Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: Samosia »

Czekoladowe Pole pisze: 21 sie 2019 19:12 Jeżeli to nie kłopot to proszę i mnie dopisać do kolejki na 2021. Będę sobie czekać i czekać może się uda nie przemknąć do roku 2022 :P
Zwrotów trochę się obawiam, zwykle wyjazd następuje bardzo szybko , i rodzinnie i zawodowo nie bardzo to widzę. :cry: Ale może kiedyś na zasłużonej emeryturze?
Witaj Czekoladowe Pole...miejsca Ci u Nas dostatek więc zapraszamy do wspólnej podróży :D :D :D
forumowicz

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: forumowicz »

Ano tak Samosiu. Pociąg toczy się powoli. Jakoś tak wolniej i wolniej. Ale w miłym towarzystwie to ja z przyjemnością pojadę. :kwiat:
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: Samosia »

Witam czekających na wyjazd w roku 2021.....Sierpień rozpoczął się od numerku 77511 a zakończył na 73839 w więc zostało rozdanych 3500 skierowań :roll:
Pokusiłam się też o małe podliczenie całego roku bo w sierpniu minął równo rok jak złożyłam wniosek o wyjazd do sanatorium do śląskiego NFZ ....Startowałam z numerkiem 119992 po roku mam numerek 73839 a więc przez rok rozdano ponad 46000 skierowań :o :roll: :o
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: ewasz »

Mnie za 4,5 miesiąca spadło 16000 numerków (Śląski).
Awatar użytkownika
Danka51
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 616
Na forum od: 31 paź 2017 12:22
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: Danka51 »

Koniec m-ca sierpnia , koniec lata ale nie koniec czekania na pociąg.Trzeba się z danego m-ca rozliczyć.
Otóż w miesiącu sierpniu ubyło u mnie 3211 numerków. Tylu szczęśliwców udało się na kurację.Pozdrawiam
Was wszystkich i życzę dobrego wypoczynku w tę ostatnią wakacyjną niedzielę :serce: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1376
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: Pancernz »

Kochani nie wiem o co chodzi pewnie i tak kilka osób w to nie uwierzy tak tak są tacy sami zobaczycie ale ni stąd ni zowąd dostałem skierowanie do sanatorium .Szczerze nie wiem pomylili się czy jak nie interesuje mnie to nie będę do nich dzwonił i się pytał ,że nawet nie byłem w połowie kolejki i jadę :D serio nie kłamie koniec listopada Perła Bałtyku do Kołobrzegu ale i 2021 też jest aktualny także mimo,że nie wyjechałem jeszcze to tu kolejkę na ten rok trzymam .Powinienem się cieszyć ale mocno mi ten wyjazd nie planowany namiesza,powiem tak stracę dobrą pensję przez ten wyjazd hm przesunąć na styczeń jak myślicie ? ale żeby mi skierowania nie cofnęli mam zonka
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: Samosia »

Pancernz to Ci się trafiło 👍A co z wyjazdem 2021r....opuszczasz nas 🤔🤔🤔
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1376
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: Pancernz »

No nie siedzę twardo i towarzysze za nic was nie opuszczę :). Ja z wyjazdu może nie całkiem szczęśliwy no ale to nie koncert życzeń ,żona już biadoli że sama w domu hehe no ale coś za coś trzeba się usprawnić bo innej opcji nie ma ponad pół roku już czekam i na Października mam stacjonarną rehabilitacje niemal kumulacja się trafiła hehe
Awatar użytkownika
Danka51
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 616
Na forum od: 31 paź 2017 12:22
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: Danka51 »

Przecież Ty jesteś z wielkopolskiego NFZ więc muszę iść zobaczyć czy nie ma tam przypadkiem skierowania do mnie. :D :D
Nie pasowałoby mi to w ogóle ponieważ teraz mam rehabilitację na miejscu w listopadzie fizykoterapię więc byłoby tego zbyt wiele.
Jak pójdzie dobrze to czekam na wiosnę .Pozdrawiam Was wszystkich i do następnego razu :serce: :serce: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1376
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: Pancernz »

Tak czekajcie a zostaniecie nagrodzenia ta hehe jak byśmy mieli inne wyjście co nie ? Trafi Ci się może i ta twoja wiosna wtedy ja po powrocie będę Ci zazdrościł hehe . Fajnie jest to ,że ja naprawdę uwielbiam zimę i morze o tej porze znaczy udało się :).
ODPOWIEDZ