POMORSKI NFZ -kolejka itp

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
dorotka65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 352
Na forum od: 20 sty 2018 18:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: dorotka65 »

Witam.
Trudno jednoznacznie odpowiedzieć.Ja wysyłałam w lipcu br.nadano mi numer 12 sierpnia i w piśmie przewodnim informacja ,że okres oczekiwania około 21 miesięcy.Miałam 18 tys.z haczykiem w sierpniu,spadek miesięczny 1800-2000 numerków więc z mojego rachunku wynika ,że w maju 2022 powinnam mieć info o przydziale.Chociaż w obecnej sytuacji może być różnie.Na dzień dzisiejszy nr13900.Pozdrawiam wszystkich oczekujących :kwiat:
argenta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 18 paź 2021 12:26
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: argenta »

Serdeczne dzięki ! Ja wysłałam wniosek 20 września do NFZ w Gdańsku. Jeszcze nie mam nadanego numeru. Na koncie IKP widnieje wpis-czeka na ocenę lekarza balneologa. To sobie poczekam...... :P
Awatar użytkownika
BarbaraG
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 926
Na forum od: 19 sie 2018 12:24
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraG »

Pozdrawiam wszystkich oczekujących na przydział. :kwiat:
Awatar użytkownika
re12nia
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 19 gru 2011 20:01
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: re12nia »

Ma ktoś Reumatologia koło numeru 6500............z jakiego miesiąca i roku od złożenia wniosku, teraz jadą do sanatorium?????? :serce:

Jest kto teraz co wyjeżdża do sanatorium????? :serce:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Atina »

Dzień dobry
Witaj Barabro miło, że wpadasz tu :)
Mój mąż ma numer 3260 ....ciekawe jaki miesiąc mu przypadnie na wyjazd :roll:
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
BarbaraG
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 926
Na forum od: 19 sie 2018 12:24
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraG »

dorotka65 pisze: 18 paź 2021 17:30 Witam.
Trudno jednoznacznie odpowiedzieć.Ja wysyłałam w lipcu br.nadano mi numer 12 sierpnia i w piśmie przewodnim informacja ,że okres oczekiwania około 21 miesięcy.Miałam 18 tys.z haczykiem w sierpniu,spadek miesięczny 1800-2000 numerków więc z mojego rachunku wynika ,że w maju 2022 powinnam mieć info o przydziale.Chociaż w obecnej sytuacji może być różnie.Na dzień dzisiejszy nr13900.Pozdrawiam wszystkich oczekujących :kwiat:
Dorotka to szybko idzie. Ja dopiero w maju 2022 mogę złożyc nowy wniosek. Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
BarbaraG
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 926
Na forum od: 19 sie 2018 12:24
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraG »

Atina pisze: 08 lis 2021 12:24 Dzień dobry
Witaj Barabro miło, że wpadasz tu :)
Mój mąż ma numer 3260 ....ciekawe jaki miesiąc mu przypadnie na wyjazd :roll:
Pozdrawiam :)
Hej Atina,
Tak z moich obserwacji myślę, że będzie to styczeń / luty 2022. Może dostanie góry jak lubi zimowe sporty :D :lol: Pozdrawiam :kwiat:
dorotka65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 352
Na forum od: 20 sty 2018 18:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: dorotka65 »

Witaj Basiu.Dziś mam 12tys.z małym haczykiem.Trzy miesiące i spadła 1/3 numerków.Myślę ,że moje prognozowanie się sprawdzi.Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Blondi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 995
Na forum od: 23 mar 2014 00:51
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Blondi »

Witam oczekujących z pomorza.
Już z rana sprawdziłam, numer 7220.Według pisma 21 miesięcy.....to by był pażdziernik ,listopad 2022.I tak chciałam urlop zaplanować......ale ...
Patrząc na szybkość spadających numerków ,może być lato. Wniosek złożony 18 stycznia 2021,więc sama już nie wiem ,kiedy przydział :lol:
Zaplanuj sobie urlop.....w ciemno?. Może zadzwonię i spytam ,tylko czy jest sens.
Koleżanka niedawno dzwoniła ,pani oznajmiła że tyle ile ma we wniosku....21 miesięcy.
Czy można jechać do sanatorium na zwolnieniu lekarskim? .Ponieważ zawsze jeżdziłam w urlopie.
Gość

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Gość »

Blondi pisze: 19 lis 2021 09:33
Koleżanka niedawno dzwoniła ,pani oznajmiła że tyle ile ma we wniosku....21 miesięcy.
Czy można jechać do sanatorium na zwolnieniu lekarskim? .Ponieważ zawsze jeżdziłam w urlopie.
Witaj Blondi :kwiat:
Z ZUSu tak, jedziesz na chorobowym ale z NFZ to już zależy od Twojego lekarza a oni nie są chętni do tego. Właściwie to chora nie możesz jechać do sanatorium. Żeby mieć całkowitą pewność to zapytaj swojego lekarza. Ja składałem wniosek w czerwcu 2020 i wygląda na to że pojadę w styczniu lub w lutym czyli po 19 - 20 miesiącach bo jest dużo zwrotów.
Pozdrawiam Cię serdecznie
ODPOWIEDZ