Reumatologia oddział śląski

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Reumatologia oddział śląski

Post autor: Ania52 »

Czyżby już wszyscy z reumatologii wyjechali, a nowych nie ma ? Muszę podnieść ten wątek, bo zaginie. Ja co prawda jestem z kardiologii, ale nr spadają podobnie. Ja ze swoim numerkiem spadłam poniżej 10 tyś. Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
BarbaraB64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 335
Na forum od: 01 mar 2019 18:01
Oddział NFZ: Śląski

Re: Reumatologia oddział śląski

Post autor: BarbaraB64 »

Melduję się z numerem 33604 :) reumatologia oczywiście ;)
CrazySandy
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 22 mar 2019 09:32
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Reumatologia oddział śląski

Post autor: CrazySandy »

15 000 Reumatologia Śląski NFZ.
30 miesięcy oczekiwania upłynie w grudniu 2019.
I teraz zaczyna się nerwowość 😀😀😀,oby nie zimą nad morze,bo tak wnioskował lekarz.Jak myślicie kiedy? Zresztą jeśli sytuacja rodzinna się nie wyklaruje ,to oddam to walkowerem 😘 do zwrotu.
Ktoś chętny by zabrać?To dam tu znać kiedy to bedzie?
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Reumatologia oddział śląski

Post autor: jacky6 »


Przewidywania bardzo słuszne.
Rezygnacja skutkować będzie wywaleniem z kolejki i wysłaniem wniosku do lekarza wystawiającego.
Uczyniłem tak z skierowaniem fatalnym swojej połowicy odsyłając je pod koniec września do funduszu, już z początkiem października została skasowana, pismem powiadomiona o wysłaniu dokumentacji do POZ a do dzisiaj papiery nie dotarły.
Szykuję się na wojenkę z funduszem.

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:

CrazySandy
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 22 mar 2019 09:32
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Reumatologia oddział śląski

Post autor: CrazySandy »

Domyślam się,że skreślą mnie nieodwołalnie.
Ale rodzina to priorytet,a sanatorium to tylko sanatorium☺️,i na tym świat się nie kończy.A pisma do mojego lekarza mogą wysyłać do woli.Jak mądry to zrozumie ,a jak cymbał to to będzie świadczyć o nim.Na zdrowy rozum, straszyć można małe dzieci,a i to to teraz trudne.Tak że restrykcje z tytułu oddania sanatorium mi nie straszne.Pożyjemy zobaczymy.
Jest tyle ważniejszych rzeczy w życiu ,od skierowania do sanatorium,dlatego wszystkim z tego forum życze zdrowia i pozytywnego nastawienia do ludzi oraz tej drugiej połówki do szczęścia.
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Reumatologia oddział śląski

Post autor: Pietka 50+ »

Czołem wszystkim. CrazySandy, tak wychodzi że pewnie pojechałabyś w okolicach marca albo kwietnia, no chyba że będzie dużo zimowych zwrotów to i przełom lutego i marca może wypaść. A co do miejsca, to w/g nowych wytycznych lekarz kierujący nic już nie ma do gadania w sprawie miejsca pobytu, wszystko jest w rękach NFZ-owskiego bożka, czyli lekarza-balneologa :twisted: . Ale mimo wszystko, życzę Ci fajnego przydziału :kwiat:
CrazySandy
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 22 mar 2019 09:32
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Reumatologia oddział śląski

Post autor: CrazySandy »

Dziekuje.😊
:kwiat: 3 lata temu lekarz napisal morze😆wiec może bedzie to morze?po weryfikacji też zostawiono morze ......
Ale mi naprawde wszystko obojętne. Bo może będę zmuszona zrezygnować z przyczyn odemnie niezależnych.I strace 3 lata😅😅😅Ale nie mam zamiaru robić z tego žyciowej tragedii, bo świat na tym sie nie kończy 😀.
CrazySandy
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 22 mar 2019 09:32
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Reumatologia oddział śląski

Post autor: CrazySandy »

jacky6 pisze: 24 paź 2019 21:42
Przewidywania bardzo słuszne.
Rezygnacja skutkować będzie wywaleniem z kolejki i wysłaniem wniosku do lekarza wystawiającego.
Uczyniłem tak z skierowaniem fatalnym swojej połowicy odsyłając je pod koniec września do funduszu, już z początkiem października została skasowana, pismem powiadomiona o wysłaniu dokumentacji do POZ a do dzisiaj papiery nie dotarły.
Szykuję się na wojenkę z funduszem.

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:

A tak na marginesie....po co ta"wojenka z funduszem"? ???
Bo ja nie za bardzo rozumiem ?
Dla zasady?Czy dla własnych ambicji?czy poprostu zawsze w życiu ze wszystkimi walczysz?😆😅😆😅Jak to mówią po trupach byle do celu???
Sorry ,ale to nie moje klimaty,mam inne życiowe priorytety. I zapewniam, dobrze mi z tym 😊
CrazySandy
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 22 mar 2019 09:32
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Reumatologia oddział śląski

Post autor: CrazySandy »

Ania52 pisze: 23 paź 2019 20:23 Czyżby już wszyscy z reumatologii wyjechali, a nowych nie ma ? Muszę podnieść ten wątek, bo zaginie. Ja co prawda jestem z kardiologii, ale nr spadają podobnie. Ja ze swoim numerkiem spadłam poniżej 10 tyś. Pozdrawiam serdecznie.
Witam
Dzisiejszy mój nr.12000 ,wiec jesteśmy blisko😊siebie.Kiedy spodziewasz sie przydziału?
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Reumatologia oddział śląski

Post autor: Ania52 »

Na dzisiaj mam nr 8003.Już po wyborach, a pociąg wciąż pędzi. Ja jestem z kardiologii. Mam nadzieję,że w listopadzie trochę zwolni, ale i tak czeka mnie wyjazd, styczeń - luty.Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ