Kolejka oczekujących na otwarcie sanatoriów

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Kolejka oczekujących na otwarcie sanatoriów

Post autor: malgonia »

Miałam cztery propozycje wyjazdowe, pierwszy wyjazd w kwietniu do Krynicy, potem Busko, a teraz od 5 listopada Arka.Z wiadomych względów wyjazd nie doszedł do skutku.Ciekawa jestem jak to będzie w przyszłym roku, bo pewnie ten rok juz nic nie ruszy, oczywiście jeżeli człowiek będzie zdrowy.
Awatar użytkownika
Lisa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 22 wrz 2016 22:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kolejka oczekujących na otwarcie sanatoriów

Post autor: Lisa »

Cześć Małgosiu, i ja miałam przydział od 7 listopada do Perły Bałtyku w Kołobrzegu, ale nic to, czekamy i pozdrawiam Cię serdecznie.
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Kolejka oczekujących na otwarcie sanatoriów

Post autor: malgonia »

Cześć Lisa, czekamy cierpliwie, ja też Cie pozdrawiam
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5077
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kolejka oczekujących na otwarcie sanatoriów

Post autor: zbigniew165 »

Ja już miałem skierowanie w kieszeni do Adama i Ewy w Świnoujściu, zrobiony test i na cztery dni przed wyjazdem zamknęli mi przed nosem sanatoria. Pobyt miał być do 19 listopada, ale zaraz po otwarciu dzwonię o zwrot ponownie do Świnoujścia lub Kołobrzegu. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Kolejka oczekujących na otwarcie sanatoriów

Post autor: malgonia »

Zbigniewie a co według Twojej oceny jest lepsze Świnoujście czy kołobrzeg.Kołobrzeg znam dobrze natomiast w Świnoujściu byłam tylko dwa dni
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14544
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Kolejka oczekujących na otwarcie sanatoriów

Post autor: GIENIA »

Ja miałam w maju Iwonicz - oczywiście przepadł .... od 28 października miałam Świnoujście ... po powrocie z wymazu dowiedziałam się o zamknięciu sanatoriów ...

Zbyszek popełniłeś mały błąd w dacie ;) miałeś mieć turnus od 29-ego ....
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2560
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Kolejka oczekujących na otwarcie sanatoriów

Post autor: Mazrena »

I ja..i ja... ;) czekam na przydział sanatorium :roll: :roll: Jechałabym w grudniu tego roku, potem przez covid przesunęło się na styczeń/ luty.... :? :? więc czekam na otwarcie :idea: :serce:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5077
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kolejka oczekujących na otwarcie sanatoriów

Post autor: zbigniew165 »

Malgonia wróciłem z Kołobrzegu 25 października z pobytu komercyjnego, ale jestem fanem Świnoujścia i już w tym roku byłem tam trzy razy komercyjnie.
W Świnoujściu jak dla mnie jest lepsza atmosfera uzdrowiskowa, można szybciej nawiązać kontakty towarzyskie. Na pewno jest mniej miejsc do tańczenia i zabawy, ale kawiarnie Rybniczanka i Energetyk mają fajną atmosferę i można się tam dobrze bawić, co czyniliśmy z Gienią.
Do spacerów masz trzy równoległe promenady i plażą można iść do Niemiec. Cała strefa uzdrowiskowa nie jest tak rozległa jak w Kołobrzegu. Polecam Ci Świnoujście,a dziewczyny z forum, które zdążyły odbyć tam turnusy przed zamknięciem były zachwycone Świnoujściem, pomimo, że nie było już rozrywek. Może spotkamy się tam, bo z Gienią chcemy ponownie zgrać terminy zaraz po otwarciu i jechać do Świnoujścia.
Ja na pewno będę ponownie brał zwrot do Świnoujścia i może tym razem uda się wyjechać. :) . Mogę być już za przewodnika, bo dobrze poznałem to Uzdrowisko, komercyjnie i z NFZ. :)
Awatar użytkownika
Ania06
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 377
Na forum od: 04 sty 2017 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kolejka oczekujących na otwarcie sanatoriów

Post autor: Ania06 »

Witajcie kochani. Dołączam do Was, razem poczekamy na otwarcie uzdrowisk sanatoryjnych. Miałam przydzial od 8.12 do 29.12., do Kamienia Pomorskiego, Mieszko. Szczerze mówiąc nie chciałam tam jechać zima. Byłam w Kamieniu, warunki w Mieszko fatalne. Zwróciłam wniosek, tak jak mnie poinformowano i poprosiłam o przydział do Buska Zdroju. Mam nadzieję, że nie trafię na koniec kolejki. Pozdrawiam cieplutko.
Awatar użytkownika
Pota
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 82
Na forum od: 23 mar 2020 07:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kolejka oczekujących na otwarcie sanatoriów

Post autor: Pota »

Witam oczekujących,
29 maj do Polańczyka - przepadł, 19 listopad do Iwonicza - przepadł. Może do trzech razy sztuka. :kwiat:
I znowu pierwsza w kolejce :lol:
Ja obstawiam wczesną wiosnę, a Wy drodzy kuracjusze???
ODPOWIEDZ