) i ok. 14, wtedy w systemie pojawiają się im nowe miejsca :)
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 369
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

O i "Mądrego" dobrze posłuchać :kwiat: ;) Dzięki . Całe życie człowiek się uczy.
Lunastic
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 11 sty 2022 12:47
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Lunastic »

Dawaj znać co ustrzelisz! ;)
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 369
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

:) i "ustrzelił", ja to na co Wy polowaliście ;)
SP ZOZ SANATORIUM UZDROWISKOWE MSW I A "AGAT" W JELENIEJ GÓRZE
Adres: JELENIA GÓRA CERVI 14
Termin leczenia:
2022-06-05 - 2022-06-26 (liczba dni: 21)
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 369
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Podlaski NFZ

Post autor: tygrys »

Lunastic-Rozumiem, że tam już byliście, tak że ewentualnie coś podpowiedźcie , co i jak, czy można 1 zarezerwować, atrakcje itp.
Lunastic
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 11 sty 2022 12:47
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Lunastic »

Ależ super! :)

My byliśmy jakieś 6 lat temu w Agacie, wtedy jedynki nie byly dostępne ale może coś się zmieniło od tamtego czasu. Wszystkie zabiegi w tym samym budynku, imprezy też ;) duża oferta wycieczek (Praga, Wiedeń, Twoerdza Köeningstein - czy jakoś tak, Szwajcarska Saksonia) a z takich wypadów na własną rękę polecam Zamek Chojnik, hute szkła Julia, pobliskie wodospady w Szklarskiej - Szklarki i Kamieńczyka i pobliskie szczyty - Szrenice w Szklarskiej i oczywoście Śnieżkę w Karpaczu. My byliśmy samochodem, ale wiem że pożna też było dojechać wszędzie autobusem. Wyzywienie i zabiegi jak najbardziej ok, nie mieliśmy na co narzekać :) Agat jest zaraz przy parku zdrojowym, według mnie najlepsze sanatorium w Cieplicach. Część pokoi z widokiem na Szrenicę :)
Lunastic
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 11 sty 2022 12:47
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Lunastic »

A nie, właśnie mąż mnie poprawił - jedynki są dostępne :)
ODPOWIEDZ