POMORSKI NFZ -kolejka itp

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
krychna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 435
Na forum od: 06 lut 2016 17:01
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: krychna »

Dostałam przydział do Wieniec zdrój :( od 5 -26 kwietnia. Jestem zawiedziona tym miejscem ale coż nie mam wyboru.
Pozdrawiam oczekujących może wam się poszczęści i dostaniecie wymarzone miejsca.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Atina »

Krychna
Wieniec Zdrój ma bardzo dobrą bazę zabiegową :)
Ysy był ostatnio z naszego NFZ.
Święta bez garów :) :lol: 8-)
Czekałaś 20 m-cy tak ?
Będzie fajnie.
dorotka65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 352
Na forum od: 20 sty 2018 18:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: dorotka65 »

Krychna szukaj pozytywów z przydziału,albo dzwoń do NFZ i bierz jakiś zwrot jak zrobił to Daniel.Powodzenia :kwiat:
Gość

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Gość »

krychna pisze: 17 lut 2020 09:31 Dostałam przydział do Wieniec zdrój :( od 5 -26 kwietnia. Jestem zawiedziona tym miejscem ale coż nie mam wyboru.
Pozdrawiam oczekujących może wam się poszczęści i dostaniecie wymarzone miejsca.
Witaj Krychna.
Nie smutaj że masz Wieniec. Pytaj o co chcesz, odpowiem na każde Twoje pytanie. W sumie nie jest źle. Tyle tylko że w lesie, a jak lubisz naturę to bajka. Byłaś już tam kiedyś? Pozdrawiam
Bo bym zapomniał: jedziesz z NFZ czy z ZUS :?: :roll:
krychna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 435
Na forum od: 06 lut 2016 17:01
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: krychna »

dorotka65 pisze: 17 lut 2020 11:37 Krychna szukaj pozytywów z przydziału,albo dzwoń do NFZ i bierz jakiś zwrot jak zrobił to Daniel.Powodzenia :kwiat:
Dorotko nie mogę dzwoić po zwroty bo mam w połowie marca ważną sprawę do załatwienia więc musze być w miejscu zamieszkania.Nie będę kombinować .
krychna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 435
Na forum od: 06 lut 2016 17:01
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: krychna »

ysy1 pisze: 17 lut 2020 12:24
krychna pisze: 17 lut 2020 09:31 Dostałam przydział do Wieniec zdrój :( od 5 -26 kwietnia. Jestem zawiedziona tym miejscem ale coż nie mam wyboru.
Pozdrawiam oczekujących może wam się poszczęści i dostaniecie wymarzone miejsca.
Witaj Krychna.
Nie smutaj że masz Wieniec. Pytaj o co chcesz, odpowiem na każde Twoje pytanie. W sumie nie jest źle. Tyle tylko że w lesie, a jak lubisz naturę to bajka. Byłaś już tam kiedyś? Pozdrawiam
Bo bym zapomniał: jedziesz z NFZ czy z ZUS :?: :roll:
Jade z NFZ nigdy nie byłam w tamtych rejonach.Co do lasu to lubię łazikować wiec to nie problem trochę żle ze nic poza sanatorium niema co tam robić wieczorami .Gdzie kwaterują zNFZ kuracjuszy bo wyczytałam ze jest z 5 nazw budynków i ta stołowka, w tych długich kolejkach mnie przeraza,wiadome ze krewetek nie będą serwować i z tym się liczę że będę musiała cos sobie dokupić ale dla mnie nie problem.Chciałabym jedynkę ewentualnie dwójke, ale nie można rezerwować .
krychna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 435
Na forum od: 06 lut 2016 17:01
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: krychna »

Atino od złożenia wniosku do wyjazdu równo 20 miesięcy i 5 dni.
Awatar użytkownika
BarbaraG
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 928
Na forum od: 19 sie 2018 12:24
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraG »

krychna pisze: 17 lut 2020 09:31 Dostałam przydział do Wieniec zdrój :( od 5 -26 kwietnia. Jestem zawiedziona tym miejscem ale coż nie mam wyboru.
Pozdrawiam oczekujących może wam się poszczęści i dostaniecie wymarzone miejsca.
Słyszałam właśnie, że tam mają swietną bazę zabiegową. Większosc ludzi chwali to sanatorium. Wiem, my wolimy góry :lol: Podejrzewam, że organizują też wycieczki, więc nie będziesz się nudziła. Życzę udanego wypoczynku. :)
krychna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 435
Na forum od: 06 lut 2016 17:01
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: krychna »

Basiu pojadę i zobaczę jak tam jest bo wszystkie opinie to trzeba czytac z przymrużeniem oka. W górach byłam 3 razy w sanatorium a prywatnie wiele razy więc raz mogę pojechać i tam 3 tygodnie zleci .
Gość

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Gość »

Droga Krychno. :serce:
Na stołówce nie ma żadnych kolejek.
Baza zabiegowa jest najlepsza jaką do tej pory miałem gdzie indziej.
Do Włocławka nie problem się dostać bo kursuje autobus miejski. to tylko 6 km.
Wieczorami masz potańcówki oczywiście wstęp płatny lub aquapark 1,5 godz za 19 pln - poniedziałek do czwartku i 23 pln- piątek do niedzieli
Chyba że przez rok ceny się zmieniły. Weź swoje ręczniki bo dają tylko jeden a drugi kosztuje 50 zł wynajem. Jedynie szlafrok możesz wypożyczyć za 25pln na cały turnus - jakbyś swojego zapomniała. Kup sobie też prześcieradło jednorazowe bo tam są drogie.
Aqua park polecam, ja korzystałem codziennie.
ODPOWIEDZ