Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2243
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: Bogutka5 »

Och, wszyscy mamy związane z wyjazdem marzenia, życzenia. Coś byśmy chcieli, a na coś nie mamy ochoty. Ale bierzemy co dają bo nie mamy innego wyjścia. Bo to nie koncert życzeń.
Bogutka
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: danusia57 »

Hejka :D mam pytanko co to za reklamy są przy postach,jakoś wcześniej ich nie widziałam :shock:
Zaczęłam rehabilitację stacjonarną,ale jak będę miała czas to do Was zajrzę.Bogutka wiem że możemy sobie marzyć, a i tak NFZ zrobi jak będzie chciał,ale jak mi dadzą skierowanie w góry to nie pojadę.Pozdrawiam kolejkę :kwiat:
Awatar użytkownika
Danka51
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 616
Na forum od: 31 paź 2017 12:22
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: Danka51 »

Te reklamy to niezależne od nas. Myślę że (taka jest moja opinia, może się mylę) ktoś dokłada się
do istnienia tego forum....to wszystko kosztuje. nie chciałabym czegoś źle powiedzieć.Pozdrawiam
a jeżeli ktoś wie więcej na ten temat to niech da znać :ugeek: :ugeek:
Awatar użytkownika
jaga167
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 16 lut 2015 08:11
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: jaga167 »

Samosia - ja już limit "perełek" chyba wykorzystałam. Trafiła mi się tylko raz, ze zwrotów dostałam Kołobrzeg, sanatorium najlepsze pod słońcem (Mesko) i w dodatku dali mi jedynkę!
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: danusia57 »

Danka51 pisze: 22 sty 2020 16:57 Te reklamy to niezależne od nas. Myślę że (taka jest moja opinia, może się mylę) ktoś dokłada się
do istnienia tego forum....to wszystko kosztuje. nie chciałabym czegoś źle powiedzieć.Pozdrawiam
a jeżeli ktoś wie więcej na ten temat to niech da znać :ugeek: :ugeek:
Dzięki za odpowiedź i pewnie masz rację :kwiat: :kwiat:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1950
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: Zosia »

A ja czekam i czekam już dziś minęło 2 miesiące na ocenę lekarza balneologa. Dostałam pismo z NFZ, że ocena celowości będzie w późniejszym czasie. Myślałam, że coś im się nie podobało i zwrócili do lekarza o uzupełnienie ale..lekarz nic nie dostał. Dziś zadzwoniłam do Funduszu i okazało się ,że lekarz w NFZ chory i dlatego ocena będzie później ale jest wszystko ok i kolejka się liczy. Nie mniej dokąd nie dostanę decyzji na rękę......chyba na listę wpisać się jeszcze nie mogę.... ale i tak czekam z Wami :) Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2243
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: Bogutka5 »

Zosiu, ćwiczą Twoja cierpliwość, i ta niepewność, czy aby na pewno balneolog da kciuka do góry. Rozumiem. Może lada dzień dostaniesz wiadomość, oczywiście tylko pozytywną. Daj znać.
Nam w styczniu rok temu balneolog odmówił wyjazdu, złożyliśmy ponownie w październiku i już jesteśmy w kolejce. I czekamy jak wszyscy.
Bogutka
Awatar użytkownika
Danka51
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 616
Na forum od: 31 paź 2017 12:22
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: Danka51 »

Ja miałam wypisany wniosek dokładnie rok po Kołobrzegu tj.w kwietniu 2019 i jak dzwoniłam
do NFZ to powiedzieli że po 1,5 roku można się starać o zwroty. Zobaczę co los mi zafunduje wiosną
i być może z tej opcji skorzystam.Życzę miłego dnia. Widzę że coraz częściej ktoś tu zagląda i to jest
suuper :serce: :ugeek: :kwiat:
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: Dagna »

Ja wiosną z ZUSu pojadę, więc poczekam w kolejce, bo też o zwrotach myślałam. Zaczynałam z nr 137736 a teraz 89360 jest czyli 1/3 za mną
Awatar użytkownika
alutka 114
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4923
Na forum od: 22 gru 2018 19:01
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku...2021

Post autor: alutka 114 »

Za mną już 20 miesięcy, startowałam z nr ok 64 tyś, teraz mam 24366 do mety. U nas teraz czeka się 34 miesiące, więc jeszcze ponad rok z Wami posiedzę w tej kolejce. :D
ODPOWIEDZ