Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
przedszkolanka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 303
Na forum od: 06 sty 2012 10:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: przedszkolanka »

To ja mam numer 21763 ;) pozdrawiam :)
kazimierz1
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 251
Na forum od: 25 cze 2013 20:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: kazimierz1 »

przedszkolanka pisze: 05 sty 2019 14:38 To ja mam numer 21763 ;) pozdrawiam :)
....potwierdza się różnica numerków jaka nas dzieli ok.800 Jesteś przede mną. Od kilku miesięcy tak jest ,tylko w grudniu było trochę zamieszania była mniejsza różnica :( :( :( Pozdrawiam ;) ;)
przedszkolanka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 303
Na forum od: 06 sty 2012 10:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: przedszkolanka »

Witam. Zastanawiam się, kiedy mogę dostać skierowanie, nie za bardzo pasuje mi maj /czerwiec, wolałabym kwiecień ewentualnie miesiąc wakacyjny. Na początku marca miną 24 miesiące, z tego co piszecie, czas oczekiwania 29 miesięcy więc powinno być w wakacje.
Dudusia
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 23 paź 2018 15:08
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: Dudusia »

Witam. 27 miesięcy od wpłynięcia skierowania do NFZ(reumatologia) a skierowania jeszcze nie mam. W przeglądarce numer 2600.
przedszkolanka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 303
Na forum od: 06 sty 2012 10:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: przedszkolanka »

Dudusia, myślę, że na dniach dostaniesz przydział i pewnie w lutym wyjedziesz. Pozdrawiam. :)
Janina O
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 05 lut 2017 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: Janina O »

Witam! Mój wniosek złożony 04.10.2016 reumatologia. Aktualny numer 1888 i jeszcze nic nie ma.
Kiedy może być przydział, a kiedy jeszcze wyjazd, - może już wiosną?
Pozdrawiam Janina
Awatar użytkownika
Ania06
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 377
Na forum od: 04 sty 2017 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: Ania06 »

krzysiek162333 pisze: 20 gru 2018 19:46
Atina pisze: 20 gru 2018 19:05
Wydaje mi się ,że masz skierowanie do szpitala uzdrowiskowego z tak niskim numerem :roll:
Poczekaj jak się inni wypowiedzą z Twojego funduszu :)
Tak dokładnie mam napisane: " UZDROWISKOWA REHABILITACJA DLA DOROSŁYCH W SZPITALU UZDROWISKOWYM" , a czym to się różni od zwykłego sanatorium? I pomimo niskiego nr będę długo musiał oczekiwać?
Jeśli masz skierowanie do szpitala uzdrowiskowego to będziesz czekał krotko, może ok 3 m-cy (ja tyle czekałam). Jeśli chodzi o różnice między szpitalem, a sanatorium to jest taka,że za pobyt w szpitalu nie ponosi się żadnych kosztów. Pobyt jest bezpłatny. Jesteś tam na zwolnieniu lekarskim. Poza tym może być dłuższy czas pobytu.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20131
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: Felice »

Ania jak dawno temu czekałaś nawyjazd do szpitala 3 miesiące.
Jestem po operacji kolana i powiedziano mi że czekać będę około 8 miesięcy na leczenie szpitalne.
Krzysiek ma skierowanie na rehabilitację w szpitalu,a to jeszcze inna kolejka jest.
Awatar użytkownika
Ania06
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 377
Na forum od: 04 sty 2017 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: Ania06 »

Felice pisze: 06 sty 2019 21:42 Ania jak dawno temu czekałaś nawyjazd do szpitala 3 miesiące.
Jestem po operacji kolana i powiedziano mi że czekać będę około 8 miesięcy na leczenie szpitalne.
Krzysiek ma skierowanie na rehabilitację w szpitalu,a to jeszcze inna kolejka jest.
w szpitalu byłam we wrześniu 2017 r. Na początku października lekarz pierwszego kontaktu wypisał mi wniosek na leczenie rehabilitacyjne w szpitalu uzdrowiskowym. Przydział do szpitala uzdrowiskowego (Równica w Ustroniu)dostałam na początku stycznia 2018 r.Sama byłam zdziwiona,że tak szybko. Pobyt trwał 28 dni.
Awatar użytkownika
Ania06
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 377
Na forum od: 04 sty 2017 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki NFZ - z jakim numerkiem przydział?

Post autor: Ania06 »

Ania06 pisze: 06 sty 2019 23:36
Felice pisze: 06 sty 2019 21:42 Ania jak dawno temu czekałaś nawyjazd do szpitala 3 miesiące.
Jestem po operacji kolana i powiedziano mi że czekać będę około 8 miesięcy na leczenie szpitalne.
Krzysiek ma skierowanie na rehabilitację w szpitalu,a to jeszcze inna kolejka jest.
w szpitalu byłam we wrześniu 2017 r. Na początku października lekarz pierwszego kontaktu wypisał mi wniosek na leczenie rehabilitacyjne w szpitalu uzdrowiskowym. Przydział do szpitala uzdrowiskowego (Równica w Ustroniu)dostałam na początku stycznia 2018 r.Sama byłam zdziwiona,że tak szybko. Pobyt trwał 28 dni.
[/quo

Pomyłka, wszystko było o rok wcześniej :-)
ODPOWIEDZ