Sanatorium Beskid (od 13.07.2020)

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Sanatorium Beskid (od 13.07.2020)

Post autor: malgonia »

W małopolsce kolejka ruszyła, dostałam przydział od 13 lipca Krynica Beskid, poprzednio miałam nad Kryniczanką.Nie wiem co było jest lepsze,chyba to dziadostwo i tamto :D :D
Ostatnio zmieniony 19 cze 2020 21:56 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Beskid

Post autor: Felice »

No żadne do ekskluzywnych nie należy.
Awatar użytkownika
ewasia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 585
Na forum od: 20 paź 2014 17:51
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Beskid

Post autor: ewasia »

Witam :kwiat: Malgoniu, moja kuzynka też miała Krynicę,przed epidemią,
a teraz dostała po tym wszystkim -Ciechocinek,jest
zadowolona,życzę Ci aby pobyt upłynął spokojnie i w dobrym towarzystwie,
oraz trafionych zabiegów :kwiat:
Awatar użytkownika
Pota
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 82
Na forum od: 23 mar 2020 07:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium Beskid

Post autor: Pota »

Jak bym miała wybierać to wybrałabym Beskid. Nie jest tam źle a warunki są lepsze niż w Kryniczanie. Jedyna wada to, że ośrodek znajduje się na górce i wymaga nielada kondycji by się do niego wspinać, chociaż nie wszyscy mieli z tym problem.
Najważniejsze jest dobre towarzystwo, wówczas wszelkie niedogodnosci są znikome, czego życzę
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium Beskid

Post autor: malgonia »

Dziękuje za dobre słowa, mam nadzieje ze będzie ok.Schody mi nie straszne, bo póki co mam niezłą kondycje, a może uda sie też troche schudnąć.
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Sanatorium Beskid

Post autor: jacky6 »


Będzie już po wyborach.
Więc masz wygrane.
I zdasz relację z górskich ścieżek.

:mrgreen: :ugeek:

alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Beskid

Post autor: alaxa »

Małgonia, byłam w Beskidzie we wrześniu ub roku, nie wiem jak będzie teraz, ale jak dostałam skierowanie i poprosiłam o opinie o tym sanatorium...to po przeczytaniu niektórych... odechciało mi się tam jechać... a był to mój NAJ...lepszy pobyt sanatoryjny, warunki ... jak to warunki, jednemu odpowiadają bardziej, drugiemu mniej, podobnie z jedzeniem, ale tak naprawdę... to ludzie tworzą klimat i mi się udało spotkać tam tak fajne osoby, ze szkoda było czasu na siedzenie i czepianie się czegokolwiek, i jak słyszałam, jak inni narzekają a to na jedzenie, a to na warunki...to naprawdę szkoda mi ich było. Dla mnie jedzenie było OK i w wystarczających ilościach, a jak czasami coś mi nie podchodziło... to jest tyle uroczych knajpek, że zawsze można coś zjeść i czasami specjalnie nie dojadłam, aby spróbować coś na mieście ( np.polecam pizze z rydzami w Węgierskiej Koronie). Pokoje... ja miałam na IV piętrze, moje koleżanki na V, mój pokój miał mniejszą łazienkę, ale za to miałam lodówkę w pokoju i balkony były pooddzielane od siebie, u koleżanek na górze były ładniejsze i większe łazienki, ale za to balkony były tzw przechodnie, czyli nie było żadnej zabudowy pomiędzy, i można było przechodzić od pokoju do pokoju przez balkon, więc za każdym razem jak wychodziły z pokoju to dla bezpieczeństwa musiały zamykać drzwi balkonowe, łóżka były w miarę wygodne, pokoje sprzątane często, na życzenie wymieniane ręczniki czy pościel, więc trudno było się przyczepić czegokolwiek, a jak ktoś chciał pomarudzić, to zawsze pretekst się znalazł. Jedyne czego można by się było przyczepić, to szafa...trochę mało miejsca i mało wieszaków, ale ja zawsze zabieram swoje wieszaki, spinacze i sznurek do zawieszenia na balkonie, jeżeli byłaby taka potrzeba. Jak już ktoś wcześniej zauważył... sanatorium to nie hotel ****** tak jest i z Beskidem, wielkich luksusów tam nie ma, ale to nie jest wielki problem, jeżeli dopisuje pogoda i fajne towarzystwo się trafi. Ja osobiście pojechałabym tam jeszcze raz i myślę, że bardzo rozczarowana nie byłabym, więc głowa do góry, ciesz się skierowaniem i nie daj się "koronie" :D jeżeli jeszcze chcesz się czegoś dowiedzieć to pytaj, póki co serdecznie pozdrawiam i miłego pobytu życzę :) :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium Beskid

Post autor: malgonia »

Alaxa bardzo Ci dziękuje za informację.Mam też nadzieje że będzie ok,raczej zawsze miałąm szczeście do fajnego towarzystwa.Lubie chodzic po górkach pagórkach dlatego zawsze szukam takiego towarzystwa, lubie tańczyć.Nie wiem jak to teraz będzie ale czas pokaże
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Beskid (od 13.07.2020)

Post autor: alaxa »

Bardzo proszę 😊 a odnosnie tańców, to jestem ciekawa jak to teraz bedzie, mi najbardziej odpowiadały w wojskowym, fajnie było tez w prezydenckim, ale tam raczej parami przychodzili, i calkiem fajnie było na gorze w hydropatii, teraz to chyba inaczej sie nazywa. Oby było bezpiecznie, to na pewno nie będziesz się nudzić. Życzę fajnego towarzystwa i miłego wypoczynku :kwiat: :kwiat: :kwiat: :)
ODPOWIEDZ