POMORSKI NFZ -kolejka itp

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24569
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: ewasz »

Zastanawia mnie ten "Orlik" z NFZ 🤔
Myślałam, że tam tylki ZUS.
Eliza, miłego pobytu 😊
Wyrobisz sobie kondycję bo wysoko, prawie przy Parku Niespodzianek.
Eliza17
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 16 sty 2020 01:05
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Eliza17 »

Na wyjazd czekałam od września 2018. Mój niepokój budzi odległość ośrodka od centrum miasta(3 kilometry ) i ta góra. Liczyłam na coś innego. Góry jak najbardziej, ale inne usytuowanie obiektu. Mam mieszane odczucia. Wróciłam z Krynicy Zdrój też góry ale sanatoria w mieście na niewielkich wzniesieniach.
Eliza17
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 16 sty 2020 01:05
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Eliza17 »

Zapomniałam podziękować.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24569
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: ewasz »

Spoko, znajdziesz skróty, przyzwyczaisz się i nie będzie tak źle 😊
Awatar użytkownika
BarbaraG
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 928
Na forum od: 19 sie 2018 12:24
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraG »

daniel19666 pisze: 05 lut 2020 14:35 Daniel, od kiedy czekałeś ? To Włocławek faktycznie miejscowośc w górach :lol: :lol: Ważne też jakie schorzenie. Słyszałam, że to Sanatorium jest w porządku. Ktoś był z moich znajomych, ale nie mogę sobie przypomniec kto. :)

Krychna, wniosek złożyłem 15 .07.2018
Pierwotnie otrzymałem jak na pisałem wcześniej Wieniawę: ale nie pasowała mi ta miejscowość moi znajomi byli i nie polecali mi, więc szybko zadzwoniłem , może coś ze zwrotów lepszego będzie!
No i mam Ustroń od 18 lutego 🤗🤗🤗
A to już są góry, można? można.😃😃😃
Eliza 17 napisz do Daniela19666 :) . On pewnie jeszcze tam jest w Ustroniu. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
BarbaraG
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 928
Na forum od: 19 sie 2018 12:24
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraG »

Eliza17 pisze: 04 mar 2020 22:25 Na wyjazd czekałam od września 2018. Mój niepokój budzi odległość ośrodka od centrum miasta(3 kilometry ) i ta góra. Liczyłam na coś innego. Góry jak najbardziej, ale inne usytuowanie obiektu. Mam mieszane odczucia. Wróciłam z Krynicy Zdrój też góry ale sanatoria w mieście na niewielkich wzniesieniach.
Ja czekam od grudnia 2018 - chociaż pismo z NFZ dostałam z styczniu 2019. Przewidywany termin u mnie - wrzesień 2020 ( https://-----.pl/webapp/logowanie ), ale myślę, że jednak wyjazd będzie szybciej lipiec / sierpień. Chyba, że coś stanie na przeszkodzie. Dzisiaj mam numerek 7313 - reumatologia. :)
Eliza17
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 16 sty 2020 01:05
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Eliza17 »

Dziękuję. Jutro postaram się skontaktować z Danielem 19666. Może rozwieje moje obawy. Miejsce samo w sobie jest bardzo urokliwe . Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11607
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Atina »

Eliza w takim razie jest małe przyspieszenie :lol: czekałaś 19 miesięcy to cieszy ;)
Kwiecień w górach...ciepłe ubrania trzeba pakować w ubiegłym roku byłam w tym samym czasie w Krynicy.
Jeszcze raz życzę udanej kuracji
krychna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 434
Na forum od: 06 lut 2016 17:01
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: krychna »

Eliza 17 gratuluje przydziału :) masz te upragnione góry :) Ja za równy miesiąc wyjeżdżam do Wieńca i też marzyły mi się góry ,ale miałam mniej szczęscia :( cóz jadę tam gdzie dostałam przydział.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
BarbaraG
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 928
Na forum od: 19 sie 2018 12:24
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraG »

Krychna i Eliza życzę Wam miłego wypoczynku. Kwiecień/maj w górach ( w 2018 roku też byłam w tym okresie w Piwnicznej ) to przeplatana pogoda. W pierwszym dniu spadł śnieg. Ogólnie uważam, że to dobry termin na sanatorium. Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ