Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3813
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Jestem bardzo ciekaw, jak Ci pójdzie. Trzymam kciuki. Ja mam zamiar dzwonić też na wiosnę, ale za rok.
Podobno dodzwonić się do naszego Mazowieckiego jest dosyć trudno, ale kto nie spróbuje ten się nie przekona. :)
A odnosząc się do posta piętro wyżej chcę oświadczyć, że ja właśnie uwielbiam poniedziałki :!: :) Jak pomyślę, że nie muszę rozpoczynać kolejnego tygodnia pracy... ;) :) Niech żyje emerycki stan ;) :) :)
Pozdrawiam niecierpliwie oczekujących na przydział. :)
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1242
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: Samosia »

MoniaWawa pisze: 10 sty 2020 12:22 Ulokowałam się tu w 2021 , ale mam nadzieję na zwroty w 2020 :D od stycznia jestem po 18 miesiącach od ostatniego wyjazdu i będę dzwonić, ale dopiero pod koniec kwietnia :? w połowie kwietnia wydaję córkę za mąż i przydałby się odpoczynek :) po ciężkiej pracy i zabawie . Może się uda coś wydzwonić, jak myślicie mam szansę??? :?:
Życzę więc powodzenia w wydzwonieniu fajnego zwrotu👍A wcześniej udanej zabawy💃🕺Miłego weekendu dla Wszystkich 😄😄😄
Awatar użytkownika
jaga167
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 16 lut 2015 08:11
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: jaga167 »

Danka51 pisze: 10 sty 2020 11:32 Witam niech każdy swoje słowo (może być śmieszne) dorzuci to już będzie suuuper :D :D
Miłego piątku , soboty i niedzieli , O poniedziałku nie wspominam bo i tak nikt go nie lubi :) :serce: :kwiat:
Ja chętnie dorzucę słowo (temat)... O ile nie uda mi się wybrać coś ze zwrotów, będę czekała do czerwca 2021 r. Czekanie jest trudne ale dla mnie najgorsza jest obawa, że jak już się doczekam to trafię na nieciekawe sąsiedztwo w pokoju. Staram się o miejsce w jedynce, ale to trudna sprawa. Napiszcie, jakie macie doświadczenia w tym temacie i jak sobie radzicie ze wspólnym zamieszkiwaniem przez 3 tygodnie?
Awatar użytkownika
alutka 114
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4927
Na forum od: 22 gru 2018 19:01
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: alutka 114 »

O jedynkę nigdy się starałam. Dwa razy mieszkałam w studio 2 + 2 a raz w trójce i byłam bardzo zadowolona. Może dlatego, że trafiłam na super kobietki :D i powiem szczerze, że nawet różnica wieku nie miała żadnego znaczenia. Jedna z koleżanek była dwa lata starsza ode mnie, a druga w wieku mojej córki i od samego początku, a poznałyśmy się w pociągu, dogadywałyśmy się świetnie i kontakt utrzymujemy do dziś.
Pozdrawiam wszystkich pasażerów naszego pociągu i cierpliwości życzę :)
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2248
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: Bogutka5 »

Melduję się i ja. Do końca drogi jeszcze daleko. Po zwroty mogę dzwonić dopiero w październiku bo u nas obowiązuje 12 miesięczny czas od złożenia wniosku. Ot takie widzimisię naszego NFZ. Ale w październiku dzwonić nie będę, nie mogę. Więc czekamy. Umilając sobie czas tutaj.
O jedynkę nigdy się nie starałam bo my wyjeżdżamy wspólnie. Ale gdybym jechała sama to bardzo chciałabym jedynkę.
Pozdrawiam
Bogutka
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14526
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: GIENIA »

A mnie dawno tutaj nie było :oops:
Po 20 styczniu dzwonię o zwroty :)
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11632
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: Atina »

Geniu trzymam kciuki za Ciebie :) Kołobrzeg Świnoujście Sopot 👌
A może Ciechocinek od :kwiat: wiosny do jesieni :kwiat: polecam.
Awatar użytkownika
Danka51
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 616
Na forum od: 31 paź 2017 12:22
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: Danka51 »

Geniu :!: czy Ty za dużo nie podróżujesz :lol: Broń Boże nie zazdroszczę lecz sama chciałabym
troszkę pojeździć ale niestety z różnych przyczyn to nierealne.Jak coś upolujesz daj znać. Ja w zależności
jaka będzie decyzja ortopedy to może wiosna :?: :?: :?: Pozdrawiam WAS i miłej soboty i niedzieli :serce: :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14526
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: GIENIA »

Atinko :kwiat: dziękuję , kilkoma innymi tez nie pogardzę :lol:
Danusiu :kwiat: , póki mogę , a jest potrzeba , to korzystam z dobrodziejstw rehabilitacji sanatoryjnej :)
Awatar użytkownika
MoniaWawa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 93
Na forum od: 06 mar 2015 15:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: MoniaWawa »

W temacie jedynek :P miałam trzy razy, załatwiałam telefonicznie przed wyjazdem . Dwa razy potrzebowałam spokoju i wyciszenia więc polecam 8-) ale trzeci raz trafiłam na piękną jedynkę, słoneczną i miłą , ale całe dwa tygodnie byłam zupełnie sama jak palec :cry: samotne spacery po parku zero rozrywki :( nie polecam . Kobitki co miały 2 lub 3 trzymały się razem i było im wesoło , a ja smutas przez trzy tygodnie :( Nigdy więcej jedynek :oops:
ODPOWIEDZ