Muszyna Wiarus (2.01.2022)

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
MarzenaMania
Posty: 4
Na forum od: 21 lis 2021 19:58
Oddział NFZ: Śląski

Muszyna Wiarus od 2.01.2022. Może ktoś jedzie w tym terminie 😉. !

Post autor: MarzenaMania »

Może ktoś jedzie w tym terminie lub opowie o obiekcie i rytmie dnia tak mniej więcej... Czy covid mocno ogranicza swobodę. Co zabrać a co zbędne (bo ośrodek zapewnia) itp... 🤨😁🖐️
MarzenaMania
Posty: 4
Na forum od: 21 lis 2021 19:58
Oddział NFZ: Śląski

Muszyna Wiarus (2.01.2022)

Post autor: MarzenaMania »

Od 2 stycznia z Żor lub okolic do Muszyny. Ktoś jedzie może 😇🤔😁??
Ostatnio zmieniony 09 gru 2021 23:23 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Muszyna Wiarus (2.01.2022)

Post autor: Lolo »

Hej, ja nie jadę ale jestem w Wiarusie od 24. 11 do 17.12,zostalo nam jeszcze 5 dni😜
MarzenaMania
Posty: 4
Na forum od: 21 lis 2021 19:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Muszyna Wiarus (2.01.2022)

Post autor: MarzenaMania »

Daj znać czy na terenie obiektu jest działające wi fi!!??
kesek
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 13 gru 2021 16:58
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Muszyna Wiarus (2.01.2022)

Post autor: kesek »

Witam .
Jadę do sanatorium do Muszyny . Zaczynam turnus od 16-03-2022 . Jadę samochodęm z Radomia .
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Muszyna Wiarus (2.01.2022)

Post autor: Lolo »

Hej, Wi-Fi działa ale niestety nie we wszystkich miejscach jednakowo. ZUS ma w większości 3 piętro, routery są przy pokojach 308 i bodaj 313,tak że pewnie tam działa najlepiej. Ja chwilę korzystałem z WiFi ale szału nie było, a na moje potrzeby wystarczy mi transfer danych. Jak macie jakieś pytania, to pytajcie śmiało, pizdrawiam
jarkoz
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 31 sie 2021 18:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 12

Re: Muszyna Wiarus (2.01.2022)

Post autor: jarkoz »

Lolo, mam skierowanie z Zusu do Wiarusa od 15 marca. Jak tam wygląda sprawa z parkowaniem samochodu ? Ile kosztuje ? Czy jest gdzieś w pobliżu miejsce gdzie można bezpłatnie postawić samochód?
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Muszyna Wiarus (2.01.2022)

Post autor: Lolo »

Hej Jarkoz, na terenie Wiarusa jest parking, kosztuje 150 zł za cały pobyt, każdy dostaje swoje miejsce parkingowe numerowane na czas pobytu. Co do parkowania poza ośrodkiem to może być ciężko. Sanatorium stoi przy głównej drodze i tu nie zaparkujesz. Najbliższy sklep Groszek jest okolo 1 km od Sanatorium i tam są miejsca ale raczej dla klientów sklepu. Chyba że dogadasz się z jakimś gospodarzem i u niego będziesz zostawiał samochód, bo inaczej to ciężko.
jarkoz
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 31 sie 2021 18:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 12

Re: Muszyna Wiarus (2.01.2022)

Post autor: jarkoz »

Lolo, wielkie dzięki. Do tej pory zawsze udawało mi się znaleźć jakieś darmowe miejsce do parkowania w sanatoriach . Wiarus to takie trochę zadupie. Liczyłem się z tym ,dlatego chciałem samochodem tam pojechać.
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Muszyna Wiarus (2.01.2022)

Post autor: Insignia 2010 »

Wiem że to dużo 150 zł za parking.....ale co to za kasa w stosunku do tego co się otrzymuje na takim wyjeździe za darmo w przypadku zus a za częściowym zwrotem z nfz . To przecież w jednym przypadku 24 dni w drugim 21 zmiana klimatu otoczenia spokój i szereg innych uciech z których niestety z uwagi na brak czasu i ciągle obowiązki nie mamy na codzień i co najważniejsze obowiązek w wykonywaniu ćwiczeń i zabiegów na dolegliwości narządów ruchu , to chyba dużo jak za te 150 zł .Na miejscu w domu i tak więcej się wydaje .
Płaciłem też po 200 zł za parkingi w Krynicy 180 zł a słyszałem że i drożej . Zabiegi , właściwą opieka socjalna tylko ubrań nam nie piórą 🙊🤭🤭
Podróż wygodna bo własny transport , możliwość zwiedzania okolicy tam gdzie się chce pojechać.
A poza tym można zabrać wszysylo to co jest na takim wyjeździe niezbędne.
ODPOWIEDZ