Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Danka51
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 616
Na forum od: 31 paź 2017 12:22
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: Danka51 »

Ostatnio byłam w Kołobrzegu więc mogłabym pytać o zwroty ale na marzec mam ortopedę
i w zależności co Ona zadecyduje ( czy zabieg i kiedy ) będę działać. Jak byłam dwa lata temu
w kwietniu pogoda była cudowna że nawet można było iść na plażę. Myślę że również coś
ciekawego się upoluje.Każdemu życzę aby trafił na takie sanatorium jak miałam ostatnio.
Jeszcze raz pozdrawiam i miłego wieczoru . Jak macie czas to napiszcie co nieco szybciej
czas leci i przyjemniej jest czytając wspomnienia innych współtowarzyszy naszego czekania. :ugeek: :kwiat:
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2250
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: Bogutka5 »

Mija dzisiaj 3. miesiąc czekania. Zostało jeszcze 18. Marzy mi się wyjazd w góry. No bo Bałtyk mam pod ręką. Bardzo lubimy piesze wędrówki szlakami. Na miarę naszych możliwości. Wszak góry mamy najwyżej raz do roku. Reszta spacery plażą. W tym roku tylko teraz na tydzień zima do Dusznik, więcej niestety się nie uda w góry pojechać. Urlopu jest ile jest i trzeba go dzielić.

Bogutka
Awatar użytkownika
Danka51
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 616
Na forum od: 31 paź 2017 12:22
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: Danka51 »

Nie wiem gdzie przyjdzie mi jechać do uzdrowiska pewnie wolałabym morze lub niziny
gdyż góry ze względu na zdrowie raczej odpadają (a bardzo mi sie podobają) Nie można mieć wszystkiego
Tobie Bogutko życzę udanego tygodnia w Dusznikach.Oby tylko pogoda dopisała i humor też.
Pozdrawiam również tych co nie wyjeżdżają nigdzie , niech chociaż sobie pomarzą :D :D
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: Dagna »

Alutka ja też się zgłosiłam - na stronie 32 ;) Już 10 miesięcy czekania za mną. Pozdrawiam i cierpliwości życzę :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14550
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: GIENIA »

Lista oczekujących na wyjazd w roku 2021 :

1. elaela50 - NFZ śląski (np.reumatologia)
2. Samosia -NFZ śląski - reumatologia
3. alutka114 - NFZ małopolski reumatologia
4. ewasia - NFZ małopolski reumatologia
5. Danka51 - NFZ wielkopolski
6. wika1717 - NFZ mazowiecki reumatologia
7. Pawcio74 - NFZ łódzki - reumatologia
8. Czekoladowe Pole
9. Bogutka5 wraz z mężem - NFZ zachodniopomorski
10. Gienia - NFZ małopolski
11. Jaga167 - NFZ mazowiecki
12.ewasz - NFZ śląski
13.Doro -NFZ mazowiecki
14. kasia72 - NFZ śląski
15. MoniaWawa wraz z mężem - NFZ mazowiecki - reumatologia
16. ka_jak_kazimierz - NFZ mazowiecki
17. danusia57 - NFZ lubelski
18.Dagna - NFZ mazowiecki
Awatar użytkownika
jaga167
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 16 lut 2015 08:11
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: jaga167 »

Dagna pisze: 21 sty 2020 18:09 Alutka ja też się zgłosiłam - na stronie 32 ;) Już 10 miesięcy czekania za mną. Pozdrawiam i cierpliwości życzę :kwiat:
Mamy podobny staż ;) czekam od marca 2019. Pozdrawiam :kwiat:
DORO
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 443
Na forum od: 22 wrz 2015 08:23
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: DORO »

Witam, Jaga 167 znowu i my mamy podobnie, różnica w czasie złożenia kwitów w NFZ to tylko miesiąc, zatem znowu będziemy wspólnie tupać w tej kolejce ;)
Awatar użytkownika
Danka51
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 616
Na forum od: 31 paź 2017 12:22
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: Danka51 »

Widzę że przybywa nas w tej kolejce.Właściwie 2021 już za rok więc to nie tak długo.
Jak będzie nas więcej to szybciej czas będzie leciał i ani się nie obejrzymy jak zobaczymy
upragniony bilet na kurację czego wszystkim i sobie życzę.W Poznaniu dzisiaj brzydka
pogoda i nigdzie sie nie chce wychodzić .Pozdrawiam i miłego dnia :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
jaga167
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 16 lut 2015 08:11
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: jaga167 »

Cześć DORO, może tym razem dostanę morze. Chociaż Inowrocław też okazał się nie najgorszy wolałabym pojechać tam gdzie szum fal i wiatr od morza. Po górach już nie chodzę a na odległość nie cieszą ;)
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1244
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: Samosia »

Witam... Jaga167 po raz kolejny chciałabym dostać Krynice Zdrój ale jak będzie za rok tego nikt niewie...moja znajoma ostatnio dzwoniła o zwroty i zadała pytanie...,,Czy jest może zwrocik do Kołobrzegu???...a w słuchawce usłyszała...,,Szanowna Pani NFZ to nie koncert życzeń i albo Pani bierze co jest albo dalej czeka Pani na swoją kolej do wyjazdu"...no coż czasem cieszmy się z tego co dają po np.34 miesiącach czekania choć nam to nie odpowiada bo niestety tej batali nie wygramy choć czasem trafiają się tzw.perełki...i tego Wam z serca życze 🙂🙂🙂
ODPOWIEDZ