Reumatologia oddział śląski

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
BarbaraB64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 335
Na forum od: 01 mar 2019 18:01
Oddział NFZ: Śląski

Re: Reumatologia oddział śląski

Post autor: BarbaraB64 »

Witam ;) Odświeżam wątek i chętnie dowiem się z jakim numerem są przydziały z reumatologii i jakie terminy wyjazdów, zaplanowaną mam od 1 września rehabilitację 3 tygodniową też na wyjeździe i obawiam się żeby nie dostać w tym terminie przydziału, na dzień dzisiejszy mam numer w kolejce 6200. Pozdrawiam Wszystkich oczekujących :kwiat:
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Reumatologia oddział śląski

Post autor: p-siak »

Hej, a nie lepiej uprzedzić/powiadomić NFZ,żeby w danym okresie nie wystawiali skierowania?
Awatar użytkownika
BarbaraB64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 335
Na forum od: 01 mar 2019 18:01
Oddział NFZ: Śląski

Re: Reumatologia oddział śląski

Post autor: BarbaraB64 »

Pomyślałam też o telefonie do NFZ-tu , po niedzieli będę dzwonić , Dziękuję za podpowiedź :kwiat:
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Reumatologia oddział śląski

Post autor: Samosia »

BarbaraB64 pisze: 18 lip 2020 13:15 Pomyślałam też o telefonie do NFZ-tu , po niedzieli będę dzwonić , Dziękuję za podpowiedź :kwiat:
Od momentu gdy ruszyła reumatologia w czerwcu codziennie rozdają 100-250 skierowań🤔Jeśli mogę i ja coś doradzić...to osobiście napisałabym pisemko do NFZ,w którym bym naświetliła sprawę i jeśli masz jakiś dowód na papierze,że masz załatwiony wyjazd to dołącz kopie i ...jeśli masz możliwość to dostarcz papiery osobście do NFZ będzie szybciej a i sama będziesz mogła dopilnować swojej sprawy🙂
Awatar użytkownika
BarbaraB64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 335
Na forum od: 01 mar 2019 18:01
Oddział NFZ: Śląski

Re: Reumatologia oddział śląski

Post autor: BarbaraB64 »

Samosiu nie mam żadnego potwierdzenia że mam w tym terminie zarezerwowany turnus , to jest rehabilitacja na którą skierowanie wypisał lekarz i częściowo turnus odpłatny , w ZIP-ie też nie ma nic na ten temat . Zadzwonię do NFZ-tu i dowiem się czy można telefonicznie załatwić żeby w tym terminie nie było przydziału a jeżeli przydział byłby przewidziany w tym terminie i nie da się przełożyć to raczej przesunę termin tej rehabilitacji chociaż wolałabym do Łykoszyna jechać w tym wrześniu .
Awatar użytkownika
BarbaraB64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 335
Na forum od: 01 mar 2019 18:01
Oddział NFZ: Śląski

Re: Reumatologia oddział śląski

Post autor: BarbaraB64 »

Dzień Dobry :kwiat: Dzwoniłam dziś do NFZ - tu i zaznaczono żeby nie było przydziału w tym czasie jak będę na rehabilitacji.
ODPOWIEDZ