MSWiA "Agat" Jelenia Góra

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
irena653
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 22 cze 2019 14:44
Oddział NFZ: Wielkopolski

MSWiA "Agat" Jelenia Góra

Post autor: irena653 »

Witam. Jade do MSWiA "Agat" w Jeleniej Górze w terminie 20 lipiec - 10 sierpień. Proszę o informacje dot tego sanatorium - co należy zabrać, co jest na wyposażeniu pokoju, czy jest może gimnastytka w basenie itp. A może ktoś wybiera się tam w tym samym terminie. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
strzelczanka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 91
Na forum od: 08 maja 2015 11:43
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: MSWiA "Agat" Jelenia Góra

Post autor: strzelczanka »

Witaj Irena. Wlasnie jestem w Agacie -do 21 lipca .wiekszosc info znajdziesz w poscie Lawendy. W prawym gornym rogu w okienku z lupka wpisz Agat Cieplice, wyskocza Ci posty, dotyczace Agatu. Post zalozony przez Lawende dostarczy wielu informacji. Gdyby cos wiecej - pytaj, chetnie dopowiem. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
strzelczanka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 91
Na forum od: 08 maja 2015 11:43
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: MSWiA "Agat" Jelenia Góra

Post autor: strzelczanka »

Dokladny tytul postu Lawendy Agat - Cieplice
irena653
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 22 cze 2019 14:44
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: MSWiA "Agat" Jelenia Góra

Post autor: irena653 »

strzelczanka pisze: 03 lip 2019 21:24 Witaj Irena. Wlasnie jestem w Agacie -do 21 lipca .wiekszosc info znajdziesz w poscie Lawendy. W prawym gornym rogu w okienku z lupka wpisz Agat Cieplice, wyskocza Ci posty, dotyczace Agatu. Post zalozony przez Lawende dostarczy wielu informacji. Gdyby cos wiecej - pytaj, chetnie dopowiem. Pozdrawiam
Witaj
Napisz kochana jakie sa warunki - czy w pokojach sa ręczniki, filiżanka, czajnik, telewizor itp. jakie sa zabiegi, czy jest gimnastyka w basenie, czy są jakies znizki na termy. W ogole jestes zadowolona. Na fejsie zadałam kilka pytań, ale najprawdopodobniej mało osob tam jeździ. Nie potrafie zbytnio poruszać sie po tym portalu, tak więc nie moge trafić na post tej osoby o ktorej pisałaś. Pozdrawiam. irena
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1540
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: MSWiA "Agat" Jelenia Góra

Post autor: lawenda »

Witaj irena653. :kwiat:

Tutaj masz link do mojego opisu. Myślę, że choć trochę pomogę. :D
viewtopic.php?f=3&t=20641&hilit=agat+cieplice
Awatar użytkownika
strzelczanka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 91
Na forum od: 08 maja 2015 11:43
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: MSWiA "Agat" Jelenia Góra

Post autor: strzelczanka »

Mam nadzieje ze link pomogl. Gdyby jeszcze jakies pytania chetnie odpowiem, widze ze Lawenda tez (pozdrowienia )
irena653
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 22 cze 2019 14:44
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: MSWiA "Agat" Jelenia Góra

Post autor: irena653 »

Tak oczywiście, ślicznie wam dziękuje dziewczyny. odezwe sie po powrocie. najbardziej obawiam sie towarzystwa w pokoju - bo to bardzo ważne.Pozdrawiam :D
ODPOWIEDZ